2016. 12. 11. vasárnap - Árpád -3°C | 7°C

ETO-Vasas: továbbra is hibátlan a Győr - galéria

Kétszer is hátrányban volt, mégis győzött szombaton a Vasas ellen a Győr a labdarúgó OTP Bank Ligában, így az ötödik forduló után is százszázalékos. Győri ETO FC - Vasas-Híd 3-2 (1-2)

Győr, 3000 néző, V: Fábián gólszerzők: Koltai (24.), Ji-Paraná (59.), Ahjupera (66.), illetve Kulcsár D. (22.), Dajic (26.) sárga lap: Arsic (58.), Beliczky (89.)

Győri ETO: Stevanovic - Babic, Djordjevic, Fehér, Völgyi - Pilibaitis - Trajkovic (Kiss M. 90.), Ji-Paraná - Koltai, Aleksidze (Tokody 86.), Dinjar (Ahjupera 64.)

Vasas: Ilizi - Mileusnic, Gáspár, Sütő, Katona (Arsic 27.) - Kulcsár D., Kovács G., Bárányos (Beliczky 78.), Jokic - Dajic (Farkas B. 56.), Simic Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, a Vasas egy nagy védelmi hiba után szerezte meg második gólját, ezzel vezetett a szünetben.

Galéria! Fotók: H. Baranyai Edina

A második játékrészben a jól futballozó Győr hét perc alatt megfordította az eredményt, és megérdemelten győzött.

• 15. dogosrobi 2011. augusztus 14. 22:47
    „Nekem csak egy bajom van,Hol vannak a szurkolok?Mikor kimentem a meccsre meglepődtem hogy csak enyien vagyunk meg hol a szurkolok hangja 10 vasas szurkolo hangját hallotam csak.Hajrá ETO!!!!!!!!!!”
  • 14. TNA85 2011. augusztus 14. 14:49
    „Szerintem a jegyárakkal semmi baj nincs. A stadion fenntartásához képest messze a legjobb jegy- és bérletárakkal rendelkezik az ETO. Például Pécsett 2200 Ft egy ülőjegy, a többi városban meg ugyanannyi, mint itt, Győrben. Foci legyen, és akkor tőlem még emelhetik is az árat, de csak óvatosan. :)”
  • 13. Ibrox 2011. augusztus 14. 13:09
    „Ami a nézőszámot illeti: Verebesnek is kellett fél év,mire nagyobb számban kezdtek kijárni az emberek , nem volt ennyi ( volt hogy semennyi) közvetítés...jóformán a meccs volt ez egyetlen közösségi szórakozás.Nem elhanyagolható, hogy mindenkinek(családoknak is!) megfizethető jegyárak voltak.És persze egy idő után szinte kultikus eseménnyé nőtte ki magát az "etómeccs". Beleborzongok,milyen idők voltak.
    Jöjjenek az eredmények, játsszuk a focit,mérsékeljék a jegyárakat..aztán előbb-utóbb nem csak nézők lesznek,hanem--mint dudi1977--írta , szurkolók is.
    Hajrá ETO !!”
  • 12. dudi1977 2011. augusztus 14. 12:27
    „Lehet hogy 3000 néző volt, de Győrben csak lassan emelkedik a nézőszám.

Erre a tegnapi focira pedig mindenki csettinthet, ez foci volt a javából, sőt a második félidőben hangulat is volt.
    Tegnap kétszer álltunk fel vesztett helyzetből, és győztünk megint....
    SŐŐŐŐŐT, nyoma sem volt az évek óta megszokott bunkerfocinak, támadott a csapat rendületlenül, és akár nagyon sok gólt is lőhetett volna, erre viszont jönni fognak majd a nézők. (és ugye nem csak nézők, hanem a szurkolók is)

5 meccs 5 győzelem - parádés kezdés, és kalapot kell emelni a csapat előtt.

Ugye Pakson, az Atomváros ellen is folytatjátok fiúk.....”
  • 11. dominiim 2011. augusztus 14. 12:16
    „Szép volt fiuk ! Lassan alakul a játék is, ugy látom, hogy az Ahjupera nagy hasznára válik a csapatnak !”
  • 10. poto 2011. augusztus 14. 11:42
    „Szép volt fiúk.
    Csak így tovább és a nézőszám is nőni fog.”
  • 9. pappe 2011. augusztus 14. 10:14
    „5 meccs, 5 győzelem! 3000 néző.
    Verebes korszakban hasonló meccsen 18-20 000 néző. Időközben egy "nulla" lemaradt a végéről...”
  • 8. Beresforder 2011. augusztus 14. 08:29
    „Kis pénz kis foci, nagy pénz nagy foci.
    Akik tavaly a csalánt verték, most maguk előtt látják a dobogós prémiumot.
    És még csak el sem ítélhetjük őket, hiszen mindenki pénzből él.
    Azért hajrá ETO!”
  • 7. TNA85 2011. augusztus 13. 23:47
    „Európa legszebb gólja? A topligákban minden fordulóban van ilyen. :D”
  • 6. balee 2011. augusztus 13. 23:28
    „Én pedig azt mondom, hogy igenis essünk hasra, egy kicsit ünnepeljünk és értékeljük ezeket az eredményeket.
    Az elmúlt időszakban nem sok jóban volt részünk, kapott is a csapat tőlünk hideget-meleget, de most örüljünk a jó szériának.
    5/5, most így állunk, és csak ez számít jelenleg!”
  • 5. nasi12 2011. augusztus 13. 22:50
    „Bravó brááávooóóó!!
    Ez már aztán igazi foci volt!
    Olyat, hogy a nézők játék közben, több alkalommal is felállva tapsoljanak, már elég régen láttam, az ETO pályán.
    Már a kezdés is nagyon tetszetősre sikeredett, hiszen a foci professzora, a foci varázslója, (Aleksidze) tíz perc alatt, három alkalommal is gólt érdemlően, megvillant.
    Nagyon sajnálom, hogy az a csodaszámba menő kapáslövése, amellyel akár még Európa legszebb góljára is benevezhetett volna, elakadt a kapusban.
    Tartása volt a csapatnak, és a hibák miatt bekapott gólok után sem zuhantak össze, csupán nagyobb sebességre kapcsoltak.
    A szurkolók végig hittek a csapatban, és a győzelemben.
    Mikor bekaptuk a második gólt, én sem gondoltam a vereségre, de éreztem, a nagy izgalmak miatt, ezt a találkozót egy kori sörrel most nem tudjuk megnyerni.
    Csak ne kellett volna annyit sorba állni azért a nedűért!
    :D
    Szép volt fiúk, csak így tovább!”
  • 4. háté 2011. augusztus 13. 21:08
    „Hajrá Győr, Hajrá ETO!”
  • 3. hypoluxa 2011. augusztus 13. 20:50
    „jolvan nemkell egybol hasra esni, volt mar ilyen aztan meg tavasszal kieses ellen vergotunk”
  • 2. Amorphis 2011. augusztus 13. 20:47
    „Mi van kisalföld? Már ki sem mentek a meccsre? Most értem haza, mondom átolvasom mi is történt. Erre az mti-től nyúljátok le a gyorshírt?
    Javaslom az nb1.hu-t , az részletesebb...”
  • 1. burus76 2011. augusztus 13. 19:59
    „Egy kisalföldnek nem kellene online közvetiteni egy eto meccset?”

Megnyerte a siófoki tornát az Audi-ETO

Tornagyőztes lett az Audi-ETO női csapata, mely a hétvégén a siófoki Bet-at-home Szabella-kupán… Tovább olvasom