2017. 02. 20. hétfő - Aladár, Álmos 0°C | 9°C Még több cikk.

ETO-SZESE - Kétgólos vereség

A legeredményesebb játékos Hugo Garza Hernandez volt 6 góllal.

Az ETO-SZESE elszenvedte második vereségét a felkészülés során, a háromszoros osztrák bajnok Krems két góllal bizonyult jobbnak a zöld-fehér együttesnél (29–27).

Magi Serra vezetőedző ezúttal nem számíthatott a gyomorrontással küszködő Németh Gábor és a munkahelyi elfoglaltsága miatt távolmaradó Kalmár László játékára. A többiek megismerkedhettek az osztrák kisváros szépségeivel is, hiszen egy magasságkorlátozás miatt a csapat busza csak hosszas kerülő úton tudta megközelíteni a csarnokot.

A mérkőzés két kiegyenlített félidőt hozott, szünetben 14–14 volt az állás. A győri csapatból ezúttal hiányzott egy kis agresszivitás, amit a kevés kétperces kiállítás is jelez. A sok kapott gól pedig arról tanúskodik, hogy ezúttal a védekezés sem volt az igazi.

A legeredményesebb játékos Hugo Garza Hernandez volt 6 góllal. A mérkőzésen pályára lépett a próbajátékon részt vevő kapus, Liszkai Szilveszter is.

PwC Handball Fiesta: tornagyőztes az ETO - képgaléria

Magabiztos játékkal 29:21-re győzött a döntőben a Győri Audi-ETO együttese a Vardar Szkopje ellen. Tovább olvasom