2017. 01. 17. kedd - Antal, Antónia -6°C | 1°C

Foci megyei I. o. 10.18.

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójának eredményei és a bajnokság állása.

WHB-Ménfőcsanak-Jánossomorja 1-0 (0-0)
Ménfőcsanak, 200 néző. V.: Kleizer.
Ménfőcsanak: Csiszár - Dobó, Mészáros P., Pintér, Mészáros Zs. (Ladiszlaidesz, Zobák), Ivánfalvi, Segovits, Forika, Tóth Sz., Balás, Kovács Z. (Korsós A.). Edző: Hajszán Gyula.
Jánossomorja: Sipőcz - Kompis, Göblyös, Winter, Némedi (Markó), Fuhrmann (Szeitz), Mikhely, Cseri, Ékes, Szalka, Bognár. Edző: Király József.
Gsz.: Segovits. Kiállítás: Bognár.
Az első harminc perc enyhe hazai fölény jegyében telt el, egy-egy belemenéssel mindkét oldalon. A 30. percben egy szabadrúgás után az ötösről megpattanó labdát Csiszár ütötte szögletre bravúrral. A sokat szabálytalankodó Bognár csúnyán rátartott a hazai védő lábára, a bíró kiállította. Egy perccel később egy lövés után hazai védőről a kapufára, majd a gólvonalról kifelé pattant a labda. A második félidőben egy bal oldali támadással indult a vendégcsatár éles lövését Csiszár ütötte szögletre. Két perc múlva újra Csiszár bravúrjára volt szükség, kifutott a csatárok elől és kiütötte a labdát az alapvonalon túlra. A 68. percben Segovits jó labdát kapott, és a kifutó kapus mellett lőtt a hálóba. 1-0. Öt perc múlva Tóth Sz. futott el a szélen, beadását Korsós fejelte kapura, a kapus azonban védett.
Küzdelmes, jó iramú mérkőzésen egy nagyon jó, taktikus csapatot győzött le a hazai csapat, igaz, ehhez némi szerencsére is szüksége volt.
Jók: Mészáros P., Ivánfalvi, Segovits, ill. mindenki.
Hajszán Gyula: - A tipikus egygólos mérkőzésen egy taktikus ellenféllel szemben azt az egy gólt mi rúgtuk, így megérdemelten győztünk.
Király József: - A jobb játékért sajnos nem adnak három pontot, pedig bő egy órán át emberhátrányban játszva is jobbak voltunk az ellenfélnél. A helyzeteket sorra kihagytuk.

Kálmán Tibor

Kapuvár-Nagyszentjános 3-1 (1-0)
Kapuvár, 150 néző. V.: Szabó Gy.
Kapuvár: Bálint - Áder I., Licskai L., Németh B., Axnix, Molnár A. (Áder J.), Dominek, Nyerges (Szabó Á.), Markó, Kránitz, Licskai G. (Varga B.). Edző: Kovács Lajos.
Nagyszentjános: Bősze - Varga Sz., Kerékgyártó, Poloviczer, Kertész, Böröczky, Csanaki, Terdik, Pankovics, Domján, Kugler. Edző: Kertész Balázs.
Gsz.: Licskai G., Kránitz, Áder J., ill. Domján.
A mérkőzés összképe alapján megérdemelt hazai siker született.
Jók: Bálint, Áder J., Kránitz, ill. Pankovics, Böröczky, Domján.
Kovács Lajos: - A győzelemnek nagyon örülünk, a többit meg gyorsan felejtsük el.
Kertész Balázs: - Végre újra jó játékvezetés mellett megérdemelten nyert a hazai csapat.

