2018. 11. 13. kedd - Szilvia 9°C | 17°C Még több cikk.

Foci megyei I. o. 11.15.

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójának eredményei és a bajnokság állása.

Loland-Nyúl-Lébény 1-1 (0-0)
Nyúl, 250 néző. V.: Rózsa J.
Nyúl: Varga P. - Bodor, Bognár Á., Vígh, Varga Z., Gayer, Kiss Z., Wágenhoffer, Németh G., Németh D. (Bognár J.), Cserháti (Csigó). Edző: Horváth György.
Lébény: Hiba - Mészáros, Sipos, Varga R., Hécz, Németh T., Németh L. (Makai), Hegedűs A., Farkas, Sebők (Frank), Hegedűs T. (Kovács R.). Edző: Turány Imre.
Gsz.: Gayer, ill. Sipos. Kiállítva: Wágenhoffer.
A hazai vezetőség egész heti munkájának eredményeképp alkalmas lett a pálya a játékra. Stecina Krisztián, elnök: - Küzdelmes mérkőzést várok, természetesen győzelemmel a végén. Ezúton köszönjük meg az egész őszi támogatást, szurkolást az önkormányzatnak, támogatóknak, szurkolóknak és reméljük, még sok szép siker részesei lehetünk együtt. Győzelmi kényszer alatt lépett pályára a hazai csapat, mivel meg akarták tartani helyezésüket. A hazaiak kezükbe vették a mérkőzés irányítását, és már az első húsz percben ziccereket dolgoztak ki, de el is hibázták azokat.
Szünet után, az 50. percben aztán Cserháti bal oldalon a védelem mögé került, beadását röviden Németh T. megcsúsztatta és a középen érkező Gayer a rövid felsőbe fejelt. 1-0. A 68. percben a vendégek támadását a 16-oson belül Varga Z. szabálytalanul állította meg, és a játékvezető 11-est ítélt, amit Sipos értékesített. 1-1. A 72. percben Wágenhoffert a mezénél fogva lerántották, amit szóvá tett a játékvezetőnek, aki felmutatta a hazai játékosnak a második sárga lapot.
Emberhátrányban már nem veszélyeztetett sokat a hazai csapat, a vendégek pedig őrizték az egy pontot.
Jók: Wágenhoffer, Bodor, Vígh, Kiss Z., ill. Sipos, Németh T., Hiba.
Horváth György: - Elsősorban a sok kihagyott helyzetünk miatt nem nyertünk.
Turány Imre: - Gyenge iramú, de küzdelmes mérkőzésen a hazai csapat közelebb állt a győzelemhez, de a döntetlen reális.

Németh László

Kapuvár-Koroncó 0-4 (0-2)
Kapuvár, 100 néző. V.: Vadász.
Kapuvár: Bálint - Áder I., Licskai L., Tóth B., Axnix, Áder J., Dominek, Nyerges (Végh), Markó (Molnár A.), Kránitz (Licskai G.), Kleizer. Edző: Kovács Lajos.
Koroncó: Dold - Nagy L., Teidl, Süveges, Szabó D., Présing, Zsoldos, Klement (Varga R.), Kürti, Kovalovszki, Szabados (Farkas). Edző: Józsa Péter.
Gsz.: Kovalovszki (2), Szabó D., Kürti. Kiállítva: Áder J.
A helyzeteit közel százszázalékosan kihasználó Koroncó megérdemelten gyűjtötte be a három pontot. A hazai csapat, főleg a mérkőzés első félidejében, több ziccert elhibázott, így egyenes következmény volt a veresége.
Jók: senki, ill. Teidl, Kovalovszki, Kürti, Szabados.
Kovács Lajos: - Brutális védelmi hibák után kaptunk négy potyagólt, óriási helyzeteinket pedig kihagytuk, így a vereség törvényszerű volt.
Józsa Péter: - Korai vezetésünk után átadtuk a kezdeményezést a hazai csapatnak, de ők elhibázták lehetőségeiket. A második félidőben bebiztosítottuk győzelmünket.

