2017. 12. 16. szombat - Etelka, Aletta 2°C | 6°C Még több cikk.

Futsal: álmos kezdés, vereség

Rába ETO–MVFC Berettyóújfalu 3–4 (0–4)
Győr, NB I-es mérkőzés, 200 néző. V.: Kovács G., Farkas B., Kovács P.

ETO: Balázs – Lódi, Dróth, Fabio, Luque. Cs.: Szeghy, Al-Ioani, Harnisch, Ramada, Bárdosi, Horváth G., Matkovics (kapus). Edző: Marcos Angulo.

MVFC: Pallai – Trencsényi, Lovas, Nagy I., Rábl. Cs.: Welington, Tihanyi (kapus), Gál I., Siska, Szécsi, Szabó P., Mezei (kapus). Edző: Turzó József.

Gsz.: Ramada (23., 30.), Dróth (28.), ill. Gál I. (7.), Szécsi (9.), Rábl (12.), Trencsényi (16.). Kiállítva: Lovas (30.).

A címvédő és az elmúlt szezon ezüstérmesének összecsapásán a jól kontrázó vendégek kezdtek eredményesebben: a 16. percben már 0–4 állt az eredményjelzőn. Fordulás után a kapujához szögezte ellenfelét az ETO, sikerült is szépíteni, majd Dróth révén kerültek közelebb a győriek a vendégekhez. A 30. percben Lovas ért bele kézzel a hatoson belül a kapuba tartó labdába: kiállítás és büntető. A hatméterest Ramada értékesítette. Hiába volt ezután a labda gyakorlatilag csak a hazai-
aknál, az egyenlítő találatot nem sikerült megszerezniük.

Marcos Angulo: – Álmosan kezdtük az első félidőt, lekontrázott bennünket az ellenfelünk és bár a második játékrészben mindent megtettünk, nem sikerült egyenlítenünk.

• 1. BudaiKr 2012. szeptember 24. 18:31
    „ez minösitthetetlen volt fiuk! ezér a pénzér enneél sokkal több kell Győrbe ezt jobb ha tudjátok!!!”

A Diósgyőr egy góllal legyőzte a Paksot

A Diósgyőr 1-0-s győzelmet aratott a vendég Paks felett a labdarúgó OTP Bank Liga nyolcadik… Tovább olvasom