2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 7°C

Fiatalokkal is hozták a kötelezőt: Audi ETO-Kiskunhalas 39-25

Pelczéder, Virág, Tóth és Sirián is betalált az ETO-nál, és az NB I-ben Szemerei kapus is bemutatkozhatott a Kiskunhalas elleni győztes meccsen.
Audi ETO-Kiskunhalas 39-25 (18-12)
Győr, Magvassy Sportcsarnok, 2011. nov. 24. 18 óra

Vége a mérkőzésnek.

60. perc: Tóth sem marad gól nélkül, a kapufa vele van. Csákovics válaszol a találatra. 39-25

59. perc: Katona góljával van meg a vendégeknek a két tucat. 38-24

58. perc: Virág Noémi élete első NB I-es gólját dobja. 38-23

57. perc: Orbán indítás után megint eredményes. Aztán megint. 37-23

56. perc: Csákovics lövését fogja Szemerei. Jobb átlövőbe jön az újabb győri újonc, Tóth Gabriella.

55. perc: Orbán a jobb szélről talál be. 35-23

54. perc: Virág Noémi is debütál az ETO csapatában. Kurucz helyett jön beállóban. Amíg Petőt, a kiskunhalasi kapust ápolni kell, kapusposzton is újoncot avat a győri csapat Szemerei révén.

53. perc: Kurucz megint betalál. 34-23

52. perc: Kurucz szedi össze a labdát és dobja kapuba. 33-23. A túloldalon Hornyákot állítják ki két percre. Tápai büntetőjét Pálinger védi.

50. perc: Kurgyis megint lövésig verekedi magát, ezúttal is gólt ér az erőszakossága. Aztán Görbicz pontos lövése is a hálóban. 32-23

49. perc: Barna Éva már öt gólt lőtt ezzel. 31-22

48. perc: Kurgyis labdát szerez meg sem áll a kapuig. 31-21

47. perc: Kovacsics Anikó megint betalál. 31-20

46. perc: Pető fogja a győri kínait. Kokas viszont betalál. 30-20

44. perc: Takács második góljával 30-18.

43. perc: Korsós gólja után Görbicz betalál. 30-17 - időkérés.

42. perc: Kovacsics, aztán Tápai is eredményes. 28-17

41. perc: Görbicz lövése ezúttal nem védhető. 27-16.

40. perc: Görbicz-Hornyák összejáték után utóbbi lő gólt. Szamoránsky is eredményes a túloldalon. 26-16

38. perc: Barna Éva testcsele után talál a hálóba. 25-15. Pelczéder ziccerét megint megfogja Pető.

37. perc: Pelczéder ziccerét spárgázza ki Pető.

36. perc: Gros góljával áll be a 10, másodpercekkel később Pelczéder cunderével a 11 gólos különbség. 25-14

35. perc: Pelczéder indul és gólt dob. 22-14. Aztán Hornyák is megteszi ugyanezt. 23-14

34. perc: Orbán góljával hét gól a különbség. 21-14

33. perc: Takács Bernadett első góljára Ana Gros válaszol. 20-14

32. perc: Görbicz elképesztően szép gólt dob - úgy ment el a védők mellett, mint Lionel Messi szokott egy másik sportágban. 19-13.

31. perc: Hornyák lő a hálóba - oldalról. Szamoránsky a túloldalon már jó irányból talál a hálóba. 18-13
_______________

30. perc: Sterbik Andrea a gólszerző az egyik, Görbicz Anita a másik oldalon. 18-11. Tápai is betalál, 18-12, Siriánt kiállítják, és 23 másodperccel a félidő vége előtt időt kér az ETO. Gól nem esik már több, félidő jön.

29. perc: Görbicz büntet - a kapufa is segít neki. 17-10

28. perc: Sirián Szederke élete első gólját lövi az NB I-ben. 16-10

27. perc: Orbán Adrienn újabb góljával 15-10

26. perc: Kovacsics lövése nem védhető. 14-10

25. perc: Orbán góljával 13-9. Barnával nem bírnak a győriek. 13-10

24. perc: Barna megint átveri lapos lövésével Pálingert. 12-9

23. perc: Barna Éva, aztán Pelczéder is betalál. 12-8

22. perc: Ana Gros bombáz a jobb felsőbe. 11-7

21. perc: Szamoránsky is három gólos. 10-7

20. perc: Görbicz bombáját védi Pető. Hornyák lök az ellentámadásnál: büntető és hetes. Tápai büntetőjét a kapuba ejti. 10-6

19. perc: Hornyák átveszi a vezetést a győri góllövőlistán. 10-5

17. perc: Kurgyis hetest hibáz, az ellentámadásból nincs gól. Van viszont a halasi indításból: Sterbik. Görbicz azonnal válaszol. 9-5

16. perc: Kurgyis góljával 8-4. Kiskunhalasi időkérés.

15. perc: Barna lövését fogja Pálinger, az indítást Hornyák dobja a kapufára.

14. perc: Barna Éva nem hibázza el a ziccert. 8-3 Tápai újra kiáll két percre. Korsós a kapufát találja el.

13. perc: Kovacsics beállóból lövi második gólját. 8-2

12. perc: Remek kiskunhalasi akció végén Szamoránsky pattintja a labdát a hálóba. 7-2

10. perc: Görbicz indítja Orbánt, de a vendégek kapusa véd. Korsós az utána következő támadásból betalál a szélről. 7-1

9. perc: Kovacsics első góljára 9 percet kellett várni. 6-1

8. perc: Fehér Viktória hetesét Pálinger rúgja ki oldalra.

7. perc: Szamoránsky Anikó lövi az első kiskunhalasi gólt. 5-1

6. perc: Hornyák újra betalál. 5-0

5. perc: Korsós lerántásáért hetest dobhat az ETO, de Görbicz telibe találja a felső kapufát. Tápai két perces büntetést kap.

4. perc: Kurucz újabb góljával már három a győri előny. Görbicz találatával pedig már négy. 4-0

3. perc: Kurucz lövése a hálóban. 2-0

2. perc: Tápai mellé dob, de az ETO sem tud gólt szerezni.

1. perc: Az ETO kezdi a játékot. Görbicz kapufája után Hornyák dobja a kipattanót a kapuba. 1-0

Bemutatkoznak a csapatok. A győri együttesben elég sok a magyar név, sok a junior korú játékos, no és most ül először a kispadon Böhn edző.

Remekül játszott Görbicz Anita a válogatottban Románia ellen, amikor fájdalmas sérülést szenvedett. A szerbek és a macedónok ellene szemsérülése miatt nem is léphetet pályára, de úgy néz ki a Kiskunhalas ellen bizonyíthat.

• 6. artie75 2011. november 25. 15:38
    „Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazzzze!

Szemerey Zsófi védett már az NB1-ben! Előbb utánanézek, után írok.”
  • 5. pokop 2011. november 25. 14:51
    „1. nem probléma, hogy ezen a mérkőzésen egyik "jó pénzen vett sztár" sem játszott? Lévén a válogatottjaikkal készülnek a VB-re.”
  • 4. gyoriboszi 2011. november 25. 09:45