2016. 09. 25. vasárnap - Eufrozina, Kende 11°C | 22°C

Federer nyerte az év utolsó Grand Slam-tornáját

A svájci Roger Federer nyerte a férfi egyest az év utolsó tenisz Grand Slam-tornáján, az amerikai nyílt bajnokságon, miután a döntőben 2 óra 27 perc alatt, négy játszmában győzött a hazai közönség előtt szereplő Andy Roddick ellen.

Federer sorozatban harmadszor diadalmaskodott a US Openen, és pályafutása kilencedik GS-tornáját nyerte meg. Az idén győzött az Australian Openen és Wimbledonban, a Roland Garros fináléjában pedig a spanyol Rafael Nadaltól kapott ki.

Eredmény, férfiak, döntő: Roger Federer (svájci, 1.)–Andy Roddick (amerikai, 9.) 6:2, 4:6, 7:5, 6:1.

Szerbia türelmesebb volt

A férfi vízilabda Európa-bajnokság belgrádi döntőjében a magyar válogatott 9–8-ra kikapott a… Tovább olvasom