2017. 10. 22. vasárnap - Előd 9°C | 14°C Még több cikk.

Ezüstérmes a KTM Erste Leasing

Kerékpár - A Magyar Hegyikerékpáros Szakági Szövetség hagyományos díjátadó gálájával zárult a hazai mountain bike szezon.

Itt adták át a T-Mobile Top Maraton sorozat legjobbjainak járó díjakat, illetve a csapatok közti pontverseny végeredményét is kihirdették.
Az előzetesek alapján évek óta nem látott szoros „befutó" volt várható. Az idei összetett csapatrangsorban ezüstérmes lett a soproni KTM Erste Leasing Club. Lénárt László elnök vehette át az ezért járó százezer forintos díjat. A végső győztes egyébként a Cube Csömör MTB Club, míg a harmadik a Pilis Cross Country Club lett.

A soproni klub képviselői a pénzdíjról szóló emléklappal.

A második helyezés értékét növeli, hogy idén rekordszámú, 127 csapat indult. A 183 pont különbség az elsőtől pedig olyan kevés, hogy ha még egy dobogós helyezést sikerült volna elérni a versenyévad során, már aranyszínű a medál.

Több fronton is helytálltak a soproniak

Lezárult a 2010-es BMX-krossz-versenysorozat. Az országos és az osztrák–magyar bajnokságban a… Tovább olvasom