2017. 07. 21. péntek - Dániel, Daniella 21°C | 31°C Még több cikk.

Foci megyei I. o. 09.20.

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójának eredményei és a bajnokság állása.

Kapuvár-Táp 4-1 (2-0)
Kapuvár, 200 néző. V.: Hencz.
Kapuvár: Bálint - Áder I., Licskai L., Tóth, Nyerges (Kovacsics I.), Kovacsics G., Axnix, Markó (Molnár), Dominek, Licskai G. (Kleizer), Kránitz. Edző: Kovács Lajos.
Táp: Hidi - Kulcsár (Pintér), Tóth B., Kiss, Csili, Horváth, Garas, Tóth T., Pongrácz (Hollós), Czigler, Papp. Edző: Kulcsár Zsolt.
Gsz.: Markó, Licskai G., Kránitz, Molnár, ill. Tóth T.
A 23. percben Licskai G. vezetgette a labdát a vendég 16-os jobb sarkánál, majd lecsúszott lövése Markót találta meg, aki ballal öt méterről a jobb sarokba helyezett. 1-0. A 29. percben egy hazai szöglet után egy vendégjátékos fején megcsúszó labda a kaputól két méterre álló Licskai G.-t találta meg, aki két méterről nem hibázott. 2-0. A második félidőben több teret kapott a vendégcsapat, ennek ellenére mégis a hazaiak szereztek újabb gólt. Áder I. egy megszerzett labdával tört előre, rávezette a labdát a hátráló vendégvédőkre, majd Kránicz elé passzolt, aki jobb oldalról laposan kilőtte a hosszú sarkot. 3-0. A 69. percben egy lecsorgó labdát Tóth Tamás segítette be 5 méterről a kapuba. 3-1. A 85. percben Kleizer Molnár elé ívelt, aki átvette a labdát, majd 10 méterről a kapu jobb oldalába gurított. 4-1.
Ha nem is maradéktalanul, de jól kiszolgálta a hazai csapat lelkes közönségét és akár nagyobb arányú győzelmet is arathatott volna.
Jók: Áder I., Kovacsics G., Dominek, ill. senki.
Kovács Lajos: - Megérdemelten nyertük meg a mérkőzést, azonban játékunk még rengeteg kívánnivalót hagy maga után.
Kulcsár Zsolt: - Gratulálok a Kapuvárnak a győzelemhez.

Varga András

WHB-Ménfőcsanak-Győrszemere 2-3 (1-0)
Győr-Ménfőcsanak, 300 néző. V.: Szabó Gy.
Ménfőcsanak: Csiszár - Kormos, Reizer N., Mészáros P., Dobó, Tóth Sz., Forika (Kovács Z.), Mészáros Zs., Segovits (Reizer I.), Ladiszlaidesz, Korsós (Ivánfalvi). Edző: Szabó Miklós.
Győrszemere: Takács N. - Szalai (Fürst), Baracskai T., Máj, Barabás (Győri), Gorza, Száraz, Makkos, Herold, Germán, Szakács F. (Tar). Edző: Gyurmánczi Attila.
Gsz.: Mészáros, Segovits, ill. Baracskai (2), Gorza.
A második félidő első tíz perce elég volt ahhoz, hogy a Győrszemere nyerni tudjon a döntetlenszagú mérkőzésen.
Jók: Segovits, Mészáros Zs., Ladiszlaidesz, ill. Baracskai, Takács, Germán.
Szabó Miklós: - Tíz perc rövidzárlat elég volt ahhoz, hogy megnyeressük a meccset az ellenféllel.
Gyurmánczi Attila: - Az első félidőt átaludtuk, a második félidő alapján megérdemelten győztünk.

Szany-Jánossomorja 0-3 (0-1)
Szany, 250 néző. V.: Hoffbauer D.
Szany: Hegedűs T. - Samu, Horváth R., Szemeti, Hegedűs N., Kiss T. (Töreki), Polhammer (Varga B.), Varga P. (Eőry), Szalai, Kiss L., Balázs. Edző: Dombi László.
Jánossomorja: Sipőcz - Kompis, Kopf, Göblyös (Winter), Némedi (Szeitz), Fuhrmann, Mikhely, Cseri, Ékes (Markó), Szalka, Bognár. Edző: Király József.
Gsz.: Ékes, Winter, Szalka. Kiállítva: Kiss L., ill. Kompis.
A korán emberhátrányba került, de hősiesen védekező hazaiak ellen a nagyon jó erőkből álló, felkészült vendégcsapat fölénye már gólokban is megmutatkozott.
Jók: Hegedűs T., Hegedűs N., ill. mindenki.
Dombi László: - Egy ilyen képességű csapat ellen teljes létszámban is nehéz, de nyolcvan percet emberhátrányban futballozni különösen. Gratulálok az ellenfélnek.
Király József: - Győzelmünk teljesen megérdemelt, gratulálok csapatomnak, a Szanynak további sikereket kívánok.

Koroncó-Abda 2-1 (1-0)
Koroncó, 250 néző. V.: dr. Szabó A.
Koroncó: Dold - Bácskai, Zsoldos, Szabó D., Süveges, Teidl, Présing (Rónaszéki), Kürti, Klement (Kovalovszki), Vass, Szabados (Farkas). Edző: Gulyás Imre.
Abda: Joós G. - Kopf, Csöndes, Józsa, Bartal (Puter), Kalmár, Nagy Sz. (Varga), Knauz, Antalovics, Juhász E., Szalai (Káldi). Edző: Pék László.
Gsz.: Szabados Á., Kopf (öngól), ill. Antalovics. Kiállítva: Csöndes.
A vendégek nagyobb elánnal játszottak, de a hazaiak remek hajrájával otthon tartották a három pontot.
Jók: senki, ill. mindenki.
Gulyás Imre: - Az első félidőben az elgondolásunk nem hozta meg a várt eredményt és ez rányomta bélyegét az egész mérkőzésre. Pontatlanul és rosszul játszottunk.
Pék László: - Plusz három ember ellen semmi esélyünk sem volt.

