2017. 01. 23. hétfő - Zelma, Rajmund -7°C | 2°C Még több cikk.

Foci megyei I. o. 11.08.

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójának eredményei és a bajnokság állása.

Abda-Táp 2-0 (1-0)
Abda, 100 néző. V.: Szabó Gy.
Abda: Joós - Varga N., Kopf, Józsa, Kalmár, Juhász (Nagy Sz.), Kokas, Bartal, Antalovits, Szalai P., Magyar (Knauz). Edző: Pék László.
Táp: Hidi - Bajusz, Papp, Czigler, Kiss A., Horváth L., Csizi, Garas, Pingrácz A. (Pongrácz P.), Pintér, Tóth T.. Edző: Csöre István.
Gsz.: Juhász, Knauz.
Kiállítva: Garas (72. p).
Az első félidő abdai támadásokkal kezdődött, s a 6. percben Juhász E. góljával megszerezte a hazai csapat a vezetést. A 14. percben Tóth vitte kapura a labdát, de kihagyta az ígéretes lehetőséget. Ezután is a hazaiak irányították a játékot, igazi gólhelyzetet azonban nem tudtak kialakítani. A vendégeknél szünet előtt még egy helyzet akadt, de Tóth ezt is kihagyta. A második félidőt is a hazaiak kezdték jobban, aztán az 57. percben Szalai nagy helyzetet hagyott ki. Sokáig csak a két tizenhatos között folyt a játék, de gólhelyzetbe egyik csapat se került. A 72. percben Horváth sárga lapot kapott, ezért Garas reklamált és a játékvezető, mivel volt már egy sárga lapja, kiállította. Tíz emberrel sem adták fel a vendégek, de a csereként beállt Knauz Csaba a 76. percben szerzett góljával bebiztosította a hazai csapat a győzelmét.
Egy közepes színvonalú mérkőzésen a hazaiak megérdemelten nyertek.
Jók: Juhász, Kopf, Józsa, Kalmár, ill. Papp, Czigler, Horváth.
Pék László: - Ez a Táp ma kutyatáp volt, így könnyű dolgunk volt.
Csöre István: - A szerencsésebb csapat nyerte a mérkőzést.

Kovács István

Győrszemere-Szany 1-1 (1-0)
Győrszemere, 300 néző. V.: Szabó A.
Győrszemere: Takács N. - Regner, Baracskai, Barabás, Gorza (Fürst), Máj (Győri), Szalai K., Száraz (Szakács), Makkos, Herold, Germán. Edző: Gyurmánczi Attila.
Szany: Hegedűs T. - Horváth R., Szemeti, Sebesi, Hegedűs N., Kiss T. (Eőry), Varga P. (Balázs), Kiss L., Polhammer, Samu (Szalai), Kovács J. Edző: Dombi László.
Gsz.: Germán, ill. Polhammer.
A hazai csapat több helyzetéből csak egyet tudott értékesíteni a harcosan játszó vendégekkel szemben, így az eredmény igazságosnak mondható.
Jók: Baracskai, Máj, Germán, ill. mindenki.
Gyurmánczi Attila: - A játékvezető véleményem szerint döntően befolyásolta a mérkőzés végeredményét.
Dombi László: - Nagyon kemény mérkőzésen egy jó csapat ellen megérdemelt pontot szereztünk. Nagyon büszke vagyok a csapatomra.

Nagyszentjános-Petőháza 1-0 (0-0)
Nagyszentjános, 100 néző. V.: Tamási P.
Nagyszentjános: Vörös - Varga Sz., Kerékgyártó, Böröczky, Terdik, Kertész (Mismás), Csanaki, Pankovics, Domján, Vollai (Kugler), Molnár T. Edző: Kertész Balázs.
Petőháza: Gyűrű - Nyitrai, Müller, Deák, Németh T., Huber, Hadarics, Hangya (Kovács), Szabó D., Pokrocz (Pintér), Szalai V. (Kelemen). Edző: Gosztola József.
Gsz.: Böröczki.
Jók: mindenki, ill. Hadarics, Gyűrű.
A Nagyszentjános eddig még nem nyert Petőháza ellen, így a hazaiak annak is örülhettek, hogy ez a rossz sorozat megszakadt, amellett, hogy megérdemelt hazai győzelem született.
Kertész Balázs: - Megérdemelt győzelmet arattunk.
Gosztola József: - Reális eredmény született, a Nagyszentjános jobban akarta a győzelmet. Csapatom nagyon messze van a "csapattól".

