2018. 05. 27. vasárnap - Hella 16°C | 26°C Még több cikk.

ETO FC: egygólos győri előny a kupában

Labdarúgás - Egygólos hátrányból fordított a Győri ETO FC a Kazincbarcika otthonában a Magyar Kupa negyeddöntőjének első meccsén.

Kazincbarcika Győri ETO FC 1-2 (1-0)
Kazincbarcika, Magyar Kupa-negyeddöntő, első mérkőzés, 1000 néző. V.: Berger.

Gsz.: Olasz, ill, Kink, Bajzát.

Kazincbarcika: Botló – Hanász, Bányai, Kovács R., Sebők T. Kerékgyártó T. (Debreceni), Nagy T., Kerekes I., Olasz, Zimányi (Máthé), Stevica (Engi). Edző: Koleszár György

Győri ETO FC: Sztevanovic – Odikadze, Stark, Djordjevic, Völgyi, Tokody, Pilibaitis, Sztanisic (Jäkl), Bicak (Böőr), Kink, Aleksidze (Bajzát). Edző: Dragoljub Bekvalac

A Győri ETO FC idegenben egy góllal legyőzte az NB II-es Kazincbarcikát a Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén, így formalitásnak tűnik a visszavágó.

45. p: Kerekes ívelt szabadrúgásból jobbról a győri kapu elé, ahol Olasz átvette a labdát, majd fordulásból, 8 méterről, ballal a bal alsó sarokba lőtt. 1–0.

49. p: Odikadze emelt jobbról a hazai kapu elé, Kink pedig senkitől sem zavartatva, 4 méterről fejelt a kapu bal oldalába. 1–1.

69. p: Kink húzott el a jobb oldalon, egy csellel tisztára játszotta magát, aztán pontosan gurított középre és az érkező Bajzát 12 méterről, ballal a bal alsó sarokba lőtt. 1–2.

Koleszár György:A jobbik csapat győzött.

Dragoljub Bekvalac: A nehéz talaj mindkét csapatot zavarta a folyamatos játék kialakításában. Jól kezdtünk, az első perctől kezdve győzelemre játszottunk, de kihagytuk helyzeteinket. Ezt ellenfelünk megbüntette, de a szünet után folytattuk támadójátékunkat és helyzeteink alapján megérdemelten fordítottunk. A továbbjutás kérdése még nem dőlt el, mert a Kazincbarcika stílusos labdarúgást játszó csapat benyomását keltette.

Amorim bemutatkozott a címvédő Audi-ETO-ban

Kézilabda - Az Audi ETO 22 góllal verte a női kézilabda bajnokságban a Vasas csapatát. A győrieknél… Tovább olvasom