2017. 10. 20. péntek - Vendel 8°C | 20°C Még több cikk.

ETO FKC: Ismét kevésen múlt

Kézilabda - A Mezőkövesd vendégeként újabb vereséget szenvedett a Győri ETO FKC a férfi kézilabda bajnokságban. A hajrában kiütközött, hogy alig van már játékosa a csapatnak, így a végén nem maradt más hátra, mint ismét fejet hajtani az ellenfélnek.

Mezőkövesd - Győri ETO FKC 26-24(9–13)
Mezőkövesd, Budapest Bank-férfimérkőzés, 900 néző. V.: Hargitai, Markó.

Mezőkövesd: TÓTH- Papics 3/1, BÉCSI 10/7, Milicsevics 1, Rácz 1, FEKETE 5/1, Juhász 2
Cs.: Szabó P., Bajorhegyi, Padla, Varga, Fülöp 2, Molnár F. 1, Rosta 1
Játékos-edző: Rosta István

Hétméteresek: 12/9
Kiállítások: 4 perc

Győri ETO FKC: HERJECZKI- BECKER 6, NÉMETH G. 5, NAGY T. 4/2, KÁNYAI 1, BOGNÁR 2, SZÉLES 2
Cs.: Sarmon (kapus), Horváth A. 2, Petrovszki, Kőhalmi 2, Nagy D.
Edző: Vura József

Hétméteresek: 2/2
Kiállítások: 12 perc

Bár a héten újabb játékosok hagyták el a reménytelen helyzetben lévő Győri ETO FKC-t, ennek ellenére a meccsen nem látszott, hogy a 17 ponttal nyolcadik fogadja a négy ponttal sereghajtót.
A lelkes zöld-fehérek ugyanis az első félidőben végig vezettek, a szünetben négygólos vendégelőnyt mutatott az eredményjelző. A játék képe az utolsó percekig nem változott, hiszen a 48. percben még négy (17–21), az 51.-ben pedig két góllal (20–22) vezettek Vura József tanítványai. A hajrában azonban kiütközött, hogy alig van már játékosa a csapatnak, így a végén nem maradt más hátra, mint ismét fejet hajtani az ellenfélnek.

Vura József: – A játékosok minden dicséretet megérdemelnek. Az eredményért nem nekik kell szégyellni magukat...

Tenisz DK: elmaradt a fordulat

Tenisz - Szombaton a párosok mérkőzésén ugyan szépíteni tudott a magyar válogatott, a vasárnapi… Tovább olvasom