Kisalföld logö

2016. 12. 06. kedd - Miklós -6°C | 3°C

Evezés - Mosonmagyaróvári és győri sikerek

A közelmúltban rendezték az Olimpiai Reménységek Versenyét a Velencei-tavon, melyen Csehország, Lengyelország, Szlovákia és Magyarország serdülőkorú sportolói vettek részt.
 A Mosonmagyaróvári VSE színeiben Csiba Brenda és Czencz Hanna a magyar B válogatott tagjaként 3. helyezést ért el.

A Velencei-tavon rendezett vidékbajnokságon a mosonmagyaróváriak közül Fehérvizi Emese, Válint Zita, Fülöp Emese, Király Kornél, Pető Zsolt, Lőrincz Krisztina, Kálmán Inez, Gombás Dániel arany-, Fülöp Balázs (háromszoros), Király Kornél (kétszeres), Fehérvizi Emese (kétszeres), Nagy Ádám, Csendes Kristóf, Demkó Mátyás, Nagy Dávid, Tukovits Attila, Gláser Rebeka, Valacsai Filippa, Schopf Barnabás, Válint Zita, Stipkovits Dániel ezüst-, Czencz Lili, Csiba Erik, Csendes Kristóf, Nagy Ádám, Válint Zita bronzérmet szerzett.

A Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub versenyzői közül az ORV-n aranyérmet szerzett Sönfeld Zsuzsa egypárevezősben, Németh Mercédesz a válogatott négypár tagjaként csak kis különbséggel maradt le az első helyről.

A szlovéniai Bledben Sönfeld Álmos és Vancsura Bodó két szolnoki társával ifjúsági négyesben, Sönfeld Zsuzsa bajai partnerével serdülő kétpárevezősben, Ocsenász Gergő Szabó Bencével ifjúsági kettesben nem talált legyőzőre. Felnőtt kettesben Vancsura Bendegúz és Csányi Péter második lett.

A vidékbajnokságon győzött Csányi Péter–Vancsura Bendegúz, Vincze Dávid, Víg Norbert–Benedek András–Csiszár András–Bajcsi Rajmund (kormányos: Dávidházy Zsolt), Oláh Ákos, Ocsenász Gergő–Szabó Bence, Sönfeld Zsuzsa–Németh Mercédesz–Fürnstall Dzsenifer–Ott Anna (korm.: Oláh Ákos), Szigeti Roland–Bajcsi Bertold–Révész Péter–Révész Zoltán, Szokolics Szabolcs, Ocsenász Gergő–Szabó Bence–Vancsura Bodó–Sönfeld Álmos, Víg Norbert–Benedek András, Szilágyi Konrád–Sziklenka Bence, Csiszár András–Bajcsi Rajmund, Kiss Réka–Szekér Anna–Boross Fanni–Vancsura Luca, Csiszár András, Németh Mercédesz–Sönfeld Zsuzsa.

Második lett Szigeti Roland–Bajcsi Bertold, Makai Marcell, Szekér Anna, Karácsonyi Nóra, Samu Lilla, Vancsura Bendegúz–Csányi Péter–Szigeti Roland–Bajcsi Bertold, Kokas László–Szabó Péter, Oláh Máté–Bakó Simon–Tóth Bálint–Józsa Márton (korm.: Oláh Ákos), Sönfeld Júlia–Jatl Dorka–Takács Orsolya–Varga Boglárka (korm.: Ternyák Zsófia), Fürnstall Dzsenifer–Ott Anna.

Harmadik helyen zárt Sönfeld Júlia–Takács Orsolya, Varga Boglárka, Bálint Violetta–Fürnstall Dzsenifer–Ott Anna–Sönfeld Zsuzsa (korm.: Csorba Dániel), Jáni Kornél–Szabó Dávid–Újvári András–Somogyi Balázs (korm.: Csorba Dániel), Víg Norbert, Bajcsi Rajmund, Bíró Márk–Csányi Péter–Vancsura Bendegúz–Légrádi Levente.

Felkészítők: Alföldi Zoltán, Vaczula István, Dohovics Virág, Lakó Szandra, Bíró Márk.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Darts - Tét a vb Győrben

Szombaton délelőtt 10 órától rendezik a győri ETO Parkban a steel nemzeti bajnokság 4. fordulóját,… Tovább olvasom