Fertőszentmiklós-Loland-Nyúl 1-0 (0-0)
Fertőszentmiklós, 100 néző. V.: Hoffbauer P.
Fertőszentmiklós: Horváth A. - Steiner, Hatejer, Németh A., Hollós, Kalmár, Mentes, Gombás (Horváth II T.), Bognár A. (Farkas), Ábrahám, Fehér (Németh F.). Edző: Horváth György.
Nyúl: Varga P. - Bodor, Bognár Á., Vígh, Varga Z., Gayer, Németh G., Wágenhoffer, Németh D. (Kiss Z.), Fürst (Bognár J.), Csigó. Edző: Horváth György.
Gsz.: Kalmár.
Eseménytelen első félidő után a második félidei jobb játékukkal megérdemelten nyertek a hazaiak.
Jók: Steiner, Németh A., Hollós, Mentes, Gombás, ill. Bodor, Vígh, Wágenhoffer.
Horváth György: - Lépésről lépésre építjük a sikert. Vannak, voltak jobb és kevésbé jobb periódusaink, de a hitünk átsegített a nehéz időszakon is.
Horváth György: - Mezőnyben jól játszottunk, de kevés lehetőségünket kihagytuk, az ellenfél pedig az egyetlen nagy helyzetét kihasználta.

Jánossomorja-Csinód-Győrladamér 6-0 (2-0)
Jánossomorja, 200 néző. V.: Czinder.
Jánossomorja: Sipőcz - Göblyös (Markó Á.), Kopf, Kompis, Fuhrmann (Szalai Zs.), Mikhely, Winter, Némedi (Szalka), Szeitz, Ékes, Cseri. Edző: Király József.
Győrladamér: Pánczél - Markó K., Béli, Kellner, Korsós, Gajdos, Ördög (Savanyó), Babos, Szakáll, Hamed, Balogh Z. (Stróbli). Edző: Virág Attila.
Gsz.: Ékes (2), Markó (2), Fuhrman, Szeitz.
Kiállítva: Gajdos.
Kezdettől fogva a Jánossomorja támadott, a tizedik percben utolsó emberként Gajdos szabálytalanul szerelt, a játékvezető jogosan kiállította. Ezek után hazai a csapat jó, helyenként szép játékkal, magabiztosan hozta a kötelező győzelmet.
Jók: mindenki, ill. Pánczél, Markó K.
Király József: - Örülök, hogy a kötelező győzelmet ilyen magabiztosan sikerült hozni. Sok sikert a győrladaméri barátaimnak a sikerük eléréséhez.
VIrág Attila: - Nagyban megkönnyítettük a hazai csapat dolgát saját butaságainkkal. Egy-két játékosomnak el kell gondolkodnia a hogyan továbbról.

Koroncó-Öttevény 2-1 (1-0)
Koroncó, 200 néző. V.: Péter G.
Koroncó: Dold K. - Szabados (Varga R.), Teidl, Süveges, Szabó D., Nagy T. (Bácskai), Présing, Zsoldos, Kürti, Kovalovszki, Farkas (Nagy L.). Edző: Józsa Péter.
Öttevény: Nagy K. - Raczenböck, Benkő (Baracskai), Nagy L., Rigler, Molnár B., Tandari, Milanovics, Keglovich (Fábián), Konrád, Pintér (Bognár Zs.). Edző: Siska Attila.
Gsz.: Présing, Nagy L.,  ill. Baracskai.
Kiállítva: Konrád, Benkő.
Az első negyedórában az Öttevény kihagyta a helyzeteit, utána a hazaiak átvették az irányítást és kétgólos előnyre tettek szert. Ezután az Öttevénynek már csak a szépítésre futotta.
Jók: Présing, Kürti, Nagy T., Szabados, Dold, ill. Molnár B., Nagy L.
Józsa Péter: - Negyedóra után átvettük a játék irányítását, mely az eredményben is megmutatkozott. A mérkőzés utolsó harmadában pedig jól védekeztünk.
Siska Attila: - A hazai pálya előnyét élvező Koroncó megérdemelten nyert, én pedig remélem, hogy ki tudunk állni a jövő héten.

