2016. 12. 05. hétfő - Vilma -6°C | 4°C

Férfi pólósaink fölényes győzelmet arattak Kazahsztán felett

A magyar férfi vízilabda válogatott szombaton délelőtt Kazahsztán ellen szállt medencébe. Kemény Dénes csapata nem vette félvállról a találkozót, annyi gólt lőtt, amennyit tudott.
Az első negyedben nyugodt, biztos játékkal szerzett két gólos előnyt Kemény Dénes legénysége, a gólokat sorrendben Kásás, Kiss Gergő és Biros szerezték: a negyed után az eredmény 3-1.

A második hét percben megingás nélkül remekelt a magyar együttes: Kásás, Kiss Gergő, majd Madaras kétszer is betalált: 7-1.

A harmadik negyedben folytatódott a magyar vízilabda-bemutató: Biros, Vári, Fodor és Kiss Gergő góljaival az eredmény már 11-3-ra alakult.

Az utolsó játékrészben sem engedtek ki Birosék: sorrendben Kásás, majd Benedek kétszer is gólt lőtt, így alakult ki a tízgólos különbség. A végeredmény: 14-4.

A magyar csapat legközelebb Oroszország ellen szerepel.

Krónika Hírszolgálat

Megkezdődött a VB selejtező sorozata

Négy mérkőzéssel megkezdődött a 2006-os németországi labdarúgó-világbajnokság európai selejtező… Tovább olvasom