2017. 02. 26. vasárnap - Edina -1°C | 9°C Még több cikk.

Drámai végjáték

Jól kezdett a győri gárda, Konkoly révén hamar vezetést szerzett, majd a 6. percben már 4–1-es hazai előnyt mutatott az eredményjelző. Ezt követően a vendégek védekezése nyitottabbá vált, ami ellen nem nagyon tudott mit kezdeni a Tento-ETO.
illusztráció
Ennek eredményeképpen jó nyolc percig nem tudott gólt lőni a hazai gárda, s a Pestszentlőrinc-Elektromos ezt ki is használta (15. perc: 4–4). A következő percekben a győri gólra mindig tudtak válaszolni a két egykoron Győrött is megfordult átlövővel, Freyjel és Bakossal felálló vendégek.

A vezetést azonban a szünetig nem engedte ki kezéből Tóth László együttese, sőt, már négy góllal is vezetett (27. perc: 11–7).
Az első játékrész utolsó és a második félidő első két perce azonban fordulatot hozott, négy Tromos-gól után ismét egyenlő volt az állás.
A 38. percben aztán már a győriek futhattak az eredmény után (13–14). Az előny újra csak a 49. percben került vissza a Tento-ETO-hoz, s ebben elévülhetetlen érdemei voltak a sérülése után először komolyabb szerepet kapó Szabó Péternek, aki hat kísérletéből hat gólt lőtt.

A végén igazi dráma zajlott a pályán, még az eredményjelző is felmondta a szolgálatot. A győri csapat az izgalmak közepette is nyugodtabb tudott maradni, s végül megnyerte a számára rendkívül fontos összecsapást.

A Balaton FC az őszi tabella élén

A Balaton FC küzdelmes, de nem túl színvonalas mérkőzésen legyőzte a vendég Videotont, így Csertői… Tovább olvasom