2017. 02. 28. kedd - Elemér 7°C | 15°C Még több cikk.

Foci megyei I. o. 09.06.

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójának eredményei és a bajnokság állása.

Öttevény-Petőháza 3-0 (1-0)
Öttevény, 200 néző. V.: Hoffbauer.
Öttevény: Nagy K. - Raczenböck, Molnár N., Németh P., Tóth K., Molnár B., Nagy L., Tandari, Rigler (Keglovich), Konrád, Bognár (Pintér). Edző: Siska Attila.
Petőháza: Jánics - Huber, Hadarics, Bebes, Németh T. (Hangya), Pokrocz, Müller, Kelemen, Szabó Z., Deák, Szalai V. (Pintér). Edző: Gosztola József.
Gsz.: Tandari (2), Bognár Zs.
Mindkét csapat remekül kezdte a szezont, ezért várható volt, hogy jó és színvonalas mérkőzés lesz. Ennek megfelelően szikrázóan kemény, nagy iramú játékot láthatott a közönség. A 38. percben Tandarit remek labdával ugratták ki a jobb oldalon és a 16-os vonaláról a hosszú sarokba lőtt. 1-0. A 71. percben gyors bal oldali támadás után Bognár Zs. lőtt a petőházi kapuba. 2-0. A 75. percben Bognár bal oldali beadását Molnár B. lőtte kapura, Jánics óriási bravúrral védett. A 80. percben Tandari újabb góljával 3-0.
Az osztály színvonalát és iramát messze meghaladó mérkőzésen a hazai csapat biztosan nyerte a találkozót.
Jók: mindenki, ill. Jánics, Kelemen, Deák.
Siska Attila: - Szikrázóan kemény mérkőzésen a helyzeteink alapján teljesen megérdemelten nyertünk.
Gosztola József: - Gratlulálunk az Öttevénynek a teljesen megérdemelt győzelméhez és további sok sikert kívánunk. Mindörökké Edda.

Gőgh Péter

Fertőszentmiklós-Abda 2-1 (0-0)
Fertőszentmiklós, 200 néző. V.: Vadász.
Fertőszentmiklós: Kovács Zs. - Steiner, Németh A., Hatejer, Hollós, Fehér, Gombás (Mentes), Horváth I., Bognár A. (sze), Horváth II T., Ábrahám. Edző: Horváth György.
Abda: Joós - Varga N., Kopf, Józsa, Kalmár, Juhász, Szalai, Knauz, Antalovits (Nagy Sz.), Kokas (Puter), Magyar (Csöndes). Edző: Pék László.
Gsz.: Fehér, Ábrahám, ill. Knauz.
Küzdelmes mérkőzésen az elfáradó Abda ellen megérdemelten nyert a hazai csapat.
Jók: Steiner, Hatejer, Fehér, ill. Joós, Józsa.
Horváth György: - Jelenlegi helyzetünkben nagyon fontos volt a győzelem. Ez több volt, mint három pont, remélem, hogy külön erőt ad a jövő feladataihoz.
Pék László: - Gratulálok a hazaiaknak, hiszen a játékvezetők egyetlen megingását remekül használták ki. Helyzetünkben apró nüanszokon múlik a siker.

Lébény-Jánossomorja 0-0
Lébény, 500 néző. V.: Eckel (osztrák).
Lébény: Hiba - Burián, Sipos, Varga R., Sallai (Hécz), Németh T., Kertész, Makai (Farkas), Hegedüs A., Hegedűs T. (Mészáros), Sebők. Edző: Turány Imre.
Jánossomorja: Sipőcz - Kompis, Kopf, Göblyös (Markó), Némedi, Fuhrmann, Mikhely, Cseri, Ékes, Szalka (Szeitz), Bognár G. Edző: Király József.
Hajtós, színvonalas, szikrázóan kemény mérkőzést vívott egymással a két csapat, amelyen a szépszámú nézőközönség idegeit az osztrák játékvezető számos téves ítélete borzolta.
Jók: Varga R., Kertész, Hegedüs A., ill. Cseri, Kopf, Bognár G.
Turány Imre: - Küzdelmes mérkőzésen reális eredmény született.
Király József: - Gólszerzési lehetőségeink ma is megvoltak, de sajnos azokat nem tudtuk értékesíteni.

Koroncó-Csinód-Győrladamér 5-1 (3-0)
Koroncó, 250 néző. V.: Szeles K.
Koroncó: Dold - Bácskai (Varga R.),
Teidl, Süveges, Szabó D., Vass, Kovalovszki, Kürti, Présing (Klement), Farkas, Szabados (Zsoldos). Edző: Gulyás Imre.
Győrladamér: Pánczél - Markó, Kellner, Béli Z., Balogh (Galyalos), Szász, Huszka, Babos, Szakáll, Komjáthy (Hamed), Béli K. Edző: Virág Attila.
Gsz.: Süveges, Présing, Szabó D., Vass, Klement, ill. Hamed.
A rutinosabb, jobb erőkből álló hazaiak már az első félidőben tetemes előnyre tettek szert, és magabiztosan győzték le az újonc vendégeket.
Jók: Süveges, Zsoldos, Kürti, Szabó D., ill. Huszka, Béli Z.
Gulyás Imre: - Felemás érzéseim vannak a mérkőzéssel kapcsolatban, mert minden ellenfelet mindenkor komolyan kell venni, akkor is, ha 3-0 az eredmény.
Virág Attila: - Még mindig a tanulópénzt fizetjük, jó lenne, ha nekünk a második félidővel kezdődne a mérkőzés.

