2018. 06. 19. kedd - Gyárfás 19°C | 28°C Még több cikk.

Futsal - Zöld-fehérek csatája

A szombathelyi Swietelsky Haladást fogadja hétfőn a Rába ETO az élvonalbeli bajnokságban.
A 12. fordulóból elhalasztott mérkőzés 18.15 órakor kezdődik Győrött a Magvassy-csarnokban.

A hazai zöld-fehéreknél, akik rendkívül magabiztosan győzték le a múlt héten idegenben a Dunakeszit, még mindig nem szerepelhet a térdsérüléssel bajlódó Balázs Zoltán. A kapuban így ezúttal is Matkovics Gábor állhat, aki egészen parádés teljesítményt nyújtott a már említett 7–2-es győri sikerrel záruló Dunakeszi elleni összecsapáson.

Szombathelyen egyébként megizzadt a győri társaság: tavaly augusztusban, az első fordulóban csupán egy góllal, 5–4-re győztek Harnischék úgy, hogy a félidőben még a hazaiak vezettek 1–0-ra, a szünet után pedig már 3–0 is volt az állás. A listavezető győriek azóta is veretlenek, csak egy döntetlen „csúfítja" a mérlegüket, míg a tabellán nyolcadik Haladás 6 győzelme mellett 10 vereséget is kénytelen volt elkönyvelni.

Döntetlennel kezdett az ETO a török edzőtáborban

A Belekben edzőtáborozó Győri ETO lejátszotta első felkészülési mérkőzését. Tovább olvasom