2018. 06. 20. szerda - Rafael 18°C | 29°C Még több cikk.

Elfogyott a zalai

Kosárlabda - Ismerős arcot fedezhettünk fel a nézőtéren. A hazaiak korábbi játékosa, Albena Branzova és férje átutazóban megállt egy időre Sopronban, hogy újra találkozhasson a régi csapattársakkal.
MKB-Sopron - Zala Volán ZTE 89-69(29–20, 27–17, 22–17, 11–15)
Sopron, NB I-es női mérkőzés, 400 néző. V.: Farkas G., Parády P.

Sopron: MacLeod 8, Honti 7/6, HOLT 6, MILOVANOVIC 22
Horti 8
Cs.: KRIVACSEVICS 15, Horváth Zs. 5/3, EÖRDÖGH 13/6, Hadarics 1, Horváth L. 4, Vágvölgyi, Tajkov. Edző: Székely Norbert.

ZTE: Szalay V. 6, Takács, VARGA ZS. 25/6, RASHEED 16/6, Horváth Zs. 15/3
Cs.: Szélesy 5, Hersics, Pungor, Ambrus 2. Edző: Bencze Tamás.

Szinte az idő múlásával arányosan nőtt a soproni csapat előnye, a vendégek talán a 12. percben voltak a legközelebb a zöld-sárgákhoz (32–25). A hazaiak mestere elégedetlenkedett is ekkor csapata pontatlan védekezése miatt. Az edzői intelmek nyitott fülekre találtak és az MKB egy 9–0-ás két percet produkálva újra két számjegyűre növelte a különbséget a két gárda között és a hazaiak megérdemelten győztek.

Székely Norbert: – Elkezdtük a Final Fourra a felkészülést, de ez nem jelenti azt, hogy rosszul is játszunk.

Bencze Tamás: – Az első félidőben eldőlt a mérkőzés, a Sopronnak a győzelemhez, magunknak a helytálláshoz gratulálok.

Ligakupa: ETO-siker

Labdarúgás - A győri csapat fordulatos, jó iramú mérkőzésen megérdemelt győzelmet aratott, de a… Tovább olvasom