Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

2014. 12. 21. vasárnap - Tamás

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Sport - labdarúgás, kézilabda, kosárlabda > Ezüstérmes Boros László

Ezüstérmes Boros László

Boros László, a Patent Győri LK sportlövője ezüstérmet szerzett a férfiak légfegyveres, 10 méteres 40 vegyes lövéses számában a stockholmi futócéllövő-világbajnokságon.

kisalfold.hu - 2012.06.08. 08:01
Megosztás: Facebook Twitter E-mail
A győriek korábbi junior világ- és Európa-bajnok sportolójának ez volt az első érme ilyen rangos viadalon. Boros csupán egy körrel maradt le az első helyezett cseh Josef Nikl mögött. A győri sportlövő két sorozat után 385 körrel holtversenyben második helyen állt az orosz Mihail Azarenkóval. Az ezüstéremről így szétlövés döntött Boros javára. A magyar csapat az ötödik lett.