2017. 12. 12. kedd - Gabriella 6°C | 14°C Még több cikk.

Elbukott a listavezető

A 4. percben Bolbuta szöglet után 6 méterről fejelt kapura, Sipőcz bravúrral mentett. A 34. percben Novota 15 méterről nagy helyzetben a kapu mellé lőtt.
A 44. percben Szegletes jó labdával indította Gordiánt, aki kilépett a védők közül és 10 méterről laposan a kifutó kapus mellett a hálóba lőtt. 1–0. A 48. percben Novota 18 méteres lövését védte Demhardt.

Az első félórában a vendégek játszottak fölényben, mezőnyfölényüket jó néhány sarokrúgás igazolta. A komlóiak több magas játékosa veszélyes helyzeteket teremtett az MTE kapuja előtt.

A félidő hátralévő részében feljött az MTE és egy szép támadás révén megszerezte a vezetést. Fordulás után a hazaiak lendületesen kezdtek, de utána a listavezető fokozatosan nagy fölénybe került. A hazaiaknak küzdőszellemüknek köszönhetően sikerült megőrizni egygólos előnyüket.
Jók: Sipőcz, Sípos, Gordián, Méry A., ill. Tallósi, Balázs.

Tiba Zoltán: – Tudtuk, hogy még két-három hét kell a formába hozáshoz, de az akarással és a küzdőszellemmel maradéktalanul elégedett vagyok.
Takács Gábor: – Mi dolgoztuk ki a helyzeteket, de az ellenfél rúgta a gólt.

Három magyar bekerült öttusa Világkupa-verseny döntőjébe

A négy magyar induló közül három bejutott a Rio de Janeiróban zajló öttusa Világkupa-verseny női… Tovább olvasom