2017. 03. 28. kedd - Gedeon, Johanna 2°C | 19°C Még több cikk.

Drámai döntetlen

Kézilabda - Továbbra is nyeretlen a férfi bajnokságban a Győrhő ETO. Vura József csapata Százhalombatta elleni meccsen áll a legközelebb győzelemhez. A vendégek az utolsó másodpercben egyenlítettek.
Győrhő-ETO - Százhalombatta 27-27 (11–15)
Győr, Budapest Bank-férfiliga-mérkőzés, 300 néző. V.: Szegedi, Unyatinszki.

ETO :HOFFMANN, SZÉKELY 11/4, SZABÓ A. 7/3, Kovács Á. 3, Forrai 2, Bognár 1, Széles 3

Cs.: Herjeczki (kapus), Struhár, Kányai, Németh G., Horváth A.

Edző: Vura József

Százhalombatta: Kovács J., Papp 2, Pető 1, Varga A. 1, Putics 1, TARNAVÖLGYI 7/4, Nagy M. 5/1

Cs.: PÁSZTOR (kapus), Barnyák 3, BALÁZS 7, Kertész, Gábori

Edző: Adorján Gábor

A Győrhő-ETO a találkozó első perceiben kétgólos előnyt szerzett, s ezt hosszú ideig tartani tudta. A vendég Százhalombatta a 15. percben kiegyenlített (9–9), majd a játékrész utolsó harmadában négy góllal ellépett a hazaiaktól.
A második félidő elején egy másik győri csapat jött ki a pályára, lendületesen kézilabdáztak a ha- zaiak, s hamar lefaragták hátrányukat, sőt, a 37. percben már ismét náluk volt az előny (17–16). Változatos lett a találkozó, hol az egyik, hol a másik csapat vezetett. A zöld-fehérek előtt többször is lehetőség nyílt arra, hogy kétgólosra növeljék a vezetést, de ilyenkor rendre rossz megoldást választottak a játékosok.
A hajrá izgalmasan alakult, hiszen 19 másodperccel a vége előtt, Székely hétméterese után 27–26 volt a hazaiaknak, de az utolsó pillanatokban a battaiak is büntetőhöz jutottak, amit értékesítettek is, így a Győrhő-ETO továbbra is nyeretlenül áll a táblázaton.

Vura József: – Az első félidőben gyengén védekeztünk, ahogyan az feljavult, lett esélyünk a győzelemre.
Adorján Gábor: – Nem tudom, hogy szereztünk vagy veszítettünk egy pontot.

A Kölyök a profik között is bizonyítani szeretne

Ökölvívás - November 21-én, Győrben rendezik a BoxingONE csapatbajnokság következő mérkőzését,… Tovább olvasom