2017. 11. 24. péntek - Emma 3°C | 8°C Még több cikk.

Fájó győri vereség

Kézilabda - Győrben egy góllal nyert a Balatoni KC. Nagyon lecsökkentek az ETO esélyei arra, hogy a legjobb négy közé kerüljenek.
Győri ETO FKC-Balatoni KC 24-25 (12-10)
Győr, Budapest Bank-férfiliga, 500 néző. V.: Andorka, Hucker.
ETO: SZABÓ I. - Miss 5/1, SZABÓ A. 6, NAGY T. 5/2, Vuckovic 1, Bognár 2, PÁLOS 5. Cs.: Hoffmann (kapus), Széles, Székely, Józsa T. Edző: Deáki István.
Balatoni KC: SZATHMÁRI - TOMBOR 7/3, Kotormán 2/1, Kányai, VILOVSKI 5, PÁL 5, Kolep. Cs.: Kovács S. (kapus), Salamon 2, Bene 1, Struhár, Konkoly 1, Lelkes 2. Edző: Velky Mihály.
Hétméteresek: 5/3, ill. 4/4. Kiállítások: 6, ill. 10 perc.

Az első percekben fej fej mellett haladtak a csapatok, majd négy góllal megléptek a hazaiak (8-4). A folytatásban azonban rengeteg helyzetet hagytak ki Pálosék, s ennek is köszönhetően egy gólra feljött a füredi együttes.
Szünet után háromgólos vezetésüknél (16-13) emberhátrányba kerültek a zöld-fehérek, s ezt kihasználta a több volt győrivel - Bene, Struhár, Kányai, Konkoly - felálló vendéggárda, hiszen fordított (16-17). A folytatásban váltott vezetés mellett haladt előre az idő, az utolsót öt percnek döntetlennel vágtak neki a csapatok (22-22), a végjátékból a vendégek jöttek ki jobban, így a győri csapat négy közé jutási esélye a minimálisra csökkent.

Deáki István: - Gratulálok az ellenfélnek, nagyon ügyesen játszottak.
Velky Mihály: - Nagy meccsen a végén mi voltunk a pontosabbak.

Érződött Leskóék hiánya

Kosárlabda - Az Albacomp nyerte a kosárlabda NB I hétvégi mérkőzését. A sÖrdögök csapata kénytelen… Tovább olvasom