Etik-ETO: kiütéses siker közepes játékkal

Győzött az Etik-ETO, és az Audi ETO II, kiakpott a VKCSK.
Etik-ETO–Kalocsa 33–14 (13–3)
Győr, NB I/B-s férfimérkőzés, 150 néző. V.: Felhő, Öcsi.

ETO: Hoffmann – Hajdú 3, Szabó A. 3, Schneider 2, Bella 3, Kovácsovics 3, Paár 2.
Cs.: Sarmon (kapus), Rivnyák 2, Horváth J. 5, Kőhalmi 4, Báthori 2, Hollós 3, Kányai 1.
Edző: Deáki István.

A vendégek csak a 11. percben lőtték első góljukat (6–1), a másodikat pedig a 27.-ben (12–2). Az ETO sok ziccert hibázott, de így is magabiztosan vezetett a szünetben. A második játékrész elején a Kalocsa négy percig bírta a párharcot, aztán ismét beindult a győri henger. A félidő közepére már húsz gól volt a különbség (26–6). A hazaiak támadásban sokat hibáztak, de ekkor már nem az eredményesség, hanem a szépség volt a játékosok célja.

Deáki István: – Nem igazán jó játékkal is hoztuk a kötelező győzelmet.

VKCSK–Pécs 31–37 (18–19)
Győr, NB I/B-s női mérkőzés, 100 néző. V.: Kozák, Wenzel.

VKCSK: Wunderli – Csiszár 2, IMREFALVI 6, Burghardt 3, Fábián, Vida 4, Sarmon 2.
Cs.: GÁBORFALVI (kapus), HORVÁTH D. 9, FEKETE 4, Karácsony 1.
Edző: Csomor Tibor.

Csomor Tibor: – A huszadik percben jött egy üresjárat, ekkor egy egy-tizenegyes periódust produkáltunk, ami megfogta a csapatot. Egyszer még visszajöttünk a mérkőzésbe, de nem bírtuk átlépni az árnyékunkat.

Marcali–Audi-ETO II 21–25 (12–10)
Marcali, NB I/B-s női mérkőzés, 300 néző. V.: Hégli, Kronavetter.

ETO II: PÁSZTOR – Manga, PLANÉTA 8, TÓTH 7, Bárány, Palkó, Schatzl 2.
Cs.: Szemerey (kapus), Tóth G., Sirián 3, K-Pelczéder 1, VIRÁG 3, Csóka 1.
Edző: Róth Kálmán.

Róth Kálmán: – Második félidei védekezésünknek és Pásztor Betti kiemelkedő kapusteljesítményének köszönhetjük a győzelmet.

Futsal: Borsod Volán-Rába ETO 3-11

A bajnok és kupagyőztes Rába ETO helyenként kényelmes játékkal is magabiztosan győzött Miskolcon a… Tovább olvasom