2017. 06. 24. szombat - Iván 18°C | 33°C Még több cikk.

Foci megyei I. o. 08.30.

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójának eredményei és a bajnokság állása.

Abda-Pannonhalma 1-4 (1-1)
Abda, 200 néző. V.: Hoffbauer.
Abda: Németh Á. - Kalmár, Kopf, Bartal, Szórádi, Juhász, Szalai, Knauz, Antalovits, Kokas (Varga N.), Magyar. Edző: Pék László.
Pannonhalma: Boczkó - Kulcsár, Ress A., Németh L., Horváth Sz.(Farkas), Ferenczi (Horváth M.), Ress T., Csollány, Novák, Erdélyi, Varga Cs. Edző: Novák Béla.
Gsz.: Bartal, ill. Erdélyi (3), Varga Cs.
Az első félidő elején mindkét kapu előtt akadtak helyzetek, de a 20. percben a vendégek Erdélyi révén megszerezték a vezetést. 0-1. A 38. percben egy kipattanó labdából Bartal egyenlített. 1-1. Többet támadtak a vendégek, de a hazai kapus, Németh Á. jól hárította a lövéseket. A második félidőben is a vendégek kezdeményeztek, és az 50. percben Varga ismét megszerezte a vezetést. 1-2. Ezután Antalovits hagyott ki egy nagy helyzetet a hazaiak részéről. A mérkőzés hátralévő részében a Pannonhalma többet támadott, és Erdélyi a 68. percben lőtt góljával kétgólosra növelte az előnyt, majd ugyanő a 78. percben bebiztosította a győzelmet a vendégcsapat számára.

A látottak alapján megérdemelt pannonhalmi győzelem született.

Jók: Németh Á., Bartal, ill. mindenki.
Pék László: - Be kell látnia minden abdai szimpatizánsnak, nagyobb összefogásra van szükség, mert jelen helyzetünkben eredményt csakis együtt érhetünk el.
Novák Béla: - Megérdemeltük a győzelmet, sokat futottunk, jól játszottunk, mindenki dicséretet érdemel.

Kovács István

Győrszemere-Nagyszentjános 8-0 (4-0)
Győrszemere, 200 néző. V.: Mogyorósi.
Győrszemere: Takács - Regner, Baracskai, Máj, Barabás, Fürst, Szalai (Száraz), Makkos, Herold (Gorza), Germán, Szakács (Győri). Edző: Gyurmánczi Attila.
Nagyszentjános: Bősze - Varga Sz., Kerékgyártó, Mismás, Kertész, Böröczky, Pankovics (Poloviczer), Molnár T., Domján, Kugler (Vollai), Terdik. Edző: Kertész Balázs.
Gsz.: Germán (3), Makkos (3), Száraz, Győri.
A lehullott nagy mennyiségű csapadék ellenére jól előkészített pályán a hazai csapat technikai fölényét kihasználva ilyen arányban is megérdemelten hozta a mérkőzést.
Jók: Germán, Makkos, Regner, ill. senki.
Gyurmánczi Attila: - Küzdelmes mérkőzésen sikerült ellenfelünk fölé kerekedni.
Kertész Balázs: - Az óriási egyéni hibák már az elején megpecsételték sorsunkat.

WHB-Ménfőcsanak-Öttevény 1-1 (1-1)
Ménfőcsanak, 300 néző. V.: Ábrahám T.
Ménfőcsanak: Csiszár - Kormos (Ivánfalvi), Mészáros P., Reizer N., Dobó T., Tóth Sz., Mészáros Zs., Forika (Segovits), Ladiszlaidesz, Kovács, Korsós A. Edző: Szabó Miklós.
Öttevény: Nagy K. - Tóth K., Molnár N., Molnár B., Nagy L., Tandari, Milanovich, Raczenböck, Konrád, Bognár Zs., Németh P. Edző: Siska Attila.
Gsz.: Konrád, ill. Ladiszlaidesz.
Küzdelmes, jó iramú mérkőzésen a két jól felkészült csapat találkozóján igazságos eredmény született.
Jók: mindenki, ill. Nagy K., Németh P., Molnár N.
Szabó Miklós: - Ha berúgjuk helyzeteket, a jól felkészült Öttevényt is megverhettünk volna.
Siska Attila: - Nehéz mérkőzés volt, játékosnak és játékvezetőnek egyaránt. Ma ennyire tellett.