Lébény-Kapuvár 2-3 (2-2)
Lébény, 200 néző. V.: Cvrljak (osztrák).
Lébény: Bári - Mészáros K., Sipos, Varga R., Sallai, Kertész, Hegedűs A. Makai (Németh L.), Farkas (Hécz), Hegedűs T. (Németh T.), Sebők. Edző: Turány Imre.
Kapuvár: Bálint - Áder I., Tóth B., Németh B., Axnix, Áder J., Dominek, Nyerges, Markó (Molnár A.), Kleizer, Kránitz (Varga B.). Edző: Kovács Lajos.
Gsz.: Sebők (2), ill. Kleizer (3).
Alacsony színvonalú mérkőzésen a kapuvári csapat Kleizer gólerős játékával vitte el a három pontot a szétesően, sok hibával játszó lébényiektől.
Jók: Sebők, Sipos, ill. Kleizer, Markó, Axnix.
Turány Imre: - Küzdelmes mérkőzésen a rutintalanságunkért nagy árat fizettünk.
Kovács Lajos: - Óriásit küzdöttünk és megérdemelten nyertünk.

Pannonhalma-WHB-Ménfőcsanak 2-2 (1-1)
Pannonhalma, 100 néző. V.: Böcskei.
Pannonhalma: Boczkó - Ress A., Horváth Sz., Kulcsár, Ferenczi D., Ferenczi G., Csollány, Novák, Németh Cs., Erdélyi, Varga Cs. (Tóth R.). Edző: Novák Béla.
Győr-Ménfőcsanak: Csiszár - Zobák, Reizer N., Mészáros Zs. (Reizer I.), Mészáros P., Ivánfalvi, Forika, Tóth Sz., Balás, Kovács Z., Korsós. Edző: Hajszán Gyula.
Gsz.: Ferenczi G., Csollány, ill. Zobák, Reizer N.
Mély talajú pályán nagyobbrészt a küzdelem dominált. Igazságos döntetlen született.
Jók: Ress A., Novák, Ferenczi G., Csollány, ill. Tóth Sz., Kovács Z., Balás.
Novák Béla: - Nyernünk kellett volna, hiszen megfelelő számú helyzetet alakítottunk ki, mégis csak egy megpattanó labdából és egy kapushibából tudtunk gólt szerezni.
Hajszán Gyula: - Öt hiányzónkat nem tudtuk pótolni.

U19-es eredmények:
Abda-Táp 2-3, Győrszemere-Szany 2-1, Nagyszentjános-Petőháza 1-4, Lébény-Kapuvár 0-1, Fertőszentmiklós-Nyúl 0-1, Pannonhalma-Ménfocsanak 1-1, Jánossomorja-Győrladamér 11-0.

• 6. kaf 2009. november 14. 16:37
    „Pék "Úrnak" úgyis meg vannak számlálva a napjai ott.....
    Nem bírják már a bunkóságait!
    De hát, ismeri mindenki....”
  • 5. ACSA 2009. november 12. 16:24
    „Pék "úrnak" üzenem,hogy tisztelni kell az ellenfelet!!!”
  • 4. MTT 2009. november 11. 19:21
    „A Péknek csak a szája nagy, azt meg, hogy ostoba, szerintem minden sportember tudja...”
  • 3. C 2009. november 10. 09:42
    „Pék mester kicsit visszafoghatná magát a nyilatkozatok terén!”
  • 2. Köcsög 2009. november 09. 07:22
    „Valóban gyengék voltak,de a 8. percben a kiállítás is megfogta őket.Tegnap Jánoson 12 emberrel is gondban lettek volna nem hogy 10-el.
    Most vasárnap 6 pontos meccs, János-Szemere !!! Ott sok minden kiderül a szezont illetően...”
  • 1. Levi104 2009. november 09. 06:50
    „Győrladamér!!!
    Ez kevés lesz a bennmaradáshoz is, irány vissza a megye II.”

Premier League - Geráék döntetlenje

Gera Zoltán csapata, a Fulham 1-1-es döntetlent ért el a Wigan otthonában az angol… Tovább olvasom