Ezúttal nem hibáztak az éllovasok - kivétel a SFAC

Egyre izgalmasabb a harc a megyei I. osztályban a kiesőzónában.

Eredmények - folyamatos frissítéssel - a gymsfoci.hu oldalán >>

Megyei I. osztály
A tabella első három helyezettje a 26. fordulóban nyerni tudott: a Győrszemere Öttevényen győzött 4-1-re, a Jánossomorja hazai pályán nyert 3-0-ra a Kapuvár ellen, a Petőháza pedig Rajkán győzedelmeskedett 2-1-re. Maradt tehát a Győrszemere 7 pontos előnye, a Petőházának pedig már csak matematikai esélye van a hátralévő négy meccsen utolérni a 2. helyen álló Jánossomorját - a két csapat között 11 pont a különbség. A Ménfőcsanak 4-0-ra verte a kiesés ellen küzdő Pannonhalmát, míg a Koroncó az Abdát győzte le 7-0-ra, a Szany pedig a Nagyszentjános ellen nyert 1-0-ra. A 15. és 14. hely még kieső hely, jelenleg 15. helyen a Pannonhalma áll 22 ponttal, a Koroncó 30 ponttal a 14., de 30 pontja van a Szanynak is. A Fertőszentmiklós 31 pontos - ők is nyertek vasárnap, méghozzá a Nyúl ellen 4-1-re. 32 pontja van a Győrladamérnak - vasárnap a Lébényt verték 3-0-ra.

A bajnokság állása >>
Részletek, nyilatkozatok >>
U19-es eredmények >>

Megyei II. osztály - eredmények, góllövők >>
Győri csoport
A Tét hazai pályán 2-1-re kikapott a Bajcstól, így a Mindszentpusztán 3-0-ra nyerni tudó Kajárpéc négy pontra növelte az előnyét a tétiekkel szemben a tabella élén. A Győrszentiván Tápon győzött 3-2-re, a Töltéstava Felpécen, a Győrújfalu pedig Péren nyert 4-2-re. A Kóny 9-1-re ütötte ki a Mezőörsöt. A Bácsa - papíron - két meccset is játszott vasárnap. A visszalépett Vámosszabadi ellen 3-0-val kapták a 3 pontot, a másik meccsen pályára is léptek, a Győrújbarát ellen elmaradt meccsen 1-1-es döntetlent játszottak. A Gönyű-Győrújbarát találkozót június 13-án, hétfőn rendezik.
U21-es eredmények, tabella >>

Mosonmagyaróvári csoport
Néhány meccsen igencsak nagyarányú győzelmek születtek. Az Enese például 6-0-ra verte a Győrsövényház csapatát, a kiesés ellen harcoló Károlyháza 4-0-ra verte a Mosonszolnokot, a a Győrzámoly pedig 7-1-re nyert Börcsön. A Börcs így lépéshátrányba került, hiszen 3 pont a hátrányuk a Károlyházával szemben, ráadásul a győzelmi mutatójuk is gyengébb. A Hegyeshalom simán, 4-1-re nyert Máriakálnokon, a Püski 3-0-ra verte a Bősárkányt. A Hédervár 3-1-es bezenyei sikere könnyen a bajnoki címet is jelentheti, hiszen az első és a második csatája után a különbség már hat pont. A Mosonszentmiklós - Dunakiliti mérkőzés döntetlennel ért véget, így a Dunakiliti már 3, a Mosonszentmiklós pedig már 4 pontra van a dobogó harmadik fokától.

Soproni csoport
Rábapordányban nyert 3-1-re a Répcementi, Osliban 4-0-ra a Lövő, és Fertődön 2-1-re a Beled. A Hegykő a kieséssel fenyegetett Rábakecöl otthonából csak 1-1-es döntetlennel távozott, így a Répcementi és a Lövő után a harmadik helyen most a Beled áll 52 ponttal, a Hegykőnek 51 pontja van. A Mihályi 3-2-re verte a Sopronkövesdet, a Fertőendréd pedig 3-3-at játszott az Ágfalvával. A kiesési rangadón az Egyházasfalu 2-0-ra verte a Vitnyédet, így újra a vitnyédiek állnak a 15. helyen.

