A Rába ETO két győzelemmel jutott a fináléba.
Colorspectrum Aramis–Rába ETO 1–3 (0–1, 1–1, 1–2)
Budaörs, NB I-es férfielődöntő, 2. mérkőzés. V.: Farkas B., Moldván.

Aramis: Sikur – Frank P., Frank T., Sámsán, Roni. Cs.: Tóth Sz., Takács M., Szimcsák, Bálint, Vattamány, Sajbán, Soós. Játékos-edző: Frank Tamás.

ETO: Balázs – Lódi, Harnisch, Dróth, Juanra. Cs.: Matkovics, Bárdosi, Alvarito, Carlitos, Peczár, Püspök, Jakatics, Sáhó. Edző: David Madrid.

Gsz.: Sámson (27.), ill. Peczár (6.), Juanra (44.), Alvarito (47.).

A két győzelemig tartó elődöntő első mérkőzését 5–2-re nyerte Győrött a címvédő Rába ETO. Az összecsapáson sokáig tartotta magát a budaörsi együttes, így jó mérkőzésre volt kilátás a visszavágón. A győrieknél sérülés miatt hiányzott a portugál Fabio, s nem szerepelhetett a brazil Carlinhos sem.

A találkozó elején Peczár révén az ETO jutott vezetéshez, s így egygólos előnnyel vonulhattak pihenőre a zöld-fehérek. A második félidőben egyenlített a hazai csapat, s mivel nem változott az eredmény, jöhetett a hosszabbítás. A ráadás első öt percében ismét az ETO jutott előnyhöz, amit aztán a második öt percben még növelni is tudott a vendégcsapat, amely így két győzelemmel jutott a fináléba.

A döntőbe jutott a Rába ETO 2–0-ás összesítéssel. Drucskó Zoltán ügyvezető elnök: – Nem játszottunk jól, a hosszú bajnoki szünet óta a csapatunk nem találja a korábban mutatott ritmusát. Az Aramis rendkívül motiváltan játszott, persze hozzá kell tennem, a tudásunk huszonöt-harminc százalékával futsaloztunk. A hosszabbításban a nagyobb rutin diadalmaskodott.

A másik elődöntőben: Veszprém–Berettyóújfalu 6–6 hosszabbítás után, hatméteresekkel a Veszprém nyert, így a párharc állása 1–1.