2017. 05. 22. hétfő - Júlia, Rita 13°C | 25°C Még több cikk.

Foci megyei I. o. 10.11.

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójának eredményei és a bajnokság állása.

Pannonhalma-Szany 3-1 (1-1)
Pannonhalma, 200 néző. V.: Mogyorósi L.
Pannonhalma: Boczkó - Németh L., Ress A., Horváth Sz., Horváth M., Varga Cs. (Tóth R.), Csollány, Novák, Németh Cs., (Kovács D.), Erdélyi, Ferenczi (Koroknai). Edző: Novák Béla.
Szany: Hegedüs T. - Horváth R., Szemeti, Sebesi (Kiss T.), Hegedüs N., Varga P., Kiss L., Polhammer, Szalai (Eőry), Samu (Csuta), Balázs. Edző: Dombi László.
Gsz.: Csollány, Erdélyi, Tóth R., ill. Kiss L.
Ideális labdarúgóidő fogadta a csapatokat a pályán. A 23. percben Novák bedobása után Csollány kapura fordult és a rövid sarokba lőtt. 1-0. A 39. percben szanyi szabadrúgást követően a rövid oldalon megcsúsztatták a labdát, amit a hosszú oldalon Kiss L. a kapuba lőtt. 1-1. Az első félidő inkább mezőnyjátékkkal telt, a kapuk nem igazán forogtak veszélyben. A 49. percben Csollány szabadrúgása utána kapu előtti keveredésben Erdélyi eszmélt a leggyorsabban és szép gólt lőtt. 2-1. A 73. percben egy hosszú indítással Tóth R. kilépett a védők között, lövését blokkolta a védő, de előtte maradt a labda, a kapust kicselezve az üres kapuba passzolta a labdát. 3-1. A 78. percben szanyi szabadrúgást követően a gólvonalról hárított Horváth Sz. A mérkőzés utolsó 10 percében a hazaiak kontráikból jobbnál jobb helyzeteket hibáztak el. A második félidőben a győzelmet jobban akaró, és érte sokat futó, harcos hazai csapat megérdemelt győzelmet aratott.
Jók: Horváth Sz., Novák, Boczkó, Erdélyi, ill. senki.
Novák Béla: - Végre hazai pályán tudtunk győzni, szerintem egy jó csapat ellen. Külön öröm, hogy az épphogy tizenötödik életévét betöltő Tóth Róbert góllal mutatkozott be a megyei első osztályban.
Dombi László: - Csapatom mélyen  a tudása alatt játszott, kapitális védelmi hibáinkat az ellenfél könyörtelenül gólra váltotta.

Novák Klaudia

Abda-Kapuvár 2-2 (1-1)
Abda, 200 néző. V.: Hoffbauer.
Abda: Joós - Szórádi, Bartal, Józsa, Knauz (Kádi), Kalmár, Juhász, Szalai, Antalovits, Kokas, Magyar (Puter). Edző: Pék László.
Kapuvár: Bálint - Áder I., Licskai L., Axnix, Dominek, Kovacsics, Nyerges, Markó, Molnár (Áder J.), Kránitz (Varga B.), Licskai G. Edző: Kovács Lajos.
Gsz.: Knauz, Bartal, ill. Licskai G. (11-esből), Markó. Kiállítva: Szalai.
 Összességében a hazai csapat megérdemelte volna a győzelmet, de egy védelmi hibából kiegyenlítettek a vendégek.
Jók: Joós, Bartal, Knauz, ill. Licskai G., Licskai L., Nyerges.
Farkas Csaba elnök: - Tíz évig a megye labdarúgásának büszkesége volt Abda. Most, hogy nagy gondokkal küzdünk, segítő jobb helyett minden eszközzel keresztbe tesznek nekünk.
Kovács Lajos: - Két hárítható gólt kaptunk, így meg kellett elégednünk a döntetlennel.