Koroncó-Lébény 1-0 (0-0)
Koroncó, 300 néző. V.: Böcskei.
Koroncó: Dold - Bácskai, Teidl, Nagy T., Zsoldos (Kovalovszki), Szabó D., Nagy L., Klement (Vass), Süveges (Farkas J.), Présing, Kürti T. Edző: Józsa Péter.
Lébény: Hiba (Bári) - Mészáros, Kertész, Sipos, Sallai, Makai, Németh L., Farkas I., Hegedűs, Sebők, Kovács R. (Németh T.). Edző: Turány Imre.
Gsz.: Présing. Kiállítva: Nagy L., ill. Kertész.
A hazai csapat támadóbb szellemű játéka a mérkőzés végén győzelmet eredményezett.
Jók: Présing, Süveges, Zsoldos, ill. Sipos, Sallai, Németh L.
Józsa Péter: - Nehéz sorozat előtt állunk. Számunkra létfontosságú volt ez a mai győzelem.
Turány Imre: - Küzdelmes mérkőzésen saját magunkat vertük meg. Míg helyzetek sorát hagytuk ki, addig az ellenfél egyetlen helyzetét érvényesítette. Megérdemelték a győzelmet.

Szany-Fertőszentmiklós 1-0 (0-0)
Szany, 150 néző. V.: Szepesi.
Szany: Fekete - Samu, Horváth R., Szemeti, Sebesi, Szalai A., Hegedűs N., Kiss T. (Kovács J.), Varga P., Polhammer, Balázs (Kiss L.). Edző: Dombi László.
Fertőszentmiklós: Kovács Zs. - Hollós, Németh A., Steiner, Hatejer (sze), Mentes, Horváth I T., Fehér (Horváth II T.), Kalmár, Ábrahám, Gombás (Bognár A.). Edző: Horváth György.
Gsz.: Kiss L.
Kitűnő játékvezetés mellett küzdelmes mérkőzésen a hazai csapat egygólos győzelme megérdemelt a mezőnyben kulturáltan játszó Fertőszentmiklós ellen.
Jók: Szemeti, Szalai A., ill. Steiner, Horváth I T.
Dombi László: - Csapatom átérezte a mérkőzés fontosságát, és keményen megdolgozott a sikerért. A legfőbb pozitívum, hogy ez volt az első mérkőzésünk a megyei első osztályban, melyet kapott gól nélkül lehoztunk.
Horváth György: - Minden sorozat azért van, hogy egyszer megszakadjon. Gratulálok a Szanynak a győzelemhez, számunkra maradt a tanulságok összegzése. Ismét nem tudtuk átlépni saját árnyékunkat.

Loland-Nyúl-Abda 1-0 (0-0)
Nyúl, 200 néző. V.: Réma.
Nyúl: Varga P. - Gayer, Bognár Á., Vígh, Schmied, Kiss Z. (Bodor), Németh G., Németh D., Fürst (Sulyok), Cserháti, Csigó (Bognár J.). Edző: Horváth György.
Abda: Joós - Szórádi, Kopf, Józsa, Csöndes, Kalmár, Juhász (Varga N.), Bartal (Kádi), Knauz, Kokas, Puter (Antalovits). Edző: Pék László.
Gsz.: Fürst.
A hazai csapat bőven a tudása alatt futballozva, de megérdemelten nyerte meg a mérkőzést.
Jók: Bognár Á., Fürst, Vígh, Németh D., ill. Bartal, Józsa.
Horváth György: - Megérdemelt győzelmet arattunk, bár játékunk sok kívánnivalót hagyott maga után.
Mester Csaba másodedző: - Most már el kell, hogy higgyük, képességbeli problémák vannak csapatunknál.