Jánossomorja-Fertőszentmiklós 5-1 (3-1)
Jánossomorja, 500 néző. V.: Tóth A.
Jánossomorja: Sipőcz - Göblyös, Kopf, Kompis, Fuhrmann, Mikhely, Némedi (Szalai), Bognár (Szeitz), Cseri, Ékes (Markó), Szalka. Edő: Király József.
Fertőszentmiklós: Kovács Zs. - Horváth A., Steiner, Németh A., Farkas (Gombás), Hollós (Horváth T.), Fehér, Mentes, Horváth I., Bognár A., Ábrahám. Edző: Horváth György.
Gsz.: Bognár, Ékes, Szalka, Markó, Kopf, ill. Fehér.
A mérkőzést az első perctől a hazaiak irányították, gyorsan megszerzett vezetésük után már csak a gólkülönbség volt kérdéses. Ilyen arányban is megérdemelten nyert a jánossomorjai csapat.
Jók: mindenki, ill. Steiner, Hollós.
Király József: - A mai mérkőzést Kopf Péter elhunyt édesanyja és Fördős Pál emlékének ajánljuk.
Horváth György: - Továbbra is keresem a csapatot, különösen a védekező részét. Gratulálok a Jánossomorjának, úgy tűnik, ők már megtalálták a csapatukat.

Petőháza-Szany 4-0 (1-0)
Petőháza, 200 néző. V.: Bálintfi.
Petőháza: Jánics - Huber, Hadarics, Bedes, Németh, Pokrocz (Nyitrai), Müller, Kelemen (Hangya), Szabó D., Deák, Pintér (Szalai V.). Edző: Gosztola József.
Szany: Hegedüs T. - Töreki, Szemeti, Hegedüs N., Varga P., Kiss L., Polhammer (Eőry), Szalai A., Samu, Balázs (Horváth), Kovács (Kiss T.). Edző: Dombi László.
Gsz.:Szalai V. (2), Hadarics, Szabó D. Kiállítva: Töreki.
A mérkőzést végig a hazaiak uralták, és ilyen arányban is megérdemelt győzelmet arattak.
Jók: mindenki, ill. Hegedüs T.
Gosztola József: - Az ünnep oly szép, a gyertya, ha ég, a szeretet asztalánál ott ülünk mindannyian. $)BˇÉ Gratul -Aálok Németh Tamásnak 451. mérkőzése alkalmából.
Dombi László: - Megérdemelt hazai siker született, bár az eredmény kissé túlzó.

Táp-Koroncó 1-3 (1-1)
Táp, 200 néző. V.: Becsei.
Táp: Hidi - Bajusz (Hollós, Kulcsár), Bognár, Czigler, Tóth B., Horváth, Garas, Papp, Pongrácz A., Tóth T., Segovits (Szilágyi). Edző: Kulcsár Zsolt.
Koroncó: Dold - Bácskai (Varga), Teidl, Süveges, Szabó D., Zsoldos, Vass, Kovalovszki, Kürti, Rónaszéki (Farkas), Klement (Szabados). Edző: Gulyás Imre.
Gsz.: Papp, ill. Kürti, Vass, Szabados.
A helyenként durván játszó vendégek összességében megérdemelten vitték el a három pontot.
Jók: senki, ill. Süveges, Kovalovszki, Kürti, Teidl.
Kulcsár Zsolt: - Gratulálunk a Koroncó győzelméhez.
Gulyás Imre: - Az első félidőben tíz, a másodikban húsz percet futballoztunk egy olyan játéktéren, amihez alkalmazkodni kell.