Fertőszentmiklós-WHB-Ménfőcsanak 1-4 (1-2)
Fertőszentmiklós, 200 néző. V.: Radasics.
Fertőszentmiklós: Horváth A. - Hollós, Steiner, Németh A., Hatejer, Mentes, Gombás (Horváth II T.), Fehér (Farkas), Kalmár, Bognár (Árki), Ábrahám. Edző: Horváth György.
Ménfőcsanak: Csiszár - Segovits (Puglits), Reizer N., Dobó, Mészáros, Ivánfalvi, Forika, Tóth Sz. (Ladiszlaidesz), Balázs, Kovács Z., Korsós (Reizer I.). Edző: Hajszán Gyula.
Gsz.: Mentes, ill. Korsós, Kovács Z., Ladiszlaidesz, Dobó.
Míg a hazaiak kihagyták helyzeteiket, addig a vendégek könyörtelenül kihasználták az összes lehetőségüket.
Jók: senki, ill. mindenki.
Horváth György: - Jól kezdtünk, megvoltak a lehetőségeink, de ma a legjobb csapatrészünk hibáit kihasználva fordított az ellenfél. Ezután is voltak helyzeteink, és mégis mi kaptuk a gólokat. ilyen a futball.
Hajszán Gyula: - Okos, fegyelmezett, türelmes játékunk gyümölcse ez a szép győzelem.

Jánossomorja-Győrszemere 0-0
Jánossomorja, 300 néző. V.: Bálintfi.
Jánossomorja: Sipőcz - Némedi, Kopf, Kompis, Fuhrmann, Mikhely, Winter, Markó (Bognár), Szeitz (Szalka), Ékes, Cseri. Edző: Király József.
Győrszereme: Takács N. - Regner, Baracskai, Barabás, Máj (Száraz), Szalai, Gorza, Germán, Makkos, Herold (Fürst), Szakács. Edző: Gyurmánczi Attila.
Kiállítva: Szakács.
Nagyiramú mérkőzésen mindkét csapat mindent megtett a győzelemért. A Győrszemere emberhátrányban is pontot mentett.
Jók: mindenki, ill. Baracskai, Szalai, Barabás, Regner.
Király József: - Játékosaink motiváltan és jól játszottak az egész mérkőzés folyamán. Győzelmet érdemeltünk volna.
Gyurmánczi Attila: - Fegyelmezett játékkal elértük minimális célunkat. Gratulálok minden játékosomnak.

Csinód-Győrladamér-Abda 4-0 (0-0)
Győrladamér, 100 néző. V.: dr. Konrád.
Győrladamér: Pánczél - Markó, Béli Z., Béli K., Kellner, Korsós, Ördög (Komjáthy), Babos, Szakáll, Hamed, Stróbli (Balogh Z.). Edző: Virág Attila.
Abda: Németh Á. - Varga N., Csöndes (Puter), Józsa, Kopf, Kalmár, Juhász, Knauz, Antalovits (Nagy Sz.), Kokas, Szalai (Magyar). Edző: Pék László.
Gsz.: Hamed (2), Markó, Szakáll.
Ragyogó időben lejátszott mérkőzésen két ellentétes félidőt produkáltak a csapatok. A második félidő elején egy szép szabadrúgásgól döntőnek bizonyult a hazaiak javára.
Jók: Hamed, Markó, Kellner, Korsós, ill. Józsa.
Virág Attila: - Régen ültem már ilyen hullámvasúton. Az első félidő után egy fabatkát sem adtam volna a győzelmünkért.
Pék László: - A csapat a héten oltáson vett részt, de sajnos minket gól ellen oltottak be.