Megyei III. osztály - eredmények, góllövők >>
A bajnokságot vezető Sokorópátka magabiztosan, 4-1-re verte a harmadik helyen álló Nyalkát. A második helyezett Gyömöre is nagy gólarányú győzelmet aratott, ők Csikvándon nyertek 5-1-re. Mivel a harmadik és a negyedik is kikapott, a Győrságnak egy győzelemmel esélye lett volna a harmadik helyre ugrani az ötödikről, azonban csak döntetlent játszottak az utolsó előtti Szerencsennyel, így maradtak az ötödikek. Az utolsó helyen álló Veszprémvarsány ismét pontot szerzett, ezúttal a Győrasszonyfa ellen játszottak döntetlent. A Gyarmat 3-2-re verte a Tényőt és némi meglepetésre a Pázmándfalu 3-1-re verte a Bakonyszentlászlót.
Tartalék eredmények, tabella >>

Győri-csornai csoport
Az Abda II. 3-1-re győzött Rábapatonán, a Rábacsécsény pedig 2-0-ra nyert Acsalagon, így továbbra is 1 pontos előnnyel áll az abdai csapat a csoport második helyén. A Győri Dózsa 6-0-ra ütötte ki a Bőnyt, a Bodonhely pedig 6-2-re a Nádorvárost. Góleső hullott Rábaszentmihályon is, ahol a hazaiak 4-3-ra kikaptak a Bezitől, a DAC 1912 azonban nyerni tudott hazai pályán, szintén gólzáporos meccsen, hiszen 5-4-re győzték le a Markotabödögét. A szabadnapos a már bajnok Ikrény volt.

Csornai csoport
A Rábaszentandrás ha nehezen is, de 4-3-ra nyert a Szilsárkány-Pásztori ellen. A Barbacsnak viszont nagyon csak gólnélküli döntetlenre futotta a Babót ellen, így a szentandrásiak három ponttal elléptek a barbacsiak elől. Az Egyed a Farád 5-2 arányú legyőzésével 1 pontra közelítette meg a harmadik helyen álló babóti csapatot. A Szil Rábatamásiban nyert 4-0-ra, a Vág hazai pályán verte a Magyarkeresztúrt, a Jobaháza pedig a Szárföldet. A Bágyogszovát 5-1-re győzött a Rábacsanak ellen.

Ásványrárón 3-0-ra nyert az első helyen álló Várbalog, így 55 pontjuk van, de nyert a második Kimle is a Mosonudvar-Újrónafő ellen 5-2-re. A Kunsziget a visszalépett Lébény II. ellen játék nélkül kapta meg 3-0-val a 3 pontot. A Kimle és a Kunsziget is 47-47 pontos, előbbi csapat azonban egy meccsel kevesebbet játszott. A Halászi a negyedik, ők 6-2-re verték a MITE csapatát vasárnap. A Dunaszentpál 2-1-re nyert Darnózselin, a Mosonszentmiklós II. pedig Mecséren tudott nyerni 4-3-ra.

Kapuvári csoport
Miután nyert az Iván és a Nagycenk is (előbbi 3-0-ra a Csapod ellen, utóbbi 7-1-re Zsirán), maradt a két csapat között a 3 pontos különbség - a Nagycenk azonban egy mérkőzéssel többet játszott. A Himod 3-1-re nyert Répcevisen és őrzi harmadik helyét. A Balf 4-0-re verte a Nagylózst, a Sopronhorpács 4-2-re győzött Pereszteget, a Kópháza pedig Agyagosszergényben nyert 4-3-ra.

Mindig történik valami meglepő a 8 csapatos soproni csoportban. Ezúttal az, hogy a SFAC október 30. óta először kapott ki, 2-0-ra verte a soproni csapatot a Fertőszéplak. A tavaszra feltámadt Sarród 5-2-re verte a Harkát, megelőzni azonban már a hátralévő három fordulóban nem tudják őket a tabellán. A Szany II. Undon nyert 4-1-re.

NBII: távolodik a feljutástól a Gyirmót

A Gyirmót döntetlent játszott idegenben a Kozármisleny ellen, így a Pécs visszaszerezte a még… Tovább olvasom