Győrszemere-Lébény 6-0 (4-0)
Győrszemere, 150 néző. V.: Szabó Gy.
Győrszemere: Takács - Regner (Máj), Baracskai, Száraz (Szakács), Barabás, Fürst, Gorza, Szalai, Makkos, Herold (Győri), Germán. Edző: Gyurmánczi Attila.
Lébény: Hiba - Mészáros, Burián, Sipos, Szalai (Hécz), Németh T. (Kovács Gy.), Németh L., Farkas, Hegedüs, Sebők, Kovács R. Edző: Turány Imre.
Gsz.: Germán (2), Herold (2), Makkos (2).
Közönségszórakoztató játékkal a hazai csapat minden elemében felülmúlta ellenfelét, és kitűnő játékvezetés melletti lyen arányban is megérdemelten nyert.
Jók: mindenki, ill. senki.
Gyurmánczi Attila: - A Lébényt megverni mindig dicsőség, örülünk, hogy ma ilyen arányban sikerült.
Turány Imre: - Enervált, fegyelmezetlen játékunknak nem is lehetett más következménye, mint a súlyos vereség.

Jánossomorja-Loland-Nyúl 0-1 (0-1)
Jánossomorja, 250 néző. V.: Csirke.
Jánossomorja: Sipőcz - Göblyös, Winter, Kompis, Fuhrmann (Szeitz), Mikhely, Némedi (Markó), Bognár, Szalka, Ékes, Cseri. Edző: Király József.
Nyúl: Varga P. - Gayer, Bognár, Vígh, Schmied, Kiss (Bodor), Németh G., Wágenhoffer, Németh D., Csigó (Fürst), Cserháti (Sulyok). Edző: Horváth György.
Gsz.: Cserháti.
Küzdelmes mérkőzésen a Nyúl egy szerencsés góllal megszerezte a vezetést, a továbbiakban pedig hiába küzdött a hazai csapat, még az egyenlítésre sem futotta erejéből.
Jók: senki, ill. mindenki.
Király József. - Küzdelmes mérkőzésen az ellenfél egy szerencsés góllal megszerezte a győzelmet.
Horváth György: - Fegyelmezett, taktikus játékunkkal megérdemelten győztünk egy kitűnő csapat otthonában.

Fertőszentmiklós-Koroncó 5-0 (1-0)
Fertőszentmiklós, 200 néző. V.: Kovács.
Fertőszentmiklós: Kovács Zs. - Németh A., Steiner, Hatejer (Horváth II T.), Horváth I T., Farkas, Fehér, (sze), Gombás (Hollós), Ábrahám, Mentes, Kalmár. Edző: Horváth György.
Koroncó: Dold - Varga R., Szabó D., Zsoldos, Süveges, Nagy L., Kürti, Klement (Présing), Kovalovszki, Vass (Nagy T.), Szabados (Nagy M.). Edző: Gulyás Imre.
Gsz.: Ábrahám (3), Bősze, Horváth II T.
Helyenként látványos játékkal ilyen arányban is megérdemelten nyert a hazai csapat a szétesően játszó Koroncó ellen.
Jók: Németh A., Steiner, Ábrahám, Mentes, ill. senki.
Horváth György: - Öröm az élet, mert nyertünk. Ebből szeretnénk a jövőre nézve is erőt meríteni.
Gulyás Imre: - Felforgatott védekezésünket kihasználta a hazai csapat, és teljesen jogosan nyert.

Táp-Petőháza 0-1 (0-0)
Táp, 200 néző. V.: dr. Szabó.
Táp: Hidi (Pongrácz P.) - Bajusz, Tóth B., Kiss A., Papp G., Czigler, Csizi, Horváth L., Garas, Szilágyi (Pintér T.), Tóth T. Edző: Gyakovec Sándor.
Petőháza: Gyűrű - Nyitrai, Deák (Gundics), Hadarics, Huber, Kelemen, Müller, Szabó Z., Szalai (Pintér), Pokrocz, Hangya (Szalay). Edző: Gosztola József.
Gsz.: Hangya.
A mezőnyben keveset mutató Petőháza egy szerencsés gólnak és kapusának köszönheti a győzelmet.
Jók: Kiss A., Tóth B., Bajusz, Czigler, Garas, Papp G., ill. Gyűrű, Hadarics, Kelemen, Pokrocz.
Gyakovec Sándor: - Egyenlő erők küzdelmében a helyzeteit jobban kihasználó csapat nyert. Gratulálunk nekik.
Gosztola József: - "Jó lenne tudni, látni a holnapot, tudni, hogyan lesz, amit még nem tudok. "