Táp-Győrszemere 2-8 (2-5)
Táp, 200 néző. V.: Vadász.
Táp: Pongácz P. - Bajusz, Tóth B., Kiss A., Czigler, Csizi, Horváth L., Pongrácz A., Garas, Tóth T., Albert. Edző: Gyakovácz Sándor.
Győrszemere: Takács N. - Regner (Száraz), Máj, Baracskai, Barabás, Gorza (Tar), Szalai, Makkos, Herold, Germán, Szakács (Győri). Edző: Gyurmánczi Attila.
Gsz.: Pongrácz A., Csizi, ill. Germán (3), Herold (2), Szakács, Makkos, Tar.
Nagyon bekezdett a Győrszemere, csak negyed óra után ébredt a Táp. Rengeteg hazai helyzet maradt ki ezután. Összességében megérdemelt a vendégek siker.
Jók: Csizi, Czigler, Garas, ill. Baracskai, Germán, Herold.
Gyakovácz Sándor: - A jobb képességű Győrszemerének adtunk negyedóra előnyt.
Gyurmánczi Attila: - Fegyelmezett játékunk megérdemelt sikert eredményezett.

Öttevény-Siri Trans-Pannonhalma 0-0
Öttevény, 150 néző. V.: Radasics.
Öttevény: Nagy K. - Raczenböck, Németh P., Nagy L., Benkő, Tóth K. (Baracskai), Molnár B., Tandari, Milanovich, Pintér Á. (Bognár Zs.), Konrád. Edző: Siska Attila.
Pannonhalma: Boczkó - Németh L., Ress A., Horváth Sz., Ferenczi G., Horváth M., Csollány, Novák P. (Kovács D.), Németh Cs. (Ferenczi D.), Erdélyi, Koroknai (Tóth N.). Edző: Novák Béla.
A masszívan és szervezetten védekező vendégcsapat elérte célját, ponttal távozott Öttevényről.
Jók: Nagy, Raczenböck, ill. mindenki.
Siska Attila: - Rettentően sajnálom a csapatot, hiszen toltuk, ahogy a csövön kifért, a Pannonhalma azonban sikeresen kibekkelte a meccset.
Novák Béla: - Tudtuk, csak úgy szerezhetünk pontot, ha hibátlanul védekezünk. Ezt megtettük, ezért gratulálok minden játékosomnak.

Petőháza-Csinód-Győrladamér 3-2 (0-1)
Petőháza, 150 néző. V.: Lukácsi.
Petőháza: Gyűrű - Huber (Hauk), Hadarics, Nyitrai, Müller, Pokrocz, Kelemen, Hangya, Kovács M. (Deák), Szabó D., Szalai (Gundics). Edző: Gosztola József.
Győrladamér: Pánczél - Béli K., Savanyó, Markó, Ördög, Béli Z., Kellner, Balogh, Babos, Komjáthy, Koteczki. Edző: Virág Attila.
Gsz.: Szabó D. (2), Hadarics, ill. Béli Z., Babos. Kiállítva: Savanyó.
Kiszenvedte a győzelmet a hazai csapat. Kétgólos vendégvezetésnél nagyon érett a meglepetés, de jó hajrával és némi szerencsével sikerült a fordítás.
Jók: Hadarics, Szabó D., Hangya, Gyűrű, ill. mindenki.
Gosztola József: - "Csak azt ne kérdezd tőlem miért nézek néha másfelé, hogy mi az, ami kerget mindig újabb élmények elé. Nincs erre válasz, csak az utam járom én, ez vagyok én."
Virág Attila: - Ha a játékvezető tud gólt lőni, előbb eldőlhetett volna a mérkőzés.

U19-es eredmények:

Kapuvár-Nagyszentjános 16-0, Nyúl-Abda 1-0, Öttevény-Pannonhalma 1-0, Ménfőcsanak-Jánossomorja 4-0, Koroncó-Lébény 2-0, Szany-Fertőszentmiklós 2-2.

• 3. ACSA 2009. október 19. 23:28
    „Hiányolnak mamauska!:-))”
  • 2. krisztian75 2009. október 19. 19:58
    „... de AZONNAL ! ! !”
  • 1. C 2009. október 19. 14:35
    „Kulcsár Zsoltot vissza a tápi csapatba!!!!!!!”

Foci megyei II. o. 10.18.

A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokságok hétvégi fordulóinak eredményei és a bajnokságok állása -… Tovább olvasom