2017. 09. 21. csütörtök - Máté, Mirella 11°C | 14°C Még több cikk.

Folytatódott a remek győri győzelmi széria

Ez volt az ETO sorrendben harmadik győzelme, sőt – igaz, csak az alsóház küzdelmeiben –, négy forduló óta veretlen a gárda.
Darko Peric: hetek óta az ETO egyik legjobbja.
Preszeller Tamás, a győriek egyik edzője számított rá, hogy nem szakad meg a jó sorozat:
„ Bizakodásra adhattak okot az elmúlt mérkőzéseken elért jó eredmények. A Pécs ellen elsősorban a biztonságos védekezésre koncentráltunk, rendezkedtünk be, vártuk, erre hogyan reagál majd ellenfelünk. Kiderült, hogy a Pécsben nem volt több lendület, mint amire egyébként számítottunk, ezért főleg a szünet után bátrabban szerveztük támadásainkat és ezzel láthatóan nem tudott mit kezdeni a hazai együttes. Ekkor taktikusan játszottunk, több remek támadást vezettünk, helyzeteket alakítottunk ki."

A helyzeteket pedig gólok követték, először Darko Peric használt ki egy védelmi megingást, a mérkőzés végén pedig Horváth Róbert biztosította be a győzelmet.

„ Több szerkezeti rendszert is kipróbáltunk lehetőségeink közül. A játékoskeretet figyelembe véve úgy tűnik, mostanra kialakult az, amely a legalkalmasabb lehet a jó szereplésre, amelynek célja nem csak a kiesés elkerülése, a biztos bentmaradás kiharcolása. Szeretnénk, ha az ETO meccseire sok néző jönne ki, jól szórakoznának és egy magabiztos hazai csapatot láthatnának. Jó példa lehet erre a Zalaegerszeg ellen mutatott jó játék. Lehet, elcsépeltnek tűnik, de továbbra is mindenkinek át kell éreznie – ahogy szerencsére ez a legutóbbi fordulókban így is történt –, hogy mennyire nehéz helyzetbe került az egyesület."

A rájátszás alsóházi küzdelmei előtt tizenhárom pont megszerzését tűzte ki célul a győri szakvezetés. Nos, ebből tízet már begyűjtött a társaság, ám a többi mérkőzés eredményeinek alakulása folytán még mindig nem érezheti magát biztonságban a csapat, a mezőny „tömörülése" miatt akár az alsóház elején, de akár a végén is végezhet az ETO.

Fradisták támadtak Honvéd szurkolókra a Határ úton

A Kispest- Határúti villamos megállóban várakozó Honvéd szurkolókra támadt egy 30-40 fős… Tovább olvasom