2018. 10. 21. vasárnap - Orsolya 7°C | 15°C Még több cikk.

Foci megyei I. o. 11.01.

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójának eredményei és a bajnokság állása.

Csinód-Győrladamér-Győrszemere 1-1 (0-0)
Győrladamér, 100 néző. V.: Görög.
Győrladamér: Pánczél - Béli K., Szakáll, Markó, Ördög, Kellner, Babos, Hamed (Virág), Béli Z., Gajdos K., Balogh Z. (Korsós T.). Edző: Virág Attila.
Győrszemre: Takács N. - Máj (Győri), Baracskai, Barabás, Gorza, Szalai K., Makkos, Herold, Germán, Szakács (Száraz), Kapitány (Tarr). Edző: Gyurmánczi Attila.
Gsz.: Hamed, ill. Herold.
Az első tizenöt perc enyhe vendégfölénnyel telt el, utána kiegyenlítődött a játék.
10. p: Germán 10 méterről leadott lövését a kapus védte.
18. p: Ördög 16 méterről rosszul találta el a labdát és így odalett a gólhelyzet.
25. p: Béli K. 35 méterről leadott szabadrúgása centiméterekkel ment el a jobb kapufa mellett.
32. p: szöglet utáni keveredésből Keller óriási helyzetből mellé lőtt.
36. p: Gorza lövése könnyű zsákmány lett a kapusnak.
40. p: Béli K. 30 méteres szabadrúgása alig szállt fölé.
44. p: Ördög 16 méterről leadott lövését a kapus védte. Gyorsan elvégzett szabadrúgás után Herold óriási helyzetből mellé lőtt.
51. p: Szakáll beadása után a 16-oson belül pattogott a labda, amit Hamed 10 méterről a bal sarokba lőtt. 1-0.
54. p: Szakáll a 16-os sarkáról leadott szabadrúgását a kapus bravúrral védte.
60. p: Jobb oldali beadás után Baracskai fejesét bravúrral védte Pánczél.
65. p: Herold 12 méterről nagy gólt lőtt a kapu bal oldalába. 1-1.
82. p: Egy szabályosnak tűnő gólt nem adott meg a játékvezető a hazaiak javára.
A hátralévő idő jobbára a vendégek fölényével telt el. Nem látszott meg, hogy az első az utolsó helyezettel játszott. A vendégek nagyobb tudását a hazaiak nagy lelkesedése kiegyenlítette.
Jók: mindenki, ill. Baracskai, Germán, Makkos.
Virág Attila: - Nem voltunk messze a meglepetéstől, csak azt nem értem, hogy hol voltunk eddig kilenc fordulón keresztül.
Gyurmánczi Attila: - Sajnos kihagytuk a helyzeteinket, így meg kellett elégedni az egy ponttal.

Éliás Ferenc

WHB-Ménfőcsanak-Nagyszentjános 5-1 (1-0)
Ménfőcsanak, 100 néző. V.: Szűcs L.
Ménfőcsanak: Csiszár - Dobó, Reizer N. (Herczeg), Mészáros P., Mészáros Zs., Ivánfalvi, Forika, Tóth Sz., Balás (Reizer I.), Kovács Z. (Zobák), Korsós. Edző: Hajszán Gyula.
Nagyszentjános: Vörös - Varga Sz., Kerékgyártó, Mismás, Böröczky, Terdik, Csanaki, Pankovics (Kugler), Domján, Vollai, Molnár T. Edző: Kertész Balázs.
Gsz.: Korsós (2), Ivánfalvi, Kovács Z., Tóth Sz., ill. Molnár T.
A mai napon a minden csapatrészben jobb hazai csapat még ilyen arányban is megérdemelten győzött.
Jók: Ivánfalvi, Tóth Sz., Forika, Csiszár, ill. Molnár T.
Hajszán Gyula: - Kellett egy félidő ahhoz, hogy felszabadultan és kreatívan játszunk, ilyen arányban is megérdemelten győztünk.
Kertész Balázs: - Összefogás kellene csapaton belül és kívül. Gratulálok a Ménfőcsanaknak.

