Kisalföld logö

2017. 02. 21. kedd - Eleonóra 2°C | 9°C Még több cikk.

Értékes helyezések a magyar bajnokságon

A közelmúltban rendezték meg Sukorón a Szabad Föld-kupa gyermek, kölyök és serdülő kajak-kenu magyar bajnokságot, melyen a győri Graboplast VSE számos értékes helyezést ért el.
Első helyezettek

Balogh Csenge, Tóth Júlia, Csiba Laura (K–1 kölyök, III. korcsoport, 3x200 m); Jákó Benedek, Gintli Gellért, Khaut Kristóf (C–1 kölyök, III. kcs., 3x200 m); Fafula Alex, Erdőssy Áron, Pongrácz Benedek, Kmetti Máté (MK–1 gyermek, I. kcs., 4x300 m váltó); Horváth Ádám, Hérics Dávid, Fafula László, Nagy Zsolt Máté (K–4 kölyök, IV. kcs., 4000 m); Neumann Kinga, Szőgi Melinda (K–2, serdülő, V. kcs., 4000 m); Dóczé Ádám (C–1, serdülő, V. kcs., 4000 m); Varga Patrik (C–1, kölyök, III. kcs., 4000 m); Takács Jonathán, Nagy Martin Áron, Dóczé Patrik, Svajda Vajk (TC–4, gyermek, I–II. kcs., 2000 m); Khaut Kristóf (MC–1 gyermek, I–II. kcs., 2000 m).

Második helyezettek

Farkasdi Ramóna (K–1 kölyök, IV. kcs., 1000 m); Jócsik Petra, Farkasdi Ramóna (K–2 kölyök, IV. kcs., 1000 m); Horváth Ádám, Hérics Dávid, Bakos Dávid Szilárd, Nagy Zsolt Máté (K–4, kölyök, IV. kcs., 1000 m); Czéllai–Vörös Anna, Balogh Barbara, Horváth Fanni, Hudák Petra (K–4 serdülő, V–VI. kcs., 1000 m); Balogh Barbara, Hudák Petra (K–2 serdülő, VI. kcs., 4000 m); Lamberti Ádám, Gyöngyik Richárd (C–2 serdülő, VI. kcs., 4000 m); Jákó Benedek, Gintli Gellért (PC–2 gyermek, I–II. kcs., 2000 m); Szokolics Edina, Vágvölgyi Lilla, Bruszt Sára Dóra, Varga Viktória (K–4 gyermek, I–II. kcs., 2000 m); Túri Edina Cecila, Koncz Mercédesz (K–2 gyermek, II. kcs., 2000 m); Nagy Bence, Király Dániel, Dömötör Dominik, Németh Tamás (TC–4 gyermek, I–II. kcs., 2000 m).

Harmadik helyezettek

Dóczé Ádám (C–1 serdülő, V. kcs., 500 m); Czéllai-Vörös Anna, Balogh Barbara, Horváth Fanni, Hudák Petra (K–4 serdülő, V–VI. kcs., 500 m); Rohn Richárd (Atomerőmű SE), Erdős Szilárd (C–2 serdülő, V. kcs., 500 m); Varga Krisztina, Kiss Patrícia (K–2 serdülő, V. kcs., 500 m); Balogh Alexandra, Léránt Krisztina, Bognár Viktória, Czéllai-Vörös Zsófia (MK–1 gyermek, II. kcs., 4x300 m váltó); Fafula Dániel, Tánczos Márk, Craciun Márkó, Szabó Martin (K–4 kölyök, III. kcs., 4000 m), Sailer Eszter, Borsodi
Laura, Takács Tamara, Bognár Viktória (K–4 gyermek, I–II. kcs., 2000 m); Erdőssy Áron, Kmetti Máté (MK–2 gyermek, I. kcs., 2000 m); Hudák Benedek, Takács Erik, Szőcs Gergő Tamás, Balla Levente Gellért (TC–4 gyermek, I–II. kcs., 2000 m).

