2016. 12. 02. péntek - Melinda, Vivien 0°C | 6°C

Fél tucat gól egy félidő alatt

A szlovák másodosztályú csapat ellen az ETO sorozatban alakította lőtte a gólokat. A csapat fölényes győzelmet aratott, egy percig sem volt egy súlycsoportban a két gárda.
ETO FC: Sebők (Molnár) – Mracskó, Karabatic, Hucika – Peric (Jancetic), Szanyó (Erős), Kartelo (Füzi), Kardos (Geri) – Herczeg (Weitner), Nicsenko (Milaimovic), Baumgartner (Tamási). Edző: Tamási Zsolt.
Gsz.: Herczeg (2), Nicsenko (2), Szanyó, Hucika, Mracskó, Weitner, Erős, ill. Horochonic.

A tizedik percben egy bal oldali beadást az üresen hagyott Hucika nyolc méterről bólintott a kapuba. 1–0. A 16. percben kezezés miatt megítélt büntetőt Szanyó a jobb alsó sarokba helyezte. 2–0. A 18. percben Szanyó a tizenhatoson belül mellel levette a labdát, majd a felső lécre bombázott, a kipattanót Nicsenko közelről vágta a hálóba. 3–0. A 22. percben Szanyó kiugratása után Herczeg 14 méterről talált a kapuba. 4–0. A 33. percben a lesre játszó védők között Herczeg lépett ki, és a kapust is kicselezve lőtt a hálóba. 5–0. A 34. percben Peric jobb oldali beadását Nicsenko közelről lőtte a kapuba. 6–0. A 70. percben Milaimovic bal oldali beadását Mracskó 10 méterről lőtte a léc alá. 7–0. A 81. percben egy védelmi hibát kihasználva Weitner lőtt újabb gólt. 8–0. A 85. percben egy büntetőből Horochonic lévén szerezte meg becsületgólját a vendégegyüttes. 8–1. A 90. percben a mérkőzés harmadik tizenegyesét Erős értékesítette. 9–1.