Kisalföld logö

2017. 12. 17. vasárnap - Lázár, Olimpia -2°C | 4°C Még több cikk.

Evezés: győriek nyerték a bajnoki pontversenyt

A Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub nyerte a 111. országos bajnokság pontversenyét, a csapat 334,5 ponttal zárt.
Az ob-n a győri klub 107 versenyzővel vett részt, akik 13 bajnoki címet, 18 második és 17 harmadik helyezést értek el a futamok során.

A válogató is sikert hozott a győriek számára, hiszen az újonnan összeült Vermes Péter–Bártfai Péter páros kiharcolta az indulási jogot kormányos nélküli kettesben a Duisburgban megrendezendő U23-as világbajnokságon. Révész Zoltán szintén eredményesen szerepelt, a Külker Evezős Klub versenyzőjével, Bartha Zoltánnal együtt kétpárevezősben indulhat a vb-n.



Eredmények :

Férfi mini 13 éves egypárevezős: Ferenczi Márk 5., Krafcsik Gergő 3., Török Ádám 5. Női tanuló kormányos négyes: Sári Cintia–Stefanics Eszter–Szabó Vanda–Szabó Ágnes, k. Bedők Anna. 2. Női tanuló kétpárevezős: Pál Johanna–Papp Evelin 1., Kocsis Dóra–Simon Orsolya 3. Férfi serdülő négypárevezős: Bakaity Attila–Krenák Mihály–Bedők Gergő–Bedecs Ádám, korm. Názár Ferenc 4. Női ifjúsági egypárevezős: Gyimes Krisztina 1., Dohovics Virág 3. Férfi tanuló kormányos négyes: Légrádi Levente–Tóth Gergő–Szabó Bence–Gyimes Balázs, k. Ferenczi Márk 3., Ocsenász Gergő–Nagy Márió–Krenák Benjamin–Lakó Adrián, k. Krafcsik Gergő 6. Férfi tanuló kétpárevezős: Pőcze Bence–Kiss Gábor 4., Dénes Dániel–Rábai Péter 6. Női serdülő nyolcas: Szarka Fanni–Szabó Kitti–Bedők Eszter–Varga Eszter, Mészáros Alida–Mahunka Eszter–Fias Adrienn–Polgár Viktória, k. Nagy
Klaudia 1. Lány mini 13 éves egypárevezős: Szekér Anna 2., Németh Mercédesz 5.
Férfi ifjúsági kormányos nélküli kétevezős: Máté Dániel–Rippert András 2., Szigeti Roland–Bagó Bálint 3. Férfi ifjúsági kétevezős: Major Márton–Varga Dávid, k. Török Ádám 2., Mike Dániel–Lacsik Péter, k. Lakó András 6. Férfi serdülő nyolcas: Bakaity Attila–Krenák Mihály–Bedecs Ádám–Szakál Mátyás, Bedők Gergő–Vutechich Gábor–Szeredi István–Pintér Krisztián, k. Názár Ferenc 5. Férfi felnőtt könnyűsúlyú kormányos nélküli négyes: Révész Zoltán–Révész Péter–Horváth Tamás–Gál–Tóth Csongor 3.
Női felnőtt egypárevezős: Néma Veronika 6. Női felnőtt könnyűsúlyú négypárevezős: Lovass Petra–Hegyaljai Virág–Németh Veronika–Lakó Szandra 5. Férfi felnőtt kormányos nélküli kettes: Bártfai Péter–Vermes Péter 2. Porubszky Norbert–Lovass Márk 4. Férfi felnőtt kétevezős: Kalmár Gergő–Németh Károly, k. Bedők Gergő 5. Tolnai Béla–Janák Péter, k. Török Ádám 6.
Adatpív kétpárevezős: Boros Zoltán 2., Vince Dávid 3.
Női veterán egypárevezős: Néma Veronika 2. Férfi veterán egypárevezős „C": Tóth György 3. Férfi veterán egypárevezős „B": Nagy Gábor 1., Varga Péter 2. Férfi veterán négyes: Kokas László–Világi Ferenc–Horváth Zoltán–Pacor András 3. (BEE-
GYVSEK).
Lány mini 12 év egypárevezős: Szekér Anna 1. Lány mini 11 év egypárevezős: Németh Mercédesz 2. Női tanuló négypár: Papp Evelin–Pál Johanna–Kocsis Dóra–Simon Orsolya, k. Szabó Ágnes 1. Női serdülő kormányos nélküli kettes: Fias Adrienn–Polgár Viktória 3. Női ifjúsági négyes: Szarka Fanni–Mészáros Alida–Varga Eszter–Bedők Eszter 4. Női ifjúsági kétpárevezős: Dohovics Virág–Gyimes Krisztina 1. Női ifjúsági könnyűsúlyú kétpárevezős: Lovass Petra–Nagy Bernadett 4.
