Kisalföld logö

2017. 05. 30. kedd - Janka, Zsanett 17°C | 30°C Még több cikk.

EL-selejtező: A Videotonra belga, a Honvédra holland ellenfél várhat

A Videotonra a belga Gent vagy a luxemburgi Differdange, a Budapest Honvédra pedig a holland Vitesse vagy a bolgár Lokomotiv Plovdiv várhat a labdarúgó Európa Liga-selejtező 3. fordulójában.
A Videotonra a belga Gent vagy a luxemburgi Differdange, a Budapest Honvédra pedig a holland Vitesse vagy a bolgár Lokomotiv Plovdiv együttese várhat a labdarúgó Európa Liga-selejtező 3. fordulójában, amennyiben előbbi a szlovák Slovan Bratislava, utóbbi az orosz Anzsi Mahacskala csapatán túljut.

Az európai szövetség (UEFA) nyoni központjában pénteken megtartott sorsoláson az is eldőlt, hogy az első mérkőzésen mindkét magyar csapat otthon kezdene, míg a visszavágó idegenben lenne. Az első találkozót augusztus 2-án játszanák, a visszavágó egy héttel később lenne.

A selejtező 2. fordulójában csütörtökön a bajnoki ezüstérmes székesfehérváriak 1-1-es döntetlent értek el a Slovan otthonában, míg a bajnoki negyedik kispestiek 1-0-ra kikaptak az Anzsi vendégeként. A visszavágókra csütörtökön kerül sor. A Gent 1-0-ra nyert a Differdange otthonában az első felvonáson, a Vitesse pedig 4-4-es döntetlent ért el a Plovdivban.

EL-selejtező, 3. forduló:
Slovan Bratislava (szlovák)/Videoton–Differdange 03 (luxemburgi)/Gent (belga)
Naftan Novopolock (fehérorosz)/Crvena zvezda (szerb)–Omonia Nicosia (ciprusi)
AIK (svéd)/FH Hafnarfjördur (izlandi)–FC Khazar Lankaran (azeri)/Lech Poznan (lengyel)
JJK Jyväskylä (finn)/FK Zeta (montenegrói)–Levszki Szófia (bolgár)/FK Sarajevo (bosnyák)
Eskisehirspor (török)/St. Johnstone (skót)–Olympique Marseille (francia)
Dundee United (skót)–Dinamo Moszkva (orosz)
Bursaspor (török)–Maccabi Netanya (izraeli)/KuPS (finn)
Steaua Bucuresti (román)–Spartak Trnava (szlovák)/Sligo Rovers (ír)
NK Osijek (horvát)/Kalmar FF (svéd)–Young Boys (svájci)/Zimbru Chisinau (moldovai)
Arsenal Kijev (ukrán)–ND Mura (szlovén)/CSZKA Szófia (bolgár)
FK Renova (macedón)/FC Gomel (fehérorosz)–Liverpool (angol)
Anzsi Mahacskala (orosz)/Budapest Honvéd–Lokomotiv Plovdiv (bolgár)/Vitesse (holland)
NK Siroki Brijeg (bosnyák)/Saint Patrick's Athletic (ír)–Hannover (német)
Athletic Bilbao (spanyol)–Slaven Koprivnica (horvát)/Portadown (északír)
Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)/Ried (osztrák)–Liepajas Metalurgs (litván)/Legia Warszawa (lengyel)
Servette (svájci)/Gandzasar Kapan (örmény)–Rosenborg (norvég)/Ordabaszi (kazah)
Inter Baki (azeri)/Aszterasz Tripolisz (görög)–Marítimo (portugál)
Ruch Chorzów (lengyel)/FK Metalurg Szkopje (macedón)–Metalurgi Rusztavi (grúz)/Viktoria Plzen (cseh)
APOEL FC (ciprusi)/FK Senica (szlovák)–KF Tirana (albán)/Aalesund (norvég)
Rapid Bucuresti (román)/MyPa (finn)–Heerenveen (holland)
Internazionale (olasz)–Hajduk Split (horvát)/Skonto Riga (lett)
AC Horsens (dán)–Dacia Chisinau (moldovai)/Elfsborg (svéd)
FK Vojvodina (szerb)/FK Suduva Marijampole (litván)–Rapid Wien (osztrák)
Olimpija Ljubljana (szlovén)/Tromsö (norvég)–Metalurg Donyeck (ukrán)/Celik Niksic (montenegrói)
Bnei Jehuda (izraeli)/Sirak (örmény)–PAOK (görög)
Genk (belga)–Milsami Orhei (moldovai)/FC Aktobe (kazah)
Aarhus (dán)/Dila Gori (grúz)–FC Levadia Tallinn (észt)/Anorthoszisz Famaguszta (ciprusi)
Twente (holland)/Inter Turku (finn)–Mlada Boleslav (cseh)/Thór (izlandi)
Zalgiris Vilnius (litván)/Admira Wacker (osztrák)-Sparta Praha (cseh)
A Honvéd az 1. körben az albán Flamurtari Vlore gárdáját kettős győzelemmel búcsúztatta, míg a Videoton a 2. fordulóban kapcsolódott be a sorozatba.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

F1: a McLarenek az élen a Német Nagydíj 1. szabadedzésén

Jenson Button, a McLaren brit pilótája nyerte a Forma-1-es Német Nagydíj első szabadedzését… Tovább olvasom