Loland-Nyúl-Kapuvár 3-1 (0-1)
Nyúl, 300 néző. V.: Schnellenbach I.
Nyúl: Varga P. - Schmied, Bodor, Bognár Á., Varga Z., Wágenhoffer, Kiss (Vecsei), Vígh, Németh D., Bognár J. (Sulyok), Csigó (Cserháti). Edző: Horváth György.
Kapuvár: Bálint - Áder, Licskai, Kun, Kovacsics G., Tóth, Nyerges (Kovacsics I.), Markó, Molnár (Dominek), Licskai G., Kránitz (Varga). Edző: Kovács Lajos.
Gsz.: Cserháti, Kiss, Vígh, ill. Licskai G.
Mindkét csapat számára fontos mérkőzésen a jobban kezdő vendégek megszerezték a vezetést. A második játékrészben nagyobb sebességre kapcsolt a hazai gárda és néhol már tetszetősen játszva megfordította az eredményt.
Jók: Bognár Á., Wágenhoffer, Cserháti, Bodor, ill. Kun, Licskai G.
Horváth György: - Az első félidőben rendkívül gyengén játszottunk, a másodikban a félidei cserének köszönhetően gyorsabb, és gólra törőbb lett a játékunk.
Kovács Lajos: - A második félidő durva védelmi hibái okozták vereségünket.

Győrladamér-Lébény 0-2 (0-2)
Győrladamér, 200 néző. V.: dr. Szabó A.
Győrlamadér: Pánczél - Savanyó (Szennovitz), Béli K., Szász, Markó, Ördög (Virág), Huszka, Szakáll, Hamed, Komjáthy, Babos. Edző: Virág Attila.
Lébény: Hiba - Burián, Varga, Sipos, Sallai, Németh T. (Hécz Cs.), Hegedüs A., Kertész (Makai), Hegedűs T., Farkas (Németh L.), Sebők. Edző: Turány Imre.
Gsz.: Sebők (2).
Egyenlő erők küzdelmében két egyéni hiba eldöntötte a mérkőzést a vendégek javára.
Jók: Béli K., Szakáll, Huszka, ill. Hegedüs A., Sebők, Varga.
Virág Attila: - A mai nap egyetlen pozitívuma, hogy Béli Krisztiánnak kisfia született, amihez gratulál az egész csapat!
Turány Imre: - Helyenként szikrázó mérkőzésen helyzeteink kis hányadát tudtuk kihasználni, de ez is elég volt a győzelemhez.

U19-es eredmények:
Abda-Pannonhalma 0-1, Jánossomorja-Fertőszentmiklós 2-0, Győrladamér-Lébény 0-13, Táp-Koroncó 1-4, Petőháza-Szany 6-2, Ménfőcsanak-Öttevény 4-0, Nyúl-Kapuvár 0-2, Győrszemere - Nagyszentjános 7-0.

• 6. lakotelep 2009. szeptember 03. 12:35
    „Tisztelt pacalpöri!!!!! Te sokk mindent nem tudhatsz KSE vezetőségének munkájáról,vagy éppen az ott dolgozók hozzá állásáról,hidd el én tudom.Ott mindenki teszi a dolgát az irodistától az edzőkig a szertárosig a futtbalistákig.Szivvel és lélekkel és hidd el mindenki szeretne már látni egy győzelmet.Reméljük a Kovács Lajos úr megtesz ezért mindent,és tudom,hogy azon is van.”
  • 5. ACSA 2009. szeptember 01. 23:33
    „Melyik csapatról van szó???”
  • 4. vargaandrás 2009. augusztus 31. 18:56
    „értem már meg rosszabbat is itt pár emberrel.de egészen biztos,hogy lesz jobb is.mondjuk szombaton a Ménfőcsanak ellen.Egyébként ha ott volt meccsen akkor biztosan látta,h voltak pozitív dolgok is.Egy ilyen vereség után én is el tudok rettenetesen keseredni, de mindig van új nap és a győzelem sem fog elmaradni.A türelmet meg gyakorolni kell!

a nagy semmit az első csapatra értette gondolom, mert az ifi nyert, a serdülő még nem játszott, a nebuló mindkét nagypályás (u13,u15) csapata nyert.Van azért mozgolódás meg siker is.Persze tisztában vagyok vele, hogy az első csapatról itélik meg az egyesületet ill. bocsánat a labdarúgó szakosztályt.