2016. 09. 28. szerda - Vencel 10°C | 22°C

Edzőváltás Jánossomorján

Edzőváltás történt a harmadosztályú bajnokság Bakony-csoportjában szereplő jánossomorjai futballcsapatnál.
 Lenzsér Zsoltot ugyanis ifjabb Drobnitsch Tamás váltotta a kispadon. Az együttes jelenleg a kieső helyen áll a bajnokságban. Az új tréner, ifjabb Drobnitsch Tamás már szebb napokat és fényesebb sikereket is megélt régi-új csapatával.

„ A célunk természetesen a biztos bentmaradás kiharcolása. Nem tudjuk, hogy mit hoz a bajnokság hátralevő része, mi készen állunk a harmadosztályú szereplésünk folytatására, de azt is látni kell, hogy el kell kezdeni egy új csapat alapjainak a lerakását is."

Mizo Pécs- MKB Euroleasong Sopron 73-64

Öldöklő küzdelemmel, kőkemény védekezéssel kezdődött az összecsapás, közel két percig nem is esett kosár. Iványi büntetőkből a hazaiakat juttatta előnyhöz, ám a mérkőzést megelőző napon magyarból érettségiző Honti Kata egy remek 1–1 elleni játék után szerzett találattal bizonyította: kosarasként is érik... Tovább olvasom