2017. 12. 15. péntek - Valér 4°C | 8°C Még több cikk.

Egy félidőt bírt az ETO

Kézilabda - A papírformának megfelelően a Debrecen legyőzte hazai pályán a Győrhő ETO csapatát.
Debrecen - Győrhő-ETO 36-23 (14–11)

Debrcen, Budapest Bank-liga, férfimérkőzés, 300 néző. V.: Hargitai, Markó.

Debdecen: DJORDJEVICS, GÚNYA 6, Rédei 5, FREY T. 6/2, Csikós, FARKASOVSKY 4, Pálos 1
Cs.: NAHAJ (kapus), Ambrus 3, Visnyevszkij 2, Kelecsevics 4, Mezei 1, Juhász K. 1 , Lókodi 3.
Edző: Kovács Mihály
Hétméteresek: 3/2
Kiállítások: 10 perc

ETO: Hoffmann Á., Székely 4/2, Forrai 1, Struhár, Kányai, Bognár 2, Széles 3
Cs.: Herjeczki (kapus), NAGY T. 4/1, Antal 3, NÉMETH G. 4, Becker 1, Szabó B. 1.
Edző: Vura József
Hétméteresek: 6/3
Kiállítások: 12 perc

A 6. percben még a vendégek vezettek 4–1-re, de ezután egymás után hét gólt szerzett a Debrecen. Szünet után nem volt kétséges, hogy a papírformának megfelelő végeredmény születik.

Kovács Mihály: – A második félidőben felőröltük az ellenfelet.

Vura József: – Sajnos csak harminc percet bírtunk az erősebb Debrecen ellen.

További eredmények: MKB Veszprém–PLER 42–24 (21–11), Dunaferr–Balatonfüred 33–24 (16–10).

Fiaskó Lille-ben

Kosárlabda - MKB végig nyílttá tudta tenni a Lille elleni idegenbeli Euroliga mérkőzést, ám a… Tovább olvasom