2017. 09. 20. szerda - Friderika 12°C | 13°C Még több cikk.

ETO FKC: Szépen búcsúznak

Kézilabda - Megszerezte első idegenbeli győzelmét ebben az idényben az élvonaltól búcsúzó Győri ETO FKC.

Százhalombatta - Győri ETO FKC 22-23(13–12)
Százhalombatta, Budapest Bank-férfiliga-mérkőzés, 300 néző. V.: Medve, Tóth I.

Százhalombatta: Pásztor- Drabant 2, TARNAVÖLGYI G. 5, KISS Á. 5/3, Muhl 1, Gábori 1, Kertész 3
Cs.: Vitáris (kapus), Nikolicza, Balázs 3, Barnyák, Horváth Cs., Zalai 1, Marczinkovics 1
Edző: Adorján Gábor

Hétméteresek: 3/3
Kiállítások: 8 perc

Győri ETO FKC: Herjeczki- Székely 4/2, NAGY T. 6/3, BOGNÁR 5, Kőhalmi 2, Kányai, SZÉLES 5
Cs.: Sarmon (kapus), Petrovszki, Németh G., Becker 1, Hollós
Edző: Vura József

Hétméteresek: 5/5
Kiállítások: 12 perc

Az első félidőben jobbára a Százhalombatta vezetett, de a győriek tartották a lépést ellenfelükkel szemben. A folytatásban is szinte mindig a hazaiaknál volt az előny, de a 48. percben fordítani tudtak Bognárék (17–18). A végjáték a győrieknek sikerült jobban, így a zöld-fehérek első idegenbeli győzelmüket aratták a szezonban.

Vura József: Örülünk, hogy szépen búcsúzunk az első osztálytól.

• 1. H.Gabi 2009. április 09. 12:02
    „Sajnálatos:() Egy olyan városban, ahol a női kézilabda szárnyal.”

Szíven szúrt ország: filmet forgatnak a Cozma-gyilkosságról

Szíven szúrt ország munkacímmel forgat filmet a Cozma-gyilkosságról Kálomista Gábor producer. Tovább olvasom