2017. 10. 18. szerda - Lukács 12°C | 23°C Még több cikk.

FC Sopron - Tatabánya 0-1

A Tatabánya egy gyors kontrából a félidő hajrájában megszerezte a vezetést. A második félidőben görcsössé vált a hazai csapat játéka, s ez nem is vezethetett eredményre.

Sopron, Ligakupa-mérkőzés, 700 néző. V.: Arany (Tóth I., Kovács Z.).
Gsz.: Ferenczi (38.).
Takács – Csikós (Legoza, 69.), Dlusztus, Reinhardt, Ködöböcz – Freud, Csontos, Gyömbér (Aquino, 62.), Hullám – Zana, Birtalan. Edző: Détári Lajos.

Herbert – Kovács I., Balogh B., Nagy R., Radnai – Asztalos, Ferenczi G., Megyesi (Sándor, 46.), Németh B. – Takács M. (Dombai, 46.), Nógrádi (Batics, 70.). Megbízott edző: P. Nagy László.

38. p: Ferenczi és Takács M. kényszerítőzött a jobb oldalon, előbbi kilépett a jobbösszekötő helyén, kapura tört és 10 méterről a kiszolgáltatott helyzetben lévő Takács T. mellett ballal a bal alsó sarokba lőtt. 0–1.

Jók: Hullám, Reinhardt, Csontos, illetve Kovács I., Radnai, Ferenczi, Nógrádi.

Détári Lajos: – Megérdemelten nyert a Tatabánya, szégyenletes teljesítményt nyújtottak fiatal játékosaink. Lehet, hogy foganatosítanom kell azokat a szankciókat, amelyeket már a Vasas elleni meccs után megígértem. Hat játékosom van a szombati bajnoki meccsre, kérdem én, kinek a játékán látszott, hogy be akar oda kerülni...

P. Nagy László: – Megérdemelten nyertünk a „második sorok" találkozóján...

Remekeltek a magyarok

A San Marinóban rendezett eurotrial Európa-bajnokságon a hazai terepjárózás történetének eddigi… Tovább olvasom