2017. 04. 23. vasárnap - Béla 4°C | 13°C Még több cikk.

Felemás rajt a kézilabda kupákban

Felemásan kezdték szereplésüket az európai kézilabda kupákban érdekelt magyar csapatok.
A női Bajnokok Ligájában a Dunaferr a Ferrobus Mislata otthonában úgy kapott ki 27-20-ra, hogy a második félidő első tíz percében nem dobott gólt. A jövő vasárnap sorra kerülő visszavágón bravúr szükséges 16 közé jutás kiharcolásához. A párharc vesztese a folytatásban az EHF Kupában léphet pályára.

A Debrecen az utóbbi sorozatban 34-28-ra kapott ki a portugál Madeira otthonában.

A férfiaknál a Dunaferr és az Orosháza volt érdekelt az EHF Kupában. A dunaújvárosiak már a 32 között vannak, hiszen a hétvégén hazai pályán kétszer is fölényesen győztek a grúz Sevardeni Tbiliszi ellen (34-11 és 33-22).

Az Orosháza viszont története első európai kupameccsén 34-26-ra kikapott a vendég Portovik Juzsnétól, így a jövő szombati ukrajnai visszavágó már csak formalitás.

(MTI)

Hengerelt a Milan, megizzadt a Juventus

Az AC Milan kiütéses győzelmet aratott a vendég Torino felett az olasz labdarúgó-bajnokság 4.… Tovább olvasom