Halászék nagy csatában nőttek ellenfelük fölé.

ETO-SZESE–Vác 25–23
 (13–10)
Győr, NB I-es férfimérkőzés, 500 néző. V.: Bonifert, Oláh.

ETO: LORGER – GEBHARDT 5, SZABÓ A. 5, MOTA 3, Rivnyák 2, HALÁSZ 5, Hernandez 1. Cs.: Rosta M., Gál 1, Gubó 2, Kalmár 1, Tóth E., Németh G., Terenyi. Edző: Magi Serra.

Vác: Nagy L. – Gábori 2, LAURENCZ 5/1, LENDVAY 5, Kocsi 4, Bajorhegyi, Császár 2. Cs.: VITÁRIS (kapus), Pál 2, Kökény 2, György, Tyiskov, Bakos 1. Cs.: Rosta István.

Hétméteresek: 0/0, ill. 2/1. Kiállítások: 10, ill. 10 perc.

A győriek az első félidőben öt góllal is vezettek (9–4), ezt még kiegyenlítette a Vác a szünet után (20–20), a hajrában azonban bebiztosította győzelmét az újonc győri gárda.

Magi Serra: – Kiegyensúlyozott meccs volt, de úgy érzem, végig kézben volt az irányítás. A kulcs a védekezésünk volt, mely végig jól működött, ezen az úton kell továbbhaladnunk, mert ez hozza meg az eredményt.