2017. 09. 21. csütörtök - Máté, Mirella 11°C | 14°C Még több cikk.

Férfi kézilabda NB I/B - ETO-SZESE pontszerzés

Pécs–ETO-SZESE 30–30 (12–15)
Pécs, NB I/B-s férfimérkőzés, 100 néző. V.: Bujdosó, Mihály.

ETO-SZESE: Vogt – PAPP 3, Nagy D., SOKORAY 5/2, BELLA 1, PETRENKO 7, Kalmár 2. Cs.: Dapsy (kapus), Sipos 1/1, RIVNYÁK 5, Goór 1, Zsigmond 3, Babiczky, Hollós, Oláh M. 2/2. Edző: Rosta Miklós.

Az első félidő közepén már négy góllal vezettek a győriek (6–10). Innen a szünet előtt feljöttek a hazaiak (12–13), mégis háromgólos győri előnnyel vonulhattak pihenőre a csapatok. Szünet után 17–17-nél egyenlített a pécsi csapat, mely az 56. percben 29–27-re vezetett, a meccs utolsó pillanataiban azonban sikerült az egy pontot érő gólt belőniük a vendégeknek.

Rosta Miklós: – Nagyot dolgoztak a srácok, mindent a megbeszéltek szerint csináltak. Amit a sors a Balatonfüred ellen elvett, azt most visszaadta.