Táp-Nagyszentjános 1-4 (0-2)
Táp, 200 néző. V.: Lovasi.
Táp: Pongrácz P. - Bajusz, Pongrácz A., Czigler, Papp G., Tóth B., Csizi (Pintér D.), Kiss A., Tóth T., Albert (Szilágyi), Pintér T. Edző: Csőre István.
Nagyszentjános: Vörös - Varga Sz., Kerékgyártó, Mismás, Terdik, Kertész B., Pankovics, Molnár T., Kugler, Vollai (Kertész P.), Domján (Rigó). Edző: Kertész Balázs.
Gsz.: Szilágyi, ill. Domján (2), Rigó, Kerékgyártó.
Becsülettel küzdött a tartalékos Táp. A Nagyszentjános kevés helyzetét kihasználta, míg a hazaiak a szerencsével is hadilábon álltak.
Jók: senki, ill. Varga Sz., Vörös, Domján, Kerékgyártó.
Csőre István: - Gratulálok a Nagyszentjánosnak.
Kertész Balázs: - Végre kitűnő játékvezetés mellett jó játékkal sikerült nyernünk. Gratulálok a csapatomnak.

Öttevény-Szany 2-0 (0-0)
Öttevény, 150 néző. V.: Stenger.
Öttevény: Nagy K. - Raczenböck, Németh P., Molnár N., Tóth K., Molnár B., Tandari, Milanovich, Keglovich (Fábián), Bognár Zs. (Balogh D.), Baracskai. Edző: Siska Attila.
Szany: Hegedűs T. - Samu, Szemeti (Töreki), Horváth R., Szalai, Polhammer (Eőry), Sebesi, Horváth Z. (Varga P.), Balázs, Kovács J., Kiss T. Edző: Dombi László.
Gsz.: Baracskai (2).
Két jól felkészített csapat mérkőzésén kiegyenlített első félidő után a második félidei tervszerűbb játéka alapján a hazai csapat megérdemelten nyert.
Jók: Baracskai, Tandari, Molnár B., Németh P., ill. senki.
Siska Attila: - Végig kézben tartva a mérkőzést magabiztos győzelmet arattunk.
Dombi László: - A szezon leggyengébb játékát nyújtva megérdemelt vereséget szenvedtünk.

Petőháza-Pannonhalma 1-1 (0-0)
Petőháza, 150 néző. V.: Kleizer.
Petőháza: Gyürü - Huber, Müller (Pintér), Bebes, Németh T. (Szabó Z.), Pokrocz, Hangya, Kelemen, Hadarics, Deák (Gundics), Szalai. Edző: Gosztola József.
Pannonhalma: Boczkó - Németh L., Ress A., Horváth Sz., Ferenczi G. (Kulcsár), Horváth M., Csollány, Novák (Ress T.), Németh Cs., Erdélyi, Varga Cs. (Ferenczi D.). Edző: Novák Béla.
Gsz.: Hadarics, ill. Erdélyi.
Két jól felkészített csapat küzdelmes mérkőzésén igazságos döntetlen született.
Jók: mindenki, ill. Ress A., Horváth Sz., Novák.
Gosztola József: - Hajrá, Petőháza!
Novák Béla: - Szerettünk volna nyerni, de a döntetlen miatt sem vagyunk szomorúak.

U19-es eredmények:
Kapuvár-Koroncó 1-1, Öttevény-Szany 1-2, Fertőszentmiklós-Ménfőcsanak 2-2, Győrladamér-Abda 0-10, Jánossomorja-Győrszemere 2-3, Nyúl-Lébény 2-1, Táp-Nagyszentjános 6-2.

• 2. fan 2009. november 16. 18:32
    „Ez lehet elég égő nekik. :D”
  • 1. nyulsc 2009. november 15. 19:39
    „Tisztelt szerkesztő!
    Azt megértem, hogy a leadott beszámolót meg ollózzák, de az edző nyilatkozatát miért???
    A Nyúli csapat edzője nem ezt nyilatkozta. Kérem javítani!
    Üdv: Németh László
    szakosztályvezető Nyúl SC”

Foci megyei III. o. 11.15.

A megyei III. osztályú labdarúgó bajnokságok hétvégi fordulóinak eredményei és a bajnokságok állása. Tovább olvasom