2017. 09. 24. vasárnap - Gellért, Mercédesz 10°C | 17°C Még több cikk.

Egy órán belüli idő

A Mosonmagyaróvári Strucc Futóklub hetedik alkalommal rendezte meg hagyományos futóversenyét, a Szigetköz Minimaratont.
A versenyen részt vett Major József, a hosszútávú triatlon, az Ironman magyarországi egyeduralkodója, akinek komoly kihívója akadt Fonyó Sándor személyében.

A győri Széchenyi ESE versenyzőjének csak az utolsó kilométereken sikerült bebiztosítani győzelmét, a pályacsúcstól 18 másodperccel maradt el. A mezőny erősségét jelzi, hogy nyolcan futottak egy órán belül, korábban az öt volt a legtöbb.

A hölgyek versenyében nem maradt el a pályacsúcs: a maratoni országos csúcstartó, sokszoros magyar bajnok, Földingné Nagy Judit ugyanis jött, látott, győzött és futott egy parádés egy órán belüli időt, jócskán megdöntve az eddigi rekordot.

Az ovis futáson soha ennyien nem álltak még rajthoz: kilencvenhárman teljesítették a 300 méteres távot.

A négy kilométeren pedig 157-en mérték össze gyorsaságukat, köztük Szabó Miklós, Mosonmagyaróvár polgármestere.

Sikeres év után együtt marad az SKC

Sikeres idényt zárt a Soproni KC, amely a bajnokságban ismét bejutott a rájátszásba, a Magyar… Tovább olvasom