Lébény-Nagyszentjános 2-1 (1-1)
Lébény, 300 néző. V.: Bálintfi.
Lébény: Hiba - Burián, Hécz, Kertész (Sallai), Mészáros, Németh T., Németh L., Farkas (Kovács Gy.), Kovács R., Hegedűs A., Sebők. Edző: Turány Imre.
Nagyszentjános: Bősze - Varga, Kerékgyártó, Molnár, Kertész, Böröczki, Pankovics (Mismás), Terdik, Domján, Vollai (Csanaki), Kugler. Edző: Kertész Balázs.
Gsz.: Hegedűs, Mészáros, ill. Vollai. Kiállítva: Terdik.
Csak a nagyszentjánosi csapaton múlt, hogy az első félidőben nem szerzett többgólos előnyt a rendkívül szétesőben játszó hazaiak ellen. A második félidőben feljavult lébényiek ha nehezen is, de be tudták gyűjteni a három pontot, amihez Terdik sportszerűtlensége is nagyban hozzájárult.
Jók: Burián, Mészáros, Hegedűs, ill. Kerékgyártó, Kertész, Domján.
Turány Imre: - Első félidei fegyelmezetlenségünket az ellenfél kihasználta, így nagyon nehéz volt megfordítani a mérkőzést.
Kertész Balázs: - Egy félidőnyi emberhátrányban sok helyzetet kihagytunk, így fájó vereséget szenvedtünk.

Fertőszentmiklós-Pannonhalma 2-1 (0-0)
Fertőszentmiklós, 300 néző. V.: Lóránt.
Fertőszentmiklós: Kovács - Németh, Steiner, Hatejer, Hollós (Bősze), Fehér (Farkas), Horváth I., Kalmár (Gombás), Mentes, Bognár, Ábrahám. Edző: Horváth György.
Pannonhalma: Boczkó - Németh, Ress A., Horváth Sz., Ferenczi, Ress T. (Farkas), Csollány, Novák (Kovács), Horváth M., Erdélyi, Varga (Koroknai). Edző: Novák Béla.
Gsz.: Ábrahám (2), ill. Kovács.
Egyenlő erők küzdelméből a több helyzetet kidolgozó hazaiak megérdemelten kerültek ki győztesen.
Jók: Németh, Horváth I., Gombás, Ábrahám, ill. Németh, Horváth Sz., Kovács.
Horváth György: - Három pont és ismét Ábrahám...
Novák Béla: - Ilyen lanyha, semmitmondó teljesítménnyel nem lehet mérkőzést játszani. Tunyák voltunk, hibát hibára halmoztunk, így csak megérdemelt vereség lehetett a vége.

Loland-Nyúl-Petőháza 2-1 (1-1)
Nyúl, 200 néző. V.: dr. Konrád.
Nyúl: Varga - Bodor, Bognár Á., Vígh, Schmied, Gayer, Németh D. (Vecsei), Kiss Z., Fürst (Sulyok), Németh G., Cserháti (Varga Z.). Edző: Horváth György.
Petőháza: Jánics - Nyitrai (Németh T.), Huber, Bebes (Szalai), Szabó, Pokrocz, Kelemen, Hangya, Müller, Pintér, Deák. Edző: Gosztola József.
Gsz.: Cserháti (2), ill. Müller.
Kitűnő időben, közepes színvonalú, de nagy iramú mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem született.
Jók: Vígh, Schmied, Gayer, Cserháti, ill. Müller, Hangya.
Horváth György: - Érdekes játék a foci, mert amikor jól játszottunk, kikaptunk. Ma közepes játékkal kiharcoltuk a győzelmet.
Gosztola József: - „Mindig rajtad múlik, testvér, és rajtam, hogy megfogjuk-e egymás kezét a bajban."

Öttevény Siri Trans TC-Csinód-Győrladamér 5-2 (3-1)
Öttevény, 200 néző. V.: Vadász.
Öttevény: Nagy K. - Raczenböck, Molnár N., Benkő, Tóth K. (Keglovicz), Molnár B., Tandari, Bognár Zs., Milanovich, Konrád, Baracskai (Pintér). Edző: Siska Attila.
Győrladamér: Pánczél - Béli Z., Savanyó, Béli K., Virág, Huszka, Balogh (Ördög), Komjáti, Babos, Hamed, Szakál. Edző: Virág Attila.
Gsz.: Bognár Zs. (2), Milanovich, Molnár B., Konrád, ill. Huszka, Hamed.
A hazai csapat valós tudásának töredékét mutatva nehezen nyert a lelkesen játszó vendégek ellen.
Jók: Bognár Zs., Nagy K., Konrád, ill. Savanyó, Hamed.
Siska Attila: - A második félidőben kifejezetten gyengén játszottunk, de a lényeg az, hogy nyerni tudtunk.
Virág Attila: - Ebben az osztályban minden második gólhelyzetet ki kell használni, különben nem tudunk elmozdulni az utolsó helyről.

U19-es eredmények:
Kapuvár-Táp 4-0, Fertőszentmiklós-Pannonhalma 1-0, Nyúl-Petőháza 0-2, Koroncó-Abda 15-3, Ménfőcsanak-Győrszemere 3-0, Öttevény-Győrladamér 7-3.

Bíróverés Balfon! Félbeszakadt a meccs

A labdarúgó megyei III. osztály kapuvári csoportjában a Balf-Csapod tartalék bajnoki találkozó a 70.… Tovább olvasom