Kapuvár-Fertőszentmiklós 0-0
Kapuvár, 200 néző. V.: Nagy Z.
Kapuvár: Bálint - Németh B., Licskai L., Dominek, Axnix, Molnár A. (Markó), Tóth B., Szabó Á. (Gosztola), Áder J., Licskai G. (Kleizer), Kránitz. Edző: Kovács Lajos.
Fertőszentmiklós: Horváth A. - Németh A., Steiner, Hatejer, Hollós, Horváth T. (Fehér Z.), Mentes, Gombás, Kalmár, Ábrahám, Bognár A. (Farkas K.). Edző: Horváth György.
Egy harcos, ám eseményekben nem bővelkedő mérkőzésen igazságos eredmény született, mindkét oldalon maradtak ki sorsdöntő lehetőségek.
Jók: Bálint, Németh, Dominek, Tóth B., Áder J., ill. Gombás, Steiner, Hatejer.
Kovács Lajos: - A játék helyett végig a küzdelem dominált, így reális döntetlen eredmény született.
Horváth György: - Küzdelmes, harcos mérkőzés volt, a játék kevés. Gratulálok a játékvezetőnek!

Loland-Nyúl-Pannonhalma 1-0 (1-0)
Nyúl, 150 néző. V: Hoffbauer D.
Nyúl: Varga P. - Gayer, Bognár Á., Vígh, Fürst, Kiss Z. (Bodor), Németh G., Wágenhoffer, Németh D., Csigó (Sulyok), Cserháti (Varga Z.). Edző: Horváth György.
Pannonhalma: Boczkó - Németh L., Ress A., Horváth Sz. (Ferenczi), Horváth M., Kulcsár, Csollány, Novák, Németh Cs., Erdélyi (Kovács D.), Varga Cs. (Tóth R.). Edző: Novák Béla.
Gsz.: Vígh.
Egy küzdelmes, de alacsony színvonalú mérkőzésen a hazai csapat egy jól eltalált szabadrúgással eldöntötte a három pont sorsát.
Jók: Bognár Á., Vígh, Cserháti, ill. Németh L., Kulcsár, Csollány.
Horváth György: - Messze vagyunk a csúcsformánktól, ezért különösen értékes egy presztízsmeccsen elért győzelem.
Novák Béla: - A nagyon agresszíven játszó hazai csapat szinte teljesen megfojtotta támadójátékunkat, de lejátszottuk úgy a meccset, hogy a hazaiaknak egyetlen ziccerük sem volt. Azt az egyet, ami kialakult, azt mi hibáztuk el, ezért megérdemelt a győzelmük.

Petőháza-Abda 2-0 (2-0)
Petőháza, 100 néző. V.: Tuczai.
Petőháza: Gyűrű - Huber, Müller, Deák, Németh T., Pokrocz, Kelemen, Hadarics, Hangya (Bebes), Szabó D. (Pintér), Gundics (Szalai V.). Edző: Gosztola József.
Abda: Joós - Varga N., Csöndes (Magyar), Józsa, Kalmár, Juhász (Kádi), Kokas (Puter), Bartal, Szalai P., Antalovits, Kopf. Edző: Pék László.
Gsz.: Müller, Szabó D.
Mindkét félidőben fölényben játszott a hazai csapat, játékosai számos gólhelyzetet dolgoztak ki, de gólt csak két pontrúgásból sikerült szerezniük.
Jók: Hadarics, Müller, Gyürü, ill. Antalovits.
Gosztola József: - "Nem fogod elhinni, de sohase féltem, úgy mondtam mindig, ahogyan éreztem én. A jóslat meglehet, hogy be fog válni, egyedül kell az utam végigjárni nekem. Nem fogok senkinek a nyakára járni."
Pék László: - Hiába sercegett a tű az Edda-lemez alatt, sajnos a mi lemezünket már nem tudtuk meghallgatni.

