2017. 03. 24. péntek - Gábor, Karina 5°C | 16°C Még több cikk.

Folyamatosan javul a helyzet Talmácsi csapatánál

Talmácsi Gábor elégedett az idei teljesítményével és kezdeti problémái ellenére bízik abban, hogy az idén is előkelő helyen végez a gyorsaságimotoros-világbajnokságon. Talmácsi három futamon 28 pontot gyűjtött, ezzel a nyolcadik, vezet a spanyol Alvaro Bautista 70 ponttal.
"Nincs mindig vasárnap: nagyon nehéz az előrelépés, hiszen folyamatosan futómű gondjaim voltak" - mondta a magyar motoros, támogatója a PlaySation által szervezett budapesti sajtótájékoztatón. "Ennek ellenére nyugodt vagyok, hiszen az elmúlt esztendő hasonló időszakában is körülbelül ugyanígy álltam. Volt csapattársam, a finn Mika Kallio csupán tíz ponttal előz meg."

Talmácsi, aki tavaly bronzérmes lett a KTM nyergében, elmondta, hogy a Honda hátsó futóműve még nem a megfelelő ezért a kanyarokat követően nem tud kellően gyorsítani.

"Mindenestre folyamatosan javul a helyzet, Isztambulban már hatodik voltam és remélem egyre jobb eredményeket érek majd el. A hondások között jelenleg én vagyon a legelőkelőbb helyen."

A népszerű versenyző elmesélte, hogy imádja a PlayStationt és ha ideje engedi szívesen "motorozik" virtuálisan is.

Talmácsi három futamon 28 pontot gyűjtött, ezzel a nyolcadik, vezet a spanyol Alvaro Bautista 70 ponttal.

Sikeres volt a magyar csapat a moszkvai birkózó-Eb-n

Valamennyi szakág magyar képviselői egy-egy éremmel térhettek haza a vasárnap zárult moszkvai… Tovább olvasom