2017. 06. 27. kedd - László 19°C | 30°C Még több cikk.

DVSC- Manchester United 0-3

A Debreceni VSC mindent megtett a nagy bravúrért, de végül 3-0-ra kikapott a Manchester United-től.

20. perc: Scholes jobb oldali szögletére rossz ütemben mozdult ki Csernyánszki, s a hosszú saroknál érkező Heinze közelről a hálóba bólintott (0–1).

61. perc: Giggs bal oldali, élesen belőtt szabadrúgását a berobbanó Heinze 5 m-ről fejelte a bal alsó sarokba (0–2).

65. perc: Ronaldo jobbról balra passzolt a 16-osnál, s Ri- chardson egy igazítás után 17 m-ről a kapu bal oldalába bombázott (0–3).

A két mérkőzés összképe alapján a Manchester United továbbjutása megérdemelt. A Debreceni VSC mindent megtett a nagy bravúrért, de erre nem volt esélye. A MU sokkal nagyobb játékerőt képviselt. A magyar bajnok az UEFA-kupa főtábláján folytatja.

A BL-csoportkör csütörtöki sorsolását kiemeltként váró angolokat csak az szomoríthatja el, hogy az első diagnózisok szerint az első félidőben lecserélt Gary Neville ágyéksérülést szenvedett és ősszel hat hétig nem játszhat.