2017. 10. 20. péntek - Vendel 8°C | 20°C Még több cikk.

Élen zárt a Sharks

Idegenben győzött, s ezzel alapszakaszgyőztes lett a Győr Sharks az Interligában. Az elődöntőben a Budapest Cowboys lesz az ellenfél Győrben.
A Panchevo Panthers otthonában szerepelt a Győr Sharks az Interligában, s az már a meccs előtt nyilvánvaló volt, hogy győzelem esetén első helyen végez a vendéggárda.

Bár nyolc órát utaztak a győriek a rendkívül erős kerettel rendelkező Panchevo otthonába, jól indult a találkozó, hiszen két touchdownnal 14–0-ás vezetésre tettek szert. A félidő vége előtt egy trükkös támadással meccsben maradtak a hazaiak (7–14).

A második félidő első felében a szerbek voltak valamivel hatékonyabbak, 25–21-re fordítottak is, ám Schwarz Ferenc, Hegedűs Dániel és Gallai Dávid jó futásának, valamint a hajrában Tatár Sándor és Ipkovits Gábor labdaszerzésének (interception) köszönhetően sikerült visszaszerezni a vezetést, s ezzel együtt 34–25-re megnyerni a találkozót.

Mindez azt jelenti, hogy az alapszakaszt az első helyen zárta a győri együttes, s június 25-én az elődöntőben a Budapest Cowboyst fogadja. A két gárda pár hete találkozott egymással, akkor pontszegény találkozón a védelmek remeklésének köszönhetően mindössze 9–6-os győri sikert hozott az összecsapás. Most sem várható könnyű találkozó.
Az elődöntőben a másik ágon a Panchevo a Belgrade Blue Dragonsszal csap össze.

• 2. nagyildike 2011. június 08. 06:29
    „Csatlakozom az előttem szólóhoz!”
  • 1. machers 2011. június 07. 10:19
    „Gratulálok! Szép volt fiúk!”

Győri Ugrógála - Olimpiai döntős távolugró is indul

A pekingi olimpián nyolcadik helyen végzett cseh Roman Novotny is indul távolugrásban szerdán a 9.… Tovább olvasom