2018. 02. 20. kedd - Aladár, Álmos -1°C | 2°C Még több cikk.

Fölényesen, fáradtan

A győri csapat hamar előnyhöz jutott, az első negyedórában két-három gól volt rendre a hazaiak előnye.

A kapuscsere még nagyobb lökést adott a Graboplast-ETO-nak, Herr ugyanis szűk tizenöt perc alatt mindössze kétszer „kapitulált". A fiatal hálóőr a szünet után is folytatta parádéját: mindössze egy gólt kapott, miközben a győri támadók elkapták a fonalat, s a különbség gyorsan tíz gól fölé nőtt. A folytatásban már csak a különbség volt kérdéses, a továbbjutás nem.

Bár a Graboplast-ETO most nem játszott olyan sziporkázóan, mint pár héttel ezelőtt a bajnoki mérkőzésen, így is nagyobb különbséggel verte a hajdúságiakat. Akkor 32–19 volt Görbiczék javára, ezúttal viszont eggyel nagyobb arányban sikerült legyőzni az ismét mélyen tudása alatt játszó Debrecent. Róth Kálmán:– A válogatott múlt heti programja miatt egy kissé fáradtabbak voltunk. Biztos, hogy vasárnap a Zalau ellen frissebbek leszünk, ezzel az eredménnyel azonban azon a talákozón is kiegyeznék.