Férfi tanuló nyolcas: Légrádi Levente–Tóth Gergő–Szabó Bence–Gyimes Balázs 2., Ocsenász Gergő–Nagy Márió–Krenák Benjamin–Lakó Adrián, k. Székely István. Férfi tanuló négypár: Dénes Dániel–Rábai Péter–Pőcze Bence–Kiss Gábor, k. Ferenczi Márk 1. Férfi mini 12 éves egypárevezős: Krafcsik Gergő 5. Férfi serdülő kormányos nélküli kettes: Rippert András–Bakaity Attila 2. Férfi ifjúsági négyes: Major Márton–Varga Dávid–Bagó Bálint–Szigeti Roland, k. Bedők Gergő 1. Férfi ifjúsági kormányos nélküli négyes: Krenák Mihály–Lacsik Péter–Mike Dániel–Albert Krisztián 4. Férfi ifjúsági kétpárevezős: Máté Dániel–Kaszás Kornél 4.
Női veterán négypárevezős: Kiss Szilvia–Vigh Eszter–Horváth Anita–Németh Veronika 3. Vegyes kétpárevezős „B": Tóth György–Néma Veronika 2. Női felnőtt könnyűsúlyú egypárevezős: Lakó Szandra 4. Női felnőtt kétpárevezős: Szekér Julianna–Horváth Katalin 4.
Férfi felnőtt kormányos nélküli négyes: Tolnai Béla–Kalmár Gergő–Janák Péter–Németh Károly 5. Férfi felnőtt könnyűsúlyú nyolcas: Révész Zoltán–Révész Péter–Gál-Tóth Csongor–Horváth Balázs, Bártfai Péter–Lányi Tamás–Horváth Ferenc–Lovass Márk, k. Bedők Gergely. 4.
Férfi felnőtt mozgássérült egypárevezős: Benei László 1., Lengyel Mónika 2. Vegyes mini négypárevezős: Szekér Anna–Németh Mercédesz–Ferenczi Márk–Török Ádám, k. Varga Anna 3.
Női veterán kétpárevezős: Kiss Szilvia–Vigh Eszter 3. Férfi veterán kétpárevezős: Huszár Béla–Nagy Gábor 2.
Női serdülő négyes: Bedők Eszter–Varga Eszter–Fias Eszter–Polgár Viktória, k. Nagy
Klaudia 5. Női ifjúsági négypár: Nagy Bernadett–Szarka Fanni–Dohovics Virág–Gyimes Krisztina 2. Férfi ifjúsági négypár: Major Márton–Varga Dávid–Máté Dániel–Kaszás Kornél 4. Lacsik Péter–Mike Dániel–Albert Krisztián–Tóth Ádám 6. Női tanuló egypárevezős: Pál Johanna 1., Papp Evelin 6. Női serdülő kétpárevezős: Mahuka Eszter–Mészáros Alida 4. Férfi tanuló egypárevezős: Dénes Dániel 4. Férfi serdülő négyes: Rippert András–Bedecs Ádám–Krenák Mihály–Bakaity Attila, k. Török Ádám 3. Női ifjúsági nyolcas: Szarka Fanni–Szabó Kitti–Lovass Petra–Hegyaljai Virág, Nagy Bernadett–Nagy Klaudia–Dohovics Virág–Gyimes Krisztina, k. Szabó Ágnes. 1. Férfi ifjúsági nyolcas: Szigeti Roland–Bagó Bálint–Varga Dávid–Major Márton, Kaszás Kornél–Máté Dániel–Mike Dániel–Lacsik Péter, k. Bedők Gergő, 3. Férfi felnőtt könnyűsúlyú kettes: Vermes Péter–Bártfai Péter 1., Horváth Tamás–Gál-Tóth Csongor 2., Horváth Ferenc–Lovass Márk 5. Női felnőtt négypár: Horváth Anita–Szekér Julianna–Néma Veronika–Horváth Katalin 3. Női felnőtt könnyűsúlyú kétpár: Németh Veronika–Lakó Szandra 2.
Vegyes négypár „B": Tóth György–Kiss Szilvia–Vigh Eszter–Baki András 3. Férfi veterán négypár: Varga Péter–Kontor József–Huszár Béla–Nagy Gábor 2. Női felnőtt nyolcas: Lovass Petra–Hegyaljai Virág–Németh Veronika–Lakó Szandra Horváth Anita–Néma Veronika–Szekér Julianna–Horváth Katalin, k. Nagy Klaudia 6.
Edzők: Jelenka Ferenc, Halmainé Mészáros Éva, Székely István, Németh Veronika.

Olvasóink írták

  • 1. Dragó 2010. július 23. 22:34
    „:)”

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Kapott gól nélkül jutott tovább az ETO: Győri ETO FC - Atyrau 2-0

A Győri ETO FC a kazahsztáni Atyrau ellen lépett pályára az Európa Liga selejtezőjének második… Tovább olvasom