2017. 03. 27. hétfő - Hajnalka 0°C | 13°C Még több cikk.

ETO FKC: egy félidő remek játék

Kézilabda - Első félidei remek játékának köszönhetően nyert a Szigetszentmiklós ellen az ETO FKC hazai pályán.
Győri ETO FKC–Szigetvár 30–23 (15–6)
Győr, NB I/B-s férfimérkőzés, 100 néző. V.: Ágnecz, Sipos.

ETO: HOFFMANN – Rádli 1, Báthori 4/2, Schneider 5/1, Bella 2, Petrovszki 4, PAÁR 6. Cs.: Somogyi (kapus), Horváth A 4, Horváth J. 2, KALMÁR 2, Kőhalmi, Rippert.
Edző: Vura József.

Hat perc után már 5–0 állt az eredményjelzőn. A győriek kiválóan összerakták védekezésüket, a vendégek szinte csak a beálló posztjáról tudták bevenni a remekül védő Hoffmann kapuját. Támadásban sem lehetett senkire panasza Vura Józsefnek. A második játékrészben minden hazai játékos pályára került, néha hiba csúszott a támadásokba, de semmi nem veszélyeztette a Győri ETO győzelmét.

Vura József: – Az első félidőben gyorsan, látványosan kézilabdáztunk. Szünet után ebből már keveset láthatott a közönség.

Sopronban maradt a Krasznai-kupa

Kosárlabda - A Soproni KC nyerte a 25. Krasznai-kupa nemzetközi férfi felkészülési tornát, miután a… Tovább olvasom