2017. 02. 22. szerda - Gerzson 3°C | 12°C Még több cikk.

Férfi kosárlabda: előnyben a ZTE

Vereséggel kezdte a rájátszást a Soproni KC a férfi kosárlabda NBI-ben. Meszlényi Róbert csapata a ZTE otthonában kapott ki 13 ponttal.
ZTE–Soproni KC 77–64(19–23, 19–14, 24–19, 15–8)
Zalaegerszeg, NB I-es férfimérkőzés az 1–8. helyért, 2000 néző. V.: Forrai, Bognár, Farkas.

ZTE: HINNANT 18/12, WATSON 16/3, Kámán 9/3, Wilson 9, Trepák 5/3.
Cs.: Baki 6, Tóth Á. 4, TIMBERLAKE 8, Gáspár 2. Edző: Völgyi Péter.

SKC: Richardson 12/3, Brooks 10/3, Molnár A. 3, Szabó Zs. 9/3, KNIGHT 18.
Cs.: HALMAI 7/3, Pojbics 3/3, Keresztes 2, Gombás. Edző: Meszlényi Róbert.

Ideges kezdés után a soproniak nyugodtak meg elsőként és megszerezték a vezetést. Előnyüket a második negyedben hétpontosra növelték, majd megtört a vendégek lendülete, a zalaiak pedig egy 9–0-ás rohammal fordítani tudtak. A nagyszünetig váltott vezetéssel haladtak a csapatok.
Fordulás után ismét a soproniak ragadták magukhoz a kezdeményezést. Knight feltartóztathatatlan volt a palánk alatt, jelentős előnyt azonban nem sikerült kiharcolnia Meszlényi Róbert együttesének. A harmadik negyed hajrája a hazaiaké volt, így hatpontos előnnyel várhatták az utolsó szakaszt. A zalai csapat a becsülettel küzdő, de az utolsó percekre elfáradó soproniak ellen végül tovább növelte a különbséget. A három győzelemig tartó párharc állása: 1–0 a ZTE javára.
Völgyi Péter: – Egy-nulla, ez a legfontosabb. Két, kissé fáradt csapat küzdelmes, sok hibával tarkított mérkőzése volt a mai.
Meszlényi Róbert: – Túl sok könnyű gólt engedtünk a ZTE-nek. A végjátékban kijött a cserepadok közötti differencia.

Barcelonai tenisztorna - nem jutott tovább a negyedik kiemelt

Három szettben kikapott, így nem jutott be a legjobb 16 közé a negyedik helyen kiemelt chilei… Tovább olvasom