A hajrában Harnisch, majd Fabio góljával a címvédő kétgólos győzelmet aratott.
Veszprém, NB I-es férfimérkőzés, 600 néző. V.: Kovács G., Makk.

Veszprém: Reveland – Bényi, Tar, Marton, Szabadfi. Cs.: Kasza, Finta, Tatai, Boromisza, Vas F., Gulyás, Mudra. Edző: Madarász János.

ETO: Matkovics – Dróth, Lódi, Harnisch, Peczár. Cs.: Fabio, Carlitos, Juanra, Bognár B., Püspök, Bárdosi, Szűcs A., Takács Z. Edző: David Madrid.

Gsz.: Finta (6., 33.), Tatai (20., 20), Szabadfi (28.), ill. Dróth (3.), Carlitos (7.), Harnisch (8., 34.), Lódi (12.), Püspök (16), Fabio (40.). Kiállítva: Carlitos (24.).

Dróth révén már a 3. percben vezetéshez jutott az ETO, ám a 6. percben egyenlített a hazai csapat. A folytatásban 5–1-re elléptek a vendégek. Innen állt fel a Veszprém, s a 33. percben egyenlített (5–5). A hajrában Harnisch, majd Fabio góljával végül a címvédő kétgólos győzelmet aratott.

Hannich Péter sportigazgató: – Sajnos a mérkőzés játékvezetője érthetetlen módon egészen máshogy bíráskodott, ahogy korábban nemzetközi meccsen tette.