Negyedik helyezettek

Erdős Szilárd (C–1 serdülő, V. kcs., 500 m); Németh Benjámin, Szomolányi Máté (K–2 serdülő, V. kcs., 500 m); Rohn Richárd, Erdős Szilárd (C–2 serdülő, V. kcs., 1000 m); Szalay Bence, Varga Patrik (C–2 kölyök, IV. kcs., 1000 m); Neumann Kinga, Szőgi Melinda (K–2 serdülő, V. kcs., 1000 m); Neumann Kinga, Varga Krisztina, Szőgi Melinda, Kiss Patrícia (K–4 serdülő, V–VI. kcs., 1000 m); Fafula Dániel, Fülöp Dávid, Horváth Richárd (MK–1 kölyök, III. kcs., 3x200 m váltó); Horváth Fanni (K–1 serdülő, VI. kcs., 4000 m); Puter Elvira, Zsámár Klaudia, Számvéber Márta, Balla Virág (K–4 kölyök, III. kcs., 4000 m); Jócsik Petra, Farkasdi Ramóna (K–2 kölyök, IV. kcs., 4000 m); Bakos Dávid Szilárd (MK–1 kölyök, III. kcs., 4000 m); Szalay Dorottya, Prin-
czes Irén, Takács Kincső, Hancz Ramóna (K–4 kölyök, IV. kcs., 4000 m); Szalay Bence (C–1 kölyök, III. kcs., 4000 m); Balogh Alexandra, Léránt Krisztina (MK–2 gyermek, II. kcs., 2000 m); Czéllai-Vörös Zsófia (MK–1 gyermek, II. kcs., 2000 m); Fafula Alex, Pongrácz Benedek (MK–2 gyermek, I. kcs., 2000 m).

Ötödik helyezettek

Konczos Ákos, Tóth Benjámin, Tálos Gábor Imre, Nagy Péter (K–4 serdülő, V–VI. kcs., 500 m); Tóth Gergő (Tolnatext), Szomolányi Máté (K–2 serdülő, V. kcs., 1000 m); Szalay Dorottya, Gervard Evelin, Princzes Irén, Erdőssy Margit (K–4 kölyök, IV. kcs., 1000 m); Fafula László, Craciun Márkó, Cserháti Norbert (BKV Előre) (K–1 kölyök, IV. kcs., 3x200 m); Gervard Evelin, Erdőssy Margit, Hancz Ramóna (K–1 kölyök, IV. kcs., 3x200 m); Túri Edina Cecília, Koncz Mercédesz, Takács Tamara (K–1 kölyök, III. kcs., 3x200 m); Horváth Ábel, Ludvig Balázs, Bácskai Bálint, Környei Botond (MK–1 gyermek, I. kcs., 4x300 m váltó).

Hatodik helyezettek

Takács Jonathán, Nagy Martin Áron, Dóczé Patrik (C–1 kölyök, III. kcs., 3x200 m); Pintér Alex, Fridrich Bence, Horváth László, Pusztai Márk Péter (MK–1 gyermek, II. kcs., 4x300 m váltó); Nagy Ákos, Dombi András, Horváth Gergely, Simon István (MK–1 gyermek, II. kcs., 4x300 m váltó); Konczos Ákos, Németh Benjámin, Tálos Gábor Imre, Horváth Patrik (K–4 serdülő, V–VI. kcs., 4000 m); Czéllai-Vörös Anna (K–1 serdülő, VI. kcs., 4000 m); Gervard Evelin, Varga Krisztina, Erdőssy Margit, Kiss Patrícia (K–4 serdülő, V–VI. kcs., 4000 m).

Edzők: Szabados Krisztián, Horváth Péter, Weisz Róbert (kenu), Horváth István, Fazekas Tibor (női kajak), Szarka Zoltán, Borsodi Géza, Szatity László (férfi kajak).
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Három vereség a bajnoki rajton

Az ajkaiak védekeztek, de egy kapufán kívül nem tudott helyzetbe kerülni a vendégcsapat sem. Tovább olvasom