Kapuvár-WHB-Ménfőcsanak 3-2 (3-0)
Kapuvár, 200 néző. Vezette: dr. Konrád.
Kapuvár: Bálint - Áder I., Licskai L., Kun, Kovacsics, Tóth B. (Dominek), Nyerges, Markó (Áder J.), Molnár A., Licskai G., Kránitz. Edző: Kovács Lajos.
Ménfőcsanak: Csiszár - Kormos (Pintér), Mészáros P., Reizer N., Dobó, Tóth Sz. (Forika), Mészáros Zs., Segovits Z., Ladiszlaidesz, Korsós A., Ivánfalvi. Edző: Szabó Miklós.
Gsz.: Kránitz (2), öngól, ill. Mészáros P., Forika. Kiállítva: Molnár A. (37. p)
Az alakuló, fiatal kapuvári csapat tíz emberrel hősiesen végigvédekezte a második félidőt, és megérdemelten tartotta otthon a három pontot.
Jók: Kránitz, Kun, Kovacsics, Licskai L., ill. Forika, Segovits Z., Mészáros Zs.
Kovács Lajos: - Formálódó csapatunknak még túl nagy teher volt a kiállítás és egyik kulcsjátékosunk elvesztése. Küzdőképességből jelesre vizsgáztunk.
Szabó Miklós: - Gratulálok a Kapuvár első győzelméhez. Egy félidőnyi előnyt adtunk nekik.

Loland-Nyúl-Győrszemere 0-0
Nyúl, 350 néző. V.: Dan Cs.
Nyúl: Varga P. - Gayer, Vígh, Bognár Á., Schmied, Wágenhoffer, Kiss Z., Németh D., Németh G. (Bodor), Csigó (Bognár J.), Cserháti (Varga Z.). Edző: Horváth György.
Győrszemere: Takács N. - Regner, Baracskai, Máj, Barabás, Fürst, Szalai, Makkos, Herold, Germán, Szakács (Gorza). Edző: Gyurmánczi Attila.
A hazaiak mindent megtettek, hogy megnehezítsék a bajnokcsapat dolgát, és jól megszervezett játékukkal egy pontot megtartottak.
Jók: Varga P., Bognár Á., Vígh, Németh D., ill. Szalai, Germán.
Horváth György: - Gratulálok csapatomnak a rendkívül lelkes és szervezett játékhoz.
Gyurmánczi Attila: - Meddő játékunk ma nem eredményezett gólt.

Pannonhalma-Nagyszentjános 1-2 (0-1)
Pannonhalma, 250 néző. V.: Miráki G.
Pannonhalma: Boczkó - Németh L., Kulcsár G., Horváth Sz.. (Horváth M.), Ress A., Novák, Ress T. (Kovács D.), Csollány, Ferenczi G. (Ferenczi D.), Erdélyi, Varga Cs. Edző: Novák Béla.
Nagyszentjános: Bősze - Varga Sz., Kerékgyártó, Böröczky, Terdik, Molnár T., Kertész, Vollai (Mismás), Pankovics, Domján (Kugler), Megyeri. Edző: Kertész Balázs.
Gsz.: Novák, ill. Domján, Terdik.
Egy küzdelmes és sokáig döntetlenre álló mérkőzésen a jobban küzdő ellenfél kihasználta az utolsó pillanatban adódó lehetőségét, amivel eldöntötte a három pont sorsát.
Jók: senki, ill. Terdik, Molnár T., Domján.
Novák Béla: - Nyomaiban sem emlékeztettünk a múlt heti csapatra, pedig ugyanazok a játékosok léptek pályára. Lassú, kedvetlen játékunkkal nem is lehetett volna más az eredmény.
Kertész Balázs: - Régen nyertünk itt a játék alapján megérdemelten.

Szany-Táp 7-1 (3-0)
Szany, 200 néző. V.: Schnellbach.
Szany: Hegedüs T. - Horváth Z., Szemeti, Horváth R., Hegedüs N., Szalai, Kiss T. (Kovács J.), Varga P. (Csuta), Polhammer, Balázs, Kiss L. (Eőry). Edző: Dombi László.
Táp: Hidi (Pongrácz A.) - Bajusz (Pintér), Papp, Czigler, Tóth B., Csizi, Horváth L., Garas, Pongrácz A., Albert (Kulcsár), Tóth T. Edző: Kulcsár Zsolt.
Gsz.: Horváth R. (2), Balázs (2), Kiss L., Szalai, Eőry, ill. Czigler.
A két újonc mérkőzésén a kulturáltan játszó vendégek csak rövid ideig tudták megakadályozni a Szany fölényes győzelmét.
Jók: Horváth R., Szemeti, Hegedüs N., Balázs, ill. senki.
Dombi László: - Közepes játékkal végig uraltuk a mérkőzést. Végre helyzeteink nagy részét értékesíteni tudtuk.
Kulcsár Zsolt: - A tavalyi és az idei csapat is a miénk. Gratulálok a Szanynak a győzelemhez.

U19-es eredmények:
Kapuvár - Ménfőcsanak 8-0, Pannonhalma - Nagyszentjános 6-0, Szany - Táp 3-0, Nyúl - Győrszemere 2-0, Lébény - Jánossomorja 2-1, Fertőszentmiklós - Abda 1-2, Koroncó - Győrladamér 17-1.

Kozármisleny-Győri ETO FC II 1-1

Labdarúgás - A második vonalban az ETO II döntetlent játszott idegenben. Tovább olvasom