Csinód-Győrladamér-WHB-Ménfőcsanak 1-1 (1-1)
Győrladamér, 100 néző. V.: dr. Konrád.
Győrladamér: Pánczél - Korsós, Béli K., Savanyó, Markó, Ördög, Béli Z., Huszka (Kuteczki), Balogh (Pászti R.), Babos, Gajdos. Edző: Virág Attila.
Győr-Ménfőcsanak: Csiszár - Dobó (Reizer), Zobák (Ivánfalvi), Pintér, Mészáros Zs., Mészáros P., Segovits, Forika, Tóth Sz., Balás (Korsós), Kovács Z. Edző: Hajszán Gyula.
Gsz.: Babos, ill. Balás.
Az ezer sebből vérző hazai csapat közelebb állt a győzelemhez.
Jók: mindenki, ill. Mészáros Zs., Mészáros P., Segovits, Forika.
Virág Attila: - Felnőttünk a feladathoz, két sérülttel és három eltiltottal a döntetlen felért egy győzelemmel.
Hajszán Gyula: - Érzésem szerint a játékvezető megfosztott bennünket két ponttól. Az alapvonalról visszagurított labda mióta les?

Nagyszentjános-Öttevény 0-2 (0-1)
Nagyszentjános, 100 néző. V.: Szántai.
Nagyszentjános: Bősze - Varga Sz., Kerékgyártó, Megyeri (Pankovics), Kertész, Böröczky, Molnár T., Terdik, Csanaki, Kugler (Mismás), Domján. Edző: Kertész Balázs.
Öttevény: Nagy K. - Raczenböck, Németh P., Benkő, Molnár N., Tandari, Nagy L., Milanovics, Bognár (Baracskai), Pintér (Keglovich), Konrád (Tóth Z.). Edző: Siska Attila.
Gsz.: Konrád, Molnár N.
Két gyengén játszó csapat találkozóján a helyzetkihasználás döntött az ellenfél javára.
Jók: Bősze, Böröczky, Megyeri, ill. Nagy K., Nagy L., Benkő.
Kertész Balázs: - Langyos játékkal, langyos hozzáállással újból vereség lett a vége, amiért én vagyok a hibás.
Siska Attila: - Keglovich Ferenc csapata nyert utoljára Nagyszentjánoson, így most nagy az öröm Öttevényen.

U19-es eredmények:

Abda-Kapuvár 0-5, Győrszemere-Lébény 0-2, Táp-Petőháza 0-2, Nagyszentjános-Öttevény 1-2, Fertőszentmiklós-Koroncó 0-1, Jánossomorja-Nyúl 1-2, Győrladamér-Ménfőcsanak 2-12.

• 6. jewel 2009. október 15. 21:21
    „Csak a pillanatnyi forma alapján jobb a Szemere. Buknak még ők is- nem is egyet-aztán szoros lesz befutó.”
  • 5. fopdev1l 2009. október 15. 11:40
    „Sose add fel!:)”
  • 4. Köcsög 2009. október 14. 08:59
    „Meglátjuk hogyan alakulnak a dolgok.Az tény hogy jelenleg jobb a Szemere,de messze még a vége.....”
  • 3. fopdev1l 2009. október 12. 15:00
    „Tisztelt Köcsög! Ezennel szeretném felhívni figyelmedet, egy régebbi kijelentésedre, ami szerint ha nem nyeri a megye I. o.-t Jánossomorja 6-8 ponttal, akkor veszel 1 garnitúra szerelést Győrszemere csapatának!Lassan kezdenék aggódni a helyedben!:) Úgy néz ki Szemere nem fog bukni, és mire Jánosra ér mind1 mi lesz a végeredmény!:D Jó gyűjtögetést!”
  • 2. Köcsög 2009. október 12. 08:14
    „És akkor jön a vasárnap,és a Jánossal megyünk Csanakra-Nyerni....Én fogom közvetíteni,úgyhogy én felülről nézem majd a reményeim szerint szép jánosi gólokat.Bár nincs jó passzban a banda,tegnap is egy szilveszteri kabaréba illő góllal kaptak ki a Nyúltól,de a focit ugye gólra játszák,és abból ők rúgtak többet.
    De Csanakon javítunk...”
  • 1. nemlaca 2009. október 11. 21:43
    „A csanaki edzőnek üzenem: A tök utolsó ellen elért döntetlen miatt nem a játékvezetőt okolnám hanem fülem - farkam behúzva kérnék elnézést a vezetőktől és a szurkolóktól....”

Foci megyei II. o. 10.11.

A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokságok hétvégi fordulóinak eredményei és a bajnokságok állása -… Tovább olvasom