Szany-Koroncó 2-2 (0-1)
Szany, 100 néző. V.: Mogyorósi.
Szany: Hegedűs T. - Csuta (Samu), Horváth R., Szemeti, Hegedűs N., Sebesi, Polhammer, Szalai A. (Horváth Z.), Kovács J., Kiss L., Balázs (Eőry). Edző: Dombi László.
Koroncó: Dold - Bácskai (Farkas J.), Teidl, Szabó D., Zsoldos, Nagy T., Kovalovszki, Klement, Süveges (Szabados), Présing, Kürti (Rónaszéki). Edző: Józsa Péter.
Gsz.: Kiss L., Horváth R., ill. Kürti (2).
Kiállítva: Klement.
Korán vezetést szerzett a vendégcsapat, amely fél óra után tíz főre fogyatkozott. A második félidőben fordított a szanyi gárda, de a 85. percben egy szöglet után egyenlíteni tudott a végig kulturáltan játszó koroncói csapat az előző hetekhez képest gyengébben játszó hazaiak ellen. A látottak alapján a döntetlen igazságos.
Jók: senki, ill. mindenki.
Dombi Lászó: - Igazságos eredmény született. Csapatunk ma nagyon gyenge napot fogott ki.
Józsa Péter:  - Hatvan percig tízen voltunk a pályán, nagyot küzdött a csapat. Csak gratulálni tudok a játékosoknak.

Táp-Jánossomorja 0-4 (0-2)
Táp, 100 néző. V.: Lukácsi Cs.
Táp: Hidi - Bajusz, Kiss A., Czigler, Papp G., Csizi, Horváth L., Pongrácz A., Pintér T., Albert, Szilágyi. Edző: Csőre István.
Jánossomorja: Sipőcz - Göblyös, Kopf, Kompis, Fuhrmann, Ékes (Szalka), Mikhely, Szeitz, Cseri, Némedi (Markó), Winter (Szalai Zs.). Edző: Király József.
Gsz.: Szeitz (2), Némedi, Szalka.
A sok sérült miatt tartalékos Táp ellen megérdemelten nyert a jobb erőkből álló Jánossomorja.
Jók: Horváth L., ill. mindenki.
Csőre István: - Egyéni hibáink miatt szenvedtünk súlyos vereséget.
Kiráyl József: - Örülök, hogy játékosaim újra érezhették, hogy milyen nagyszerű érzés gólokat lőni és győztesen lejönni a pályáról.

Öttevény-Lébény 2-2 (0-2)
Öttevény, 200 néző. V.: Végh.
Öttevény: Nagy K. - Raczenböck, Németh P., Nagy L., Benkő, Molnár B., Tandari, Milanovich, Keglovich (Baracskai), Pintér (Tóth K.), Bognár Zs. Edző: Siska Attila.
Lébény: Bári - Mészáros, Varga R., Hécz, Sallai D., Hegedüs A., Kertész (Németh L.), Makai (Németh T.), Farkas (Kovács R.), Hegedüs T., Sebők. Edző: Turány Imre.
Gsz.: Baracskai, Bognár Zs., ill. Sebők 2.
Remek iramú mérkőzésen két ellentétes félidő után az eredmény igazságosnak mondható.
Jók: Nagy K., Nagy L., Molnár B., Milanovich, ill. Hegedüs A., Hegedüs T., Sebők.
Siska Attila: - Felháborító volt a játékvezetői hármas felkészületlensége, ezt a felfogást én tisztességtelenségnek tartom mindkét csapat játékosaival szemben.
Turány Imre: - Jó iramú mérkőzésen igazságos döntetlen.

U19-es eredmények:
Kapuvár-Fertőszentmiklós 2-1, Nyúl-Pannonhalma 2-1, Szany-Koroncó 0-4, Öttevény-Lébény 3-2, Táp-Jánossomorja 1-2, Ménfőcsanak-Nagyszentjános 5-0, Petőháza-Abda 7-0.

• 5. jewel 2009. november 03. 15:32