2018. 06. 24. vasárnap - Iván 12°C | 20°C Még több cikk.

Földingné: hat arany

Atlétika - A győri Földingné Nagy Judit nyerte a 23. Plus Budapest nemzetközi maratoni futóversenyt. Legközelebb a Bécs–Budapest Szupermaratonon áll majd rajthoz a női mezőny esélyes váltójának tagjaként.

Nagyszerű győri siker született a hétvégén a 23. Plus Budapest maratonon, ugyanis a Gy. Dózsa versenyzője, Földingné Nagy Judit győzött a nők mezőnyében. Ez volt a kiváló sportoló hatodik sikere a viadalon, s miután a verseny egyben országos bajnokság is volt, így ez az aranyérem is az ő nyakába került. Ráadásul most már bajnoki címből is fél tucatot szerzett.

Krúdy-duatlon

Csütörtökön 13.30 órától rendezik Győrben a hagyományos, 1 km futásból, 2 km kerékpározásból és újabb 1 km futásból álló Krúdy-duatlont, melyre a középiskolások és tanárok jelentkezését várják a helyszínen a verseny előtt.

Nagyon boldog vagyok, hiszen amellett, hogy győztem, olyan időt értem el, amilyet előzetesen terveztem. Két percet sikerült javítanom tavalyi eredményemen, pedig az utolsó szakaszon, a rakparton nagy szembeszél volt" – mondta Földingné, aki már készül a hónap másik nagy versenyére, a Bécs–Budapest Szupermaratonra.

„A világért sem hagynám ki a szupermaratont. Ráadásul a váltónk úgy érzem, most nagyon kiemelkedik a mezőnyből. Szerintem mi vagyunk most a legjobbak, a legesélyesebbek az első helyre. Remélem, ezt sikerül majd igazolni a versenyen is" – tette hozzá a futónő, aki – ha minden jól alakul – november végén vagy december elején még részt venne egy külföldi maratonon is.

• 1. HAJRÁ! 2008. október 09. 11:29
    „SZÉP VOLT!EZ NEM SEMMI!”

Irány Hawaii, a triatlon Mekkája!

Triatlon - Major József egy arizonai győzelemmel és egy szenzációs nagyatádi pályacsúccsal a… Tovább olvasom