2017. 11. 21. kedd - Olivér 3°C | 9°C Még több cikk.

Fölényes győri siker: Szekszárd-Audi ETO 17-42

A címvédő Győr nagyon magabiztosan diadalmaskodott a Szekszárd vendégeként a női kézilabda NB I pénteki játéknapján.
Eredmény:  Szekszárd-Győri Audi ETO KC 17-42 (8-20)

Első támadásunkból hetest harcoltunk ki a Szekszárd ellen, de Triffa hárította Görbe lövését. Ezután Pálinger védett, majd Vérten Orsi kettőt lőtt, amit Radicevic toldott meg és máris 3-0-ra vezettünk - olvasható a gyorietokc.hu-n.

Nagy rohanás zajlott a pályán többször is hibáztunk, ezt Borbás majd Szekerczés büntette. Második hetesét Görbe már nem hibázta el. Jenőfi Pálinger eszén járt túl egy hetesnél(3-4), de Görbe harmadik heteséből már a második gólját lőtte. Joka szép indításgólja után Triffa mozdult ki egy ütemmel később Pálinger indítására, Vérten pedig az üres kapuba lőtt. Löke gólja ötgólos vezetést jelentett(3-8). Radicevic majd Fauszt végül Amorim lőtt gólt(4-10). Löke gyönyörű passzt kapott Hornyáktól, gólra is váltotta. Gyors gólváltás után Jenőfi hetest rontott, majd Hornyák meglőtte 13. gólunkat is(5-13). A hazaiak újabb hetesüket ezúttal belőtték, majd Lekic lőtt gyönyörű gólt.

Heidi Löke irányítóvá avanzsált, Göbre beállóssá, utóbbi innen lőtt gólt. Kovacsics is betalált ekkor már 10-zel vezettünk(6-16). Lekic növelte az előnyt, majd egy kiváló támadás után Radicevic is betalált. A hetedik hazai gólra Kovacsics válaszolt a szélről(7-19). Szélről kapott gólt Pálinger, ezt fél perccel később egy ziccer hárításával feledtette. Göbre egy hetesét elvették a játékvezetők, ezt a hibáját javította egy perccel később, amikor álompasszal hozta helyzetbe Jokát, aki nem is hibázott és megszerezte 20. gólunkat. Ezzel zárult az első játékrész.

A második játékrész beszámolója >>

Pénteken este 6 órakor a Szekszárd otthonában lép pályára az Audi-ETO.

Karl-Erik Böhn együttese számára nem okozhat gondot a 11. helyen tanyázó együttes legyőzése.

A győri klub kéri a BL-bérlettel rendelkező szurkolókat, hogy az új beléptetőrendszer üzembe helyezése miatt az eddig megvásárolt BL-bérleteiket cseréltessék ki csipes kártyára a Magvassy-
csarnokban hétfőtől csütörtökig 8.30 és 11.30, valamint 13 és 15, pénteken 8.30 és 11.30 között.

• 2. ljl 